Tutaj ujawniamy swoje postacie

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
magicek
Posts: 83
Joined: Thu Aug 18, 2005 3:55 pm
Location: Lodz, Poland

Postby magicek » Thu Feb 09, 2006 4:54 pm

zadko wchodze na forum ale od Cantr jestem uzalezniony chociarz mam malo postaci

1. S* mieszkal przez jakis czas na wyspie V* potem ruszyl kolonizowac nowe ziemie i nadal tam siedzi coraz bardziej znudzony i poirytowany sytuacja tam panujaca.
2. M* wazna szycha w miescie na wyspie D* przejawia sie pracowitoscia i skromnnoscia, choc w glowie mu sie rodza niecne plany... :twisted:
3. Van Pur postac z strefy angielskiej uwazajaca ze nie pasuje tam, ma statek i z jakis czas wyrusza w podroz w poszukiwaniu ludzi ktorzy go zrozumieja
4. O* D* rozwija osade na wyspie *fic, nie wie co ma robic w zyciu, boi sie podrozowania statkiem, raz zakochany prawie sie przelamal ze swoim strachem
5. K* chce uciec z pewnej wyspy na wyspe V*, ma ambicje zostania wojownikiem a moze w przyszlosci dowodca jakiejs armi najemnej,
menio
Posts: 1
Joined: Thu Feb 09, 2006 5:49 pm

Postby menio » Thu Feb 09, 2006 5:57 pm

F* kupiec i wysoko postawiona persona w pewnym duzym miescie, kto wie czy juz nie najwiekszym
P* sedzia, od 10 lat parcujacy jak sie da i czym sie da dla slawy i dobra V*
K* wluczykij, w tym momencie ma chorobe morska,
G* kiedys kowal, potem podruznik teraz gornik w jednej z prowincji D*
B* od zawsze plywal, teraz z zapasem jedzonka sprawdza gdzi emozna doplynac
P* jak sie da to zbiera co sie da a potem tym handluje
Ch* sam niewie co robi, autor jednej z pierwszych map czesci *fic
K* mieszka sobie w najliczniejszym i najbogatszym miejscu na pewnej wyspie gdzi enadal od zarania panuje chaos, buduje domek z blota
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Thu Feb 09, 2006 9:54 pm

Marol wrote:
Michal wrote:Sierak - 29 lat - wyruszył ponad 2 lata temu z Vlotryan, bo miał go dosyć, teraz jest sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem, to on był w tej 30 znanych postaci :)
:shock:
Jakżeś się znalazł tam, gdzie jesteś?! Czy to aby nie bug jakiś? No, no, należy Ci się tytuł pierwszego żeglarza Rzeczypospolitej bez wątpienia.


Yyy dopiero teraz to zauważyłem...Tak jakoś wyszło...bug???? a jak będzie chciał wrócić to co? :? :( Jak bug to nieciekawie...Chyba jestem daleko od szosy...Ale ostatnio wybrałem (wybrał) piechtę.

Za tytuł dziękuję, zresztą jak mówisz Sierak to myślę o sobie, bo to jedyne forum, gdzie mam nick Michał, bo najpierw stworzyłem taką postać, a dopiero później się zarejestrowałem i nie chciałem jej ujawniać. Teraz to już bezsensowne.

PS.A teraz, żeby podgrzać amtosferę, widział ktoś bawoły i skarabeusze? :D
ImageImage<-- Kliknij proszę w oba, z góry dziękuję :)
Regis
Posts: 185
Joined: Wed Jan 25, 2006 6:09 pm
Contact:

Postby Regis » Fri Feb 10, 2006 10:27 pm

Ja wszystkich nei ujawnie, ale czesc owszem:

1. R* - drwal z lasu nieopodal C* (dawniej D* H* :wink:)
2. R* - budowniczy z C* (dawniej D* H*), aktualnie w pobliskim porcie, pod nieobecnosc niejakiego A* zajmuje sie tymze miejscem :wink:
3. R* - osadnik z (kiedys) z V* F* (aktualnie D* B*) ktory zapuscil sie daleeeeko na nowej wyspie i wszedzie zostawia swoj dziennik podrozy spisany przed laty :wink:
4. S* z V* - szukajacy swej drogi w zyciu czlek. Dzis odnalazl powolanie.
5. R* - drwal i straznik z lasu obok D* B*
6. E* - kiedys przebywal we V*, aktualnie siedzi na plazy na zachod od tego miejsca i kopie piach, lowi ryby i nudzi sie :wink:
7. D* z wyspy *fic. Chce zostac handlarzem/zeglarzem - wraz z poznanymi w lesie M* i A* zbudowal statek i liczy na ciekawe zycie :wink:

Reszta postaci jest zbyt mloda zeby je ujawniac - pochwale sie kiedy indziej :wink:

A tu moje postacie bez gwiazdek, dla ciekawskich (numerki analogiczne):


1. Regis - las kolo Cechowic
2. Regisus - port Cechowic
3. Reg - aktualnie sie tula i sam nie wie gdzie jest :P
4. Saltruan - Vlotryan
5. Ronn - drwal z okolic Dom Bojran
6. Elion - plaza na zachod od Vlotryan
7. Durin - aktualnie bodaj w Mraral costam :P
User avatar
docent
Posts: 372
Joined: Wed Jan 18, 2006 2:13 pm
Location: Polska/3city

Postby docent » Fri Feb 10, 2006 10:35 pm

A propo magick'owej postaci na nowej wyspie.

Ja mam tam (chyba tam bo nikt tak naprawdę nie wie gdzie jesteśmy, albo nie chce sie przyznać) postać która mieszka w fajnej osadzie, zbieramy sie właśnie do wypraw handlowo/odkrywczych i jest tam naprawdę fajnie
matero
Posts: 52
Joined: Mon Oct 31, 2005 9:58 am

Postby matero » Fri Feb 10, 2006 11:20 pm

To jeszcze kilku cantryjczyków, raczej mało znanych w świecie:

B*- postać w obcej strefie językowej, spokojnie gromadzi zapasy i
wyposażenie przed podróżą w głąb lądu,
M*- obcojęzyczny, swego czasu mocno poturbowany przez dzikie
zwierzęta i ludzi, obecnie liże rany w jakimś ustroniu i nie poddaje się,
L*- najstarsza postać, ale przez kilka lat zajmowała się głównie
łowieniem ryb, choć ostatnio coś zaczęło się zmieniać, niewykluczone,
że wróci kiedyś do swojego ulubionego zajęcia,
S*- zwykły pracownik w dużym mieście, coraz bardziej znudzony
życiem,
C*- mieszkaniec niewielkiej leśnej osady, gdzie życie toczy się powoli,
nie ciągnie go do wielkiego świata,
V*- zaczynal jako drwal, poznal kogos i zycie nabralo tempa; przeżył
kilka zakrętów życiowych i trudnych wyborów, ma wreszcie szansę na
stabilizację,
P*- dość barwna postać, mieszkaniec znanego miasta, choć często
spędza czas w podróżach, obecnie znowu w drodze,
M*- wolny strzelec, podróżuje po świecie i handluje, by kiedyś
zrealizować marzenie swojego życia,
L*- przez kilka lat mieszkaniec osady, nosił się juz z zamiarem zmiany
klimatu, ale coś drgnęło i wyszło mu to na dobre,
V*- urodzony, jak mu się wtedy wydawało, w raju, miał wielkie plany i
ambicje, które legły w gruzach w dość gwałtowny sposób, splot
niespodziewanych wydarzeń utwierdził go w przekonaniu, że życie lubi
płatać figle,
C*- od kilku lat buduje z grupą ludzi osadę, po okresie zastoju idzie im ostatnio coraz lepiej
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sun Feb 26, 2006 1:07 am

Mala aktualizacja :)

K**** - jego podroz okazala sie malo sensowna, teraz siedzi w jednym miejscu i za pomoca siekiery kopie marchew ;)

X**** - ta kobieta, w ktorej sie zakochal, szczesliwie odwzajemnia jego uczucia. I zyje im sie bardzo przyjemnie. Ma tez nowe wizje na rozszerzenie dzialanosci firmy. Cieniem kladzie sie tylko sprawa konopii...

X**** - przezyl wiele wraz z partnerka i opuscili rzadzone przez niego miejsce. Teraz wykonuja pewna delikatna misje i handluja...

V**** - z dwoje ludzi zrobilo sie piecioro ludzi. A podroz za surowcami wciaz trwa. Idzie dobrze, ale jest to zadanie bardzo pracochlonne. Ale perspektywy ma niczego sobie...

C**** - kamien, wegiel, kamien, wegiel, kamien... A tu nagle musial sie uaktywnic z powodu duzego problemu w osadzie. Napisal przydlugi raport, przy pomocy ktorego udalo sie zalagodzic sytuacje. Teraz wraca do swoich zajec... Czyli wegla.

M**** - miastem (czy raczej osada) rzadzi dalej. I albo przesladuje go pech, albo nie umie dobierac ludzi. Dwie pierwsze wyprawy, ktore wyslal zaginely bez wiesci, a trzecia tez ma spore problemy. Jesli ktoras z nich szybko nie powroci, to chyba zdesperowany opusci to miejsce i zmieni swoj styl zycia. A jeszcze dodatkowo dwoch najblizszych wspolpracownikow zapadlo w spiaczke. Sytuacja nie wyglada dobrze...

O**** - Wciaz pisze i pisze, az do upadlego... A wizji i pomyslow ma coraz wiecej, coraz ciekawsze i coraz bardziej pracochlonne. Jedna z nich jest zreszta zamierzona z prawdziwym rozmachem. A oprocz tego, coraz wyrazniej widac jaki udalo mu sie zbudowac autorytet - i wladzy, i swoj.

D*** P*** - Miasto, w ktorym sie pojawil rozwija sie niezle. A sam poplynal w bardziej cywilizowane rejony pohandlowac. Okazalo sie, ze ma chorobe morska. ;)

S**** - urodzil sie w bogatymmiejscu, ale bez zywnosci. Ruszyl, wiec w dalsza droge. I dotarl to chyba jednej z bogatszych lokacji. Jest tam wlasciwie wszystko. Pozbieralby to i owo i poszedl na handel. Ale los chcial inaczej. Spotkal mlodego zapalenca, ktory przekonal go do zalozenia osady. Mozliwosci sa olbrzymie, zobaczymy jak bedzie ze wsparciem ludzi...

P**** - pojawil sie w bardzo bogatej lokacji gdzie wlasnie trwalo zakladanie osady. Ludzie sa tam bardzo przyjazni, choc straszliwie gadatliwi. Co mial zrobic, przylaczyl sie i pracuje w pocie czola
User avatar
Izabela
Posts: 184
Joined: Sat Oct 22, 2005 3:32 pm
Location: Portugal

Postby Izabela » Sun Feb 26, 2006 7:00 am

U moich dziewczyn tez sie pozmienialo...

S* - wraz ze wspolnikiem zwiedza longboatem strefe esperanto
I* - dobr ma coraz wiecej, a teraz jeszcze rozkwitlo jej zycie osobiste i spelniaja sie marzenia
Q* - nowy mezczyzna, nowe zycie i ciekawa misja do wypelnienia, a swiat stoi otworem
M* N* - nudzi sie jak mops i czeka z utesknieniem na nowa wyprawe; nie cierpi tego czekania
M* G* - po zawirowaniach swiat sie uspokoil, ten sam mezczyzna, ale nowa misja
P* H* - najbardziej niezadowolona, ma teoretycznie prawie wszystko, ale i wszystkiego dosyc
A* B* - balansuje na krawedzi niebezpieczenstwa, ale lubi te adrenaline i swoja ciemna strone
B* A* - zdobyla statek, wiec ma dwa; poluje, zwiedza, wydobywa, handluje
M* C* - nie wie, czy podjela wlasciwa decyzje; w razie czego zacznie na nowo
A* - wlasnie zaczyna budowe nowego statku; uwiodla pewnego znanego czlowieka, zdazyla sie z nim rozstac... wolnosc ma swoj urok
M* - ciagle podrozuje, szukajac nowych ladow
N* P* - podroz, rozstanie bez zalu; zaczyna nowe zycie z wiara w swoja szczesliwa gwiazde
G* - ciagle podrozuje, szukajac nowego sposobu na zycie
M* M* - mezczyzna zycia przywiodl ja do bardzo ciekawej spolecznosci, coraz bardziej jej sie to wszystko podoba
D* L* - nie chciala tego stanowiska i ciazylo jej ono, ale powoli coraz lepiej sobie radzi
Last edited by Izabela on Tue Feb 28, 2006 4:58 pm, edited 1 time in total.
I'm not anti-social; I'm just not user friendly.
User avatar
Chatette
Posts: 719
Joined: Fri Feb 10, 2006 9:50 pm

Postby Chatette » Sun Feb 26, 2006 9:04 am

No to i ja sie wpisze...mimo lekkich watpliwosci.Wszystkie to fajne kobietki,zeby watpliwosci nie bylo...

N* - moja ulubienica,zakochana na zaboj w swoim pracodawcy - od niedawna sa razem,smierdzaca wedzonym dorszem dzikuska. Ale zdecydowanie urocza!
I* - pracowala w pocie czola na jednej z plaz, ale w pewnym momencie dopadly ja watpliwosci,czy naprawde warto...wsiadla na statek i z powody choroby morskiej wysiadla juz na pierwszym przystanku.Znow haruje jak dziki osiol.
S* - subtelne dziewcze, po przewrotach w jednym z wielkich miast uciekla...do innego wielkiego miasta.Ale radzi sobie niezle, rozkreca cos nowego i ma poparcie miasta.Zakochana...ale szykuja sie problemy osobiste,bo ukochany zapada w spiaczke...
S* - kolejna zakochana...dom sobie postawili...ale ona od zycia chce wiecej.I dostanie to...oczywiscie jesli ukochany sie zgodzi :D
E* - w podrozy...szuka celu
L* - podobnie!
J* - jak trzcina na wietrze - raz tu, raz tam..w nic nie wnika, o nic nie pyta..plynie przed siebie jako czesc kompanii handlowej...i powoli dojrzewa do tego,by zmienic swoje zycie calkowicie
T* - szuka miejsca dla siebie wsrod niepokojow
T* - w tajnej misji, dla pewnego duzego miasta...bardzo ciekawej misji...i za to Ja lubie :D
A*M* - moje nowe dziecko...ale zapowiada sie udanie!
Badania opinii publicznej opierają się na fałszywej przesłance, że publiczność posiada opinię.
User avatar
Agent 0007
Posts: 1028
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Sun Feb 26, 2006 10:08 am

Kilka moich postaci:

G* - moja pierwsza postac. Obecnie przewodzi kilku niedoszlym piratom.
A* - znany wcześniej pod kilkoma imionami łacznie z nazwa sympatycznego zwierzaka. Spotkał na swej drodze ukochaną, wraz z nią opuścił osadę, w której źle go traktowano. Jednak znaleźli miejsce dla siebie. Zaczyna politykować.
Last edited by Agent 0007 on Sun Feb 26, 2006 11:37 am, edited 1 time in total.
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Sun Feb 26, 2006 11:15 am

Aktualizacja:
J* naprawia, naprawia, naprawia... a złodziej, który mu buduje slupa by go ukraść mocno się niebawem zdziwi :)
B* kończy misję doradczą
T* ma już statek i kompletuje narzędzia na podróż
L* nudzi się ale nie poddaje
R* po urlopie - snuje plany
M* z romansu nic nie wyszło - przestraszył się i wysłał ukochaną za góry za lasy
G* jednej siekiery mu mało chce miec kilka
M* wyruszył na morze czy wiozą go do krnej kolonii?
N* zbiera surowce na niespodziankę dla miejsca, w którym spotkała przemiłych ludzi
J* wraca do domu - jednak radość z odnalezienia załogantki przyćmiła śmierć towarzysza podózy
G* może ruszy na morze?
B* a radio wciąż milczy...
D* wymarzył sobie urlop... za 20 lat?
A* uspokoił konflikty, szczęśliwie wrócił do siebie i... zobaczył, ze wszystko doskonale się układało pod jego nieobecność - więc jest zadowolony z życia
B* osiągnął ostatnią niopisaną przezeń jeszcze lokację w tej części *fic
==============
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Sun Feb 26, 2006 2:27 pm

Cos tu bylo, a teraz jest nic ...
Last edited by Raist on Mon Feb 27, 2006 10:32 pm, edited 4 times in total.
Wariat...
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Mon Feb 27, 2006 12:12 am

Zaktualizujmy trochę teraz moje...

** zakłada interes z pewną grupką ludzi
** bez większych zmian... trochę się zakochał lecz nikt nie wie i trzyma to w sobie...
*** załamanie nerwowe... Trochę oszalał...
** zrezygnował ze swoich planów... dostał ładną posadę... ma pewne problemy
** groźna i uzbrojona... nie chcijcie jej podpaść... zakochana
** nadal nimfomanka chociaż uczepiła się jednego człowieka... budują sobie dom...

EDIT: naczytajcie się bo już więcej nie będę pisać tutaj... właśnie mnie naszło... :twisted:

EDIT2: Usuwam inicjały... opisy i tak mało wam powiedzą...
Last edited by ushol on Tue Apr 11, 2006 12:16 pm, edited 1 time in total.
Image
Image
Federacja RP
User avatar
Yossarian
Posts: 625
Joined: Sun Dec 18, 2005 10:42 am
Location: Polska / Szczecin / Poznan

Postby Yossarian » Mon Feb 27, 2006 12:54 am

Y* - siedzi na plaży, komenderuje, buduje, spisuje... prawie pompuje.... żadnych planów, poza dostatnim życiem...

A* P* - bierze czynny udział w rozwoju pewnej osadki na *fic... wbrew pozorom nietrudno jest tam przetopic żelazo w stal... hmm?

J* C* - z dwójką znajomków stara się przedostac na inną wyspę; budowa statku trwa już jakiś czas... a wszystko przez niedostatek drewna i małe nieporozumienie...

P* S* - wysłany przez samego siebie na małą ekspedycję, weźmie swoje i zmyka bele gdzie... a może i nie?

K* M* - dowodzi, karze, dowodzi, karze, dowodzi, karze...

E* v* S* - drwal, chciałby móc wykorzystac radioodbiornik wreszcie... chciałby...! Ale czy się doczeka? Odpowiedź poznamy w następnym odcinku...

D* S - wspomaga pewnego tajemniczego V* w budowie jego jamki, a w kolejce czeka jego własna... to będzie miasto z prawdziwego zdarzenia...

S* J* - niedawno dotarł do pewnej znaczącej na wyspie osady wraz pewną damą i równie pewnym panem... nie taki słaby, na jakiego 'nie-wygląda'...

W* - wiecznie samotny, wysłany na wzgórza w nieznanym nikomu celu...

J* K* - eksplorator, inicjator, pan futerko; wraz z Mr. J* zwiedza 'świeżą' wyspę... można ich nazwac ojcami tejże... najpierw my, potem Wy!

C* B* - błędny piechur, błędny piekarz, nieudacznik...

M* B* - facet ze śmiesznym imieniem; w trakcie wielkiej jednoosobowej wyprawy po górę drewna, którego nie ma nigdzie w promieniu tysiąca mil... nie wie co robic...

Ż* M* - stosunkowo młody w stosunkowo starym mieście; jakoś się odnalazł, głównie dzięki wprawie w hutnictwie i czymś jeszcze... co dalej? Czas pokaże...

O* S - buduje domek z pewną 'nimfomanką', ;) nudzi się w życiu i planuje... planuje...

S* - pozostawiony na drugim końcu wyspy... wraca do domu... może zajmie się kartografią?
Everything I build I destroy
Everything I love always hurts
Everything I hate I'd rather love
Everything I am is everything I'm not
User avatar
KilDar
Posts: 474
Joined: Wed Jul 20, 2005 10:02 am
Location: Polska, Katowice

Postby KilDar » Mon Feb 27, 2006 8:33 am

wojd wrote:a złodziej, który mu buduje slupa by go ukraść mocno się niebawem zdziwi :)

po Tobie bym sie tego nie spodziewał... to ostrzeżenie OOC?
Matix wrote:Nie grałem w Cantra przez najbliższe pięć minut

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest