Ograniczenie 200 min

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Hal
Posts: 415
Joined: Fri Jul 01, 2005 9:56 pm
Location: Poland

Postby Hal » Fri Jul 22, 2005 10:04 pm

KeVes wrote:Ale po co zamykać okno? ;) Mi lepiej jest wylogować się i potem w tym samym oknie zalogować się bezpośrednio z webzinu :) Nie muszę otwierać ponownie okna.

Jak kto lubi, dla mnie szybciej jest kliknąć na zamknij a potem mam link w ulubionych bezposrednio do ekranu logowania.
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Fri Jul 22, 2005 11:05 pm

Tez robie tak jak Hal ;) Gra czasem tak muli, ze tak jest o wiele szybciej; zyskujesz pare minut na dzien przy wielu logowaniach!
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
Guest

Postby Guest » Sat Jul 23, 2005 8:27 am

Heh, a ja sobie zapisalem strone logowania na dysk twardy. Tak jest chyba najszybciej... :) Dodatkowo uzupelnilem sobie w tak zapisanej stronie id i haslo, przez co wystarczy ze klikne przycisk i juz.
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Sat Jul 23, 2005 9:06 am

niedługo tak zoptymalizujecie czas logowania się, że napiszecie bota, który będzie szybko logował się, wykonywał powierzone zadania (rozpoczynanie projektu, podróż itp.) po czym szybko logout ;) Zresztą same rozmowy też tak można przeprowadzać, na przykład bot szybko by się logował, sprawdzał nowe wiadomości, zapisywał je i logout. Później offline odpowiedzieć i znów login, wysłać, pobrać i logout ;)
Ni Ni Ni Ni!
Frostling
Posts: 16
Joined: Fri Jul 22, 2005 4:39 pm

Postby Frostling » Sat Jul 23, 2005 3:06 pm

A potem sie okaze ze nikt tak naprawde nie gra, a wszyscy ktorych znasz to boty :?
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Sat Jul 23, 2005 3:39 pm

:lol: :lol: Koncepcie, koncepcje :lol: :lol:

Jak to mówią - Polak potrafi :wink:

Ja się wylogowywuję. Okna przeglądarki nie zamykam, bo zwykle i tak robię cos innego (najwyżej zamykam panel - mam Firefoxa). Ale tez sobie wyciągnłąem link do Cantra do menu przeglądarki - wieksza wygoda :wink:
brunetka

Postby brunetka » Fri Jul 29, 2005 5:28 pm

KeVes wrote:Moje babskie postacie są przygotowane na wszystkie pytania :lol: A z tą Królową to mnie też to intryguje


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Co to za krolowa że o niej tak ciągle rozmawiacie? :roll:
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Fri Jul 29, 2005 7:41 pm

Twoje posty intrygują mnie coraz bardziej :twisted:
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Fri Aug 12, 2005 5:25 pm

Taka wczesna godzina, a mnie juz dzis zabraklo czasu :cry: A zwykle najciekwsze rzeczy dzieja sie wieczorem... ;)
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sun Aug 28, 2005 11:19 pm

Dzisiaj straciłem ok. 100 minut po tym jak zostawiłem stronę bez wylogowania na notatce i cofnąłem stronę by się wylogować :evil: Coś pomieszali, wcześniej tak robiłem i nie traciłem minut :evil: Chyba najlepiej skopiować sobię treść notatki do notepada i odrazu się wylogować.

EDIT: Wczoraj też miałem wrażenie, że mi szybciej ubywały minuty, ale nie miał bym pewności gdybym dzisiaj nie stracił aż 100 minut.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Mon Aug 29, 2005 7:36 am

Nie wiem jak ktos wyrabia z 200 minutami na 15 postaci. Ja przy 2 ledwo sobie daje rade :)
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Mon Aug 29, 2005 8:08 am

Sztuczki i kruczki :P :twisted:
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Mon Aug 29, 2005 2:02 pm

Raist wrote:Nie wiem jak ktos wyrabia z 200 minutami na 15 postaci. Ja przy 2 ledwo sobie daje rade :)

Tez tak myslalem na poczatku :wink:
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
User avatar
Zimt
Posts: 325
Joined: Thu Jul 14, 2005 8:48 am
Location: Wielkopolska (Poland)
Contact:

Postby Zimt » Mon Aug 29, 2005 2:06 pm

Jak sie umie oszczedzac czas, to idzie wytrzymac. Ja mam 10 postaci i zawsze mi zostaje troche czasu :)
"I'm just living in my head..."
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Postby lacki2000 » Tue Apr 07, 2009 10:18 pm

No teraz, po ponad 3 latach, jest nieco inaczej :) Ciekawe czy ktoś z kredytków korzysta 8)

A odgrzebałem ten temat bo nie wiem (znaczy mniej więcej wiem ale nie chce mi się szukać a odgrzebywanie tematów jest tak radosne jak znalezienie dobrej kanapki na wysypisku) gdzie napisać, że po ostatnich zmianach nie działają sekcje OSTATNIE DYSKUSJE NA FORUM i OSTATNIE ZMIANY W WIKI na zielonej stronie.
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest