Pogrzeby! Apel

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Bahamas
Posts: 37
Joined: Fri Jul 15, 2005 2:52 pm
Location: Poland

Postby Bahamas » Fri Jul 15, 2005 6:34 pm

Averus Wolfmaster wrote:Głownym zajęciem w wiekszości wiosek jest zakopywanie trupow. To znacznie opoznia rozwoj cywilizacji!


miasta zawsze były atrakcja dla rzesz ubogich/głodujacych/chorych ludzi
problemy z ta najnizsza klasa spoleczna w miare uplywu czasu beda rosly ;)
IN THE KINGDOM OF THE BLIND THE ONE-EYED ARE KINGS
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Sat Jul 16, 2005 5:48 am

To moze palic ciała??? Drewno + ciało + ogien i po problemie.

Ja bym ciagle szedl w tlumaczeni autorom faktu ze martwe caiła wpływają na predkosc gry itp.
Liczac ze mamy okolo 300 sztywnych to jest to okolo 5% wszystkich posdtaci w grze.
Wywalajac te posatcie z gry chlopaki oszczedzaja miejsce w bazie, czas reakcji bazy, transfer danych - tylko moze oni o tym niewiedza?
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Sat Jul 16, 2005 8:20 am

Wiedza, ale wydaje mi sie, ze im sie wydaje, ze trupow jest np. 10, a my robimy aferę, wiem, że nic (z szacunkiem dla donatorów) za nia nie płacimy, ale jako gracze powinnismy byc zauwazani. Mam nadzieje, że to nie zwykła ignorancja tylko nawał pracy programistów ( bo jest ich tylko 4 ) Cantr.
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Sat Jul 16, 2005 8:42 am

też mi się tak wydaje, ale co to za problem wydać polecenie w stylu:

DELETE FROM Object WHERE location=pl and objectType=body;

Nie znam struktury bazy ale wiadomo o co chodzi ;)
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Sat Jul 16, 2005 11:30 am

no może jeszcze... and objectAge=20; ;-)
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Sat Jul 16, 2005 11:39 am

no, tak.. by nie było za prosto ;) Hmm.. ciekawe ile procent zmarłych miało więcej niż 20 lat? Zgaduję, że około 5%

Pojawia się też pytanie: Czy dalej chować zwłoki czy lepiej darować sobie i wziąć się za rozwój cywilizacji i czekać aż zwłoki zostaną usunięte poza grą?
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Sat Jul 16, 2005 11:47 am

Ja już sobie darowałem ;-).
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sat Jul 16, 2005 6:09 pm

Skarbniq wrote:no może jeszcze... and objectAge=20; ;-)


Ale ciała w grze się starzeją! Więc dużo z nich może mieć już 21 i więcej lat.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Sat Jul 16, 2005 6:30 pm

Zauważyłem ;-) Ale tak na prawdę problemem sę te ciała które pojawiają z nikąd. Prowadząc dokładne statystyki w jednej z lokacji doszedłem do właśnie takiego wniosku.

W ciągu ostatnich 5 dni ( mniej więcej ):

Z około 40 mieszkańców umarły 2 osoby
Trupów przybyło około 20.

I tak ilośc trupów zmniejszyliśmy z 50 do niespełna 40, a przede wszystkim zostało bardzo mało starych projektów. Ci mieszkańcy też umrą... ale odbędzie się to stopniowo... a te trupy "from nowhere" pojawiają się masowo - po 5, 6 sztuk.
User avatar
Bahamas
Posts: 37
Joined: Fri Jul 15, 2005 2:52 pm
Location: Poland

Postby Bahamas » Sat Jul 16, 2005 7:03 pm

po cichutku sugerujesz, ze to jakis bug ? :]
IN THE KINGDOM OF THE BLIND THE ONE-EYED ARE KINGS
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Sat Jul 16, 2005 7:24 pm

Ten bug jest dobrze znany - to ciala tych, ktorzy zalozyli konta a nigdy nie zaczeli grac! Najbardziej uderza to w polska strefe a autorzy maja nas w glebokim powazaniu! :evil:
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Sat Jul 16, 2005 7:30 pm

A ja w to nie wierzę... Gracz na poczatku ma dwie postacie. Jeżeli wszędzie jest tak jak w miejscu X, to by wychodziło na to .... ( statystycznie ) że:

- Każdego dnia przynajmniej kilkanaście osób zakłada konto... a potem się nawet nie loguje.
( skoro u mnie jest 6 trupów, to znaczy średnio 3 graczy, i razy ileś tam lokalizacji w których w ogóle spawnuje )

- Więcej jest graczy którzy ani razu się nie logują, niż tych którzy to robią.

Po prostu nie wierzę że zjawisko nie logowania się do gry ( ANI RAZU ) jest tak powszechne.

Byłbym prędzej w stanie uwierzyć ze zrzucają nam trupy ze strefy angielskiej :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Sat Jul 16, 2005 7:37 pm

Skarbniq wrote:- Każdego dnia przynajmniej kilkanaście osób zakłada konto... a potem się nawet nie loguje.


To ci powiem, że każdego dnia rejestruje sie w grze ok. 60-80 osób. Ciekawe ile z nich nie zrozumie pierwszego maila i nie poczeka na nastepnego (tego z nr ID). Zerknijcie na forum - odwieczny problem ("nie dostałem ID") Raczej nie wiedziałem że trzeba poczekać. Może trzeba namówić Anette, by do Polaków wysyłac polski tekst w mailu?

Skarbniq wrote:Byłbym prędzej w stanie uwierzyć ze zrzucają nam trupy ze strefy angielskiej Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


No, nie tylko ty :D Byli tacy, co wierzyli w stonkę :wink:
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Sat Jul 16, 2005 7:51 pm

Pozostanę przy wersji o imperialstycznych zrzutach trupów... to bardziej patriotyczne niż wypowiedzieć się o inteligencji ( bo to nie chodzi o język angielski ) młodych rodaków ;-)
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sat Jul 16, 2005 10:52 pm

Skarbniq wrote:- Każdego dnia przynajmniej kilkanaście osób zakłada konto... a potem się nawet nie loguje.


To mogą być też trupy osób które co prawda zalogowały się do gry, ale nie skumały, że trzeba kliknąć na ikonce postaci żeby zacząć nimi grać ;)
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest