Cantr II - drugi serwer

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Tue Oct 06, 2009 7:59 am

Tego nie wiedzialem, jest on dostepny rowniez dla zwyklych graczy?
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
BZR
Posts: 1483
Joined: Wed Aug 02, 2006 5:44 pm
Location: Poland

Postby BZR » Tue Oct 06, 2009 8:04 am

Właściwie to niegłupi pomysł, można by tam zrobić jakieś konto dla starszych stażem graczy. Tyle że czas tam nie leci o ile ktoś go nie uruchomi itp itd więc nie wiem, czy to taki miód.

Zapytam się zaraz kogoś, czy mogę stworzyć tam komuś konto.
User avatar
Quijo
Posts: 1376
Joined: Tue Jun 27, 2006 8:10 pm
Location: K A T O W I C E ST Dept
Contact:

Postby Quijo » Tue Oct 06, 2009 8:08 am

Kiedyś go przypadkowo znalazłem i próbowałem się zalogować, ale nic z tego :D
http://test.cantr.net to jest to tak?
Też bym tam chciał konto. Mogłaby być udostępniona tam dla graczy jedna, góra dwie wyspy i by każdy mógł mieć tylko jedna postać i byłaby bomba.
http://www.gks-murcki.com
nemo49
Posts: 566
Joined: Fri Aug 05, 2005 5:49 pm

Postby nemo49 » Tue Oct 06, 2009 3:30 pm

"Wody zaś wzbierały coraz bardziej nad ziemią, tak że zostały zakryte wszystkie wysokie góry, które były pod niebem. Na piętnaście łokci wezbrały wody ponad góry, tak że zupełnie zostały zakryte. I wyginęło wszelkie ciało poruszające się na ziemi: ptactwo, bydło i dzikie zwierzęta, i wszelkie płazy, pełzające po ziemi, i wszyscy ludzie. Wszystko, co miało w nozdrzach tchnienie życia, wszystko, co było na suchym lądzie, pomarło"

Kataklizm. Proponowano takie rozwiązanie dawno temu w czasach kiedy jeszcze grałem. Przeżywa losowo określony procent postaci a nieliczne ocalałe budynki, pojazdy czy statki są prawie niemożliwe do odbudowy lub naprawy. Długa i mozolna odbudowa zniszczonej cywilizacji byłaby moim zdaniem ratunkiem dla Cantra . Sam bym wrócił :)
Avx
Posts: 515
Joined: Mon Oct 23, 2006 12:11 pm

Postby Avx » Tue Oct 06, 2009 6:01 pm

Być może (nie licząc anglojęzycznego reveri.es) powstanie jakiś Polski udoskonalony "klon" (od absolutnych podstaw rzecz jasna robiony) Cantra w przyszłym roku. Znajomy programista wyraził zainteresowanie zorganizowaniem czegoś takiego we współpracy ze mną, jak przedstawiłem mu pomysł i kilka wstępnych zarysów rozwiązań.

Ale w tej chwili niczego, panowie i panie, nie gwarantuję (choć jest to bardzo prawdopodobne). Jeśli już, to beta ruszy za jakiś rok. Minimum. Zrobienie gry (nawet czysto tekstowej) od podstaw to naprawdę ogrom pracy. Zapewniam jednak, że jeśli uda się skończyć, to będzie ciekawiej niż w Cantrze :P

Jak są chętni do współpracy, to mogą się zgłaszać via PW.
User avatar
Veser
Posts: 46
Joined: Fri Jul 17, 2009 8:05 am
Location: United States

Postby Veser » Fri Oct 09, 2009 6:24 am

Czy mozna starac sie o stanowisko w kilku departamentach?.staram sie juz ponad rok,i nikt nie raczyl odpowiedziec..coz gra z woolnym tempem ;)
PS czy na serwerze testowym pd zaklada konta?
gg 2833101
User avatar
suchy
Posts: 2000
Joined: Mon Aug 28, 2006 10:06 am
Location: Under your bed, waiting for you to turn off the light

Postby suchy » Fri Oct 09, 2009 8:33 am

Hmm... Cóż, jednym z ogromnych błędów administracji odpowiedzialnej za przyjmowanie nowych ludzi do departamentów jest ich straszliwie wolne działanie...
Jeśli złożyłeś podania do jakichś departamentów, napisz najlepiej pm do użytkownika 'cantrlady' na forum. Po angielsku oczywiście. Wtedy możesz oczekiwać szybszej odpowiedzi.
A jeśli złożyłeś podanie do PD, to napisz pm i mi, a postaram się zadziałać, żeby Cię szybciej przyjęli.

Testowy serwer jest tylko dla członków departamentów. Są na nim najpierw testowane wszystkie nowe rzeczy, które mają zostać wprowadzone do cantra.
You still stood there screaming
No one caring about these words you tell
My friend, before your voice is gone
One man's fun is another's hell!

Wyjdź z domu. Może pod twoim blokiem napierdalają się magowie.
User avatar
Veser
Posts: 46
Joined: Fri Jul 17, 2009 8:05 am
Location: United States

Postby Veser » Fri Oct 09, 2009 10:05 am

Ok,wypelnilem formulaz do ProgD ,gdyz php,mysql ,i podobne "duperele" to moja mocna strona. Wieczorem pomysle o PD .choc 2 departamamenty to wyzsza odpowiedzialnosc. Akby co PM'a napisze :-).
gg 2833101
User avatar
suchy
Posts: 2000
Joined: Mon Aug 28, 2006 10:06 am
Location: Under your bed, waiting for you to turn off the light

Postby suchy » Fri Oct 09, 2009 10:24 am

Mhm, super.

Generalnie zachęcam wszystkich odpowiedzialnych gracz do składania aplikacji do PD. W tej chwili sytuacja polskiego PD jest wręcz opłakana. Z aktywnie zajmujących się sprawami członków zostałem tylko ja, a pracy wciąż przybywa, zamiast ubywać.
Nie będę mówił, że praca w PD jest łatwa i przyjemna, bo tak nie jest. Czasami nawet przypadkowo można dowiedzieć się rzeczy, które potrafią zepsuć nam grę.
Jeśli jesteście na to gotowi - zapraszam, bo z pewnością pomoc się przyda.
I tak samo - aplikacja, dodatkowo pm do cantrlady i najlepiej do mnie.
You still stood there screaming
No one caring about these words you tell
My friend, before your voice is gone
One man's fun is another's hell!

Wyjdź z domu. Może pod twoim blokiem napierdalają się magowie.
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Postby Marcia » Fri Oct 09, 2009 3:18 pm

a co takiego pd robi?

staram sie juz ponad rok,i nikt nie raczyl odpowiedziec..

ja na jakas odpowiedz na swoja aplikacje czekam juz dwa mies. zainteresowalam sprawa nawet Dougha. :) ale jak widze jeszcze sporo czekania przede mna...
User avatar
Veser
Posts: 46
Joined: Fri Jul 17, 2009 8:05 am
Location: United States

Postby Veser » Fri Oct 09, 2009 4:41 pm

Marcia wrote:a co takiego pd robi?

staram sie juz ponad rok,i nikt nie raczyl odpowiedziec..

ja na jakas odpowiedz na swoja aplikacje czekam juz dwa mies. zainteresowalam sprawa nawet Dougha. :) ale jak widze jeszcze sporo czekania przede
mna...


Ja tez zainteresowalem Daugha...ale ciicho ci?gle.
gg 2833101
User avatar
mocny92
Posts: 207
Joined: Fri Sep 22, 2006 4:30 pm
Location: Warszawa - Wesola
Contact:

Postby mocny92 » Sat Oct 10, 2009 7:25 am

Cóż, ja półtora roku temu złożyłem aplikację na moderatora polskiego podforum. No response at all :<
Wszystko można co nie można - byle z lekka i z ostrożna!
User avatar
BZR
Posts: 1483
Joined: Wed Aug 02, 2006 5:44 pm
Location: Poland

Postby BZR » Sat Oct 10, 2009 8:14 am

Hmn... to rzeczywiście niemiłe. A ja myślałem, że miesiąc czekania na odpowiedź to długo. Spróbujemy coś z tą sprawą zrobić
User avatar
Veser
Posts: 46
Joined: Fri Jul 17, 2009 8:05 am
Location: United States

Postby Veser » Sat Oct 10, 2009 9:03 am

BZR wrote:Hmn... to rzeczywiscie niemiee. A ja myslalem, ze miesiac czekania na odpowiedz to dlugo. Sprobujemy cos z ta sprawa zrobic


Proponuje wszystkimi trzema :[] dzis atakuje aplikacja samego guru (josa)
gg 2833101
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Postby Marcia » Sat Oct 10, 2009 5:09 pm

czyli, jak sie okazuje, wcale nie brakuje chetnych do departamentow. Wiele osob ma ochote pomoc przy tworzeniu badz obsludze gry, tylko osoby rekrutujace nie bardzo sie spisuja kazac czekac kandydatom wiele miesiecy a nawet lat...
I z tym nalezaloby cos zrobic.

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest