Nowi gracze - Witamy na forum

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Bahamas
Posts: 37
Joined: Fri Jul 15, 2005 2:52 pm
Location: Poland

Postby Bahamas » Mon Jul 18, 2005 11:43 am

palik wrote:no bo właściwie jeśli realistycznie spojrzeć na sprawę to skoro postaci które wchodzą do gry 'nagle' pojawiają się w danej lokacji to osoby których gracze 'porzucili' grę mogliby równie dobrze 'znikać' ...

jedna z zasad panujacych w tym swiecie głosi, że nic tutaj nie znika, ma to jakoś odzwierciedlać rzeczywistość ...

Właściwie jak postać pojawia się w grze - przyjechała skądś? przez pączkowanie czy jak? Podoba mi się założenie, że jeśli postać umiera to na zawsze - dzieki temu można bardziej sie 'wczuć'. Ale w takim razie 'narodziny' postaci powinny być równie realistyczne albo jakoś wyjaśnione...

no to juz zależy od inwencji gracza, jak przedstawi swoja postac, mozesz normalnie nagle sie przywitac, mozesz wyjasnic ze przybyłes z za siedmiu gór i lasów albo "urodzic sie" na nowo, po jakims bolesnym doswiadczeniu ;-)
IN THE KINGDOM OF THE BLIND THE ONE-EYED ARE KINGS
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Mon Jul 18, 2005 8:03 pm

Witam nowego gracza :)

palik wrote:Właściwie jak postać pojawia się w grze - przyjechała skądś? przez pączkowanie czy jak? Podoba mi się założenie, że jeśli postać umiera to na zawsze - dzieki temu można bardziej sie 'wczuć'. Ale w takim razie 'narodziny' postaci powinny być równie realistyczne albo jakoś wyjaśnione...


Są dalekie plany by wprowadzić do gry postacie dziecięce które by się rodziły... Ale to narazie odległe plany... Jednak nadal była by chyba możliwość zaczynania gry dorosłą postacią.

ps... Mógłbyś mi wskazać na tym forum Shadowrun tego posta o Cantr, bo jakoś go nie mogłem znależć.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
palik
Posts: 5
Joined: Mon Jul 18, 2005 9:46 am
Location: poland
Contact:

Postby palik » Mon Jul 18, 2005 8:23 pm

ups to jednak było grono.net, ale zaraz chyba na shadowrunie puszczę posta o cantr w takim razie :)
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Mon Jul 18, 2005 9:28 pm

KeVes wrote:ps... Mógłbyś mi wskazać na tym forum Shadowrun tego posta o Cantr, bo jakoś go nie mogłem znależć.


No ja tez nie moglem :(
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Mon Jul 18, 2005 10:37 pm

palik wrote:ups to jednak było grono.net

Mój post czy kogoś innego?

palik wrote:ale zaraz chyba na shadowrunie puszczę posta o cantr w takim razie :)


Fajnie ;)
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
palik
Posts: 5
Joined: Mon Jul 18, 2005 9:46 am
Location: poland
Contact:

Postby palik » Tue Jul 19, 2005 6:12 am

Twój post, twój :)

tutaj moje propagandowe 3 grosze

seeya
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Tue Jul 19, 2005 11:56 am

"Dla szachistow, emerytow po trzech zawalach"? :lol: Uwazasz ze to dobra reklama? :?
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Tue Jul 19, 2005 12:51 pm

To chyba nie jest zbyt dobra recenzja, ale ciekawie brzmi. Może ciekawość ich zwabi? Zresztą to wyjaśnia nieco zasady gry więc ludzie którzy sie nie nadaja odrazu zrezygnują. Czas pokaże...
User avatar
KilDar
Posts: 474
Joined: Wed Jul 20, 2005 10:02 am
Location: Polska, Katowice

Postby KilDar » Wed Jul 20, 2005 10:36 am

Witam wszystkich...
gram od wczoraj 2 postaciami (Doim Hrodofic, Dervazhishmos), dziś dodałem trzecią (Dervazhishmos Hills (central) )...
pochowałem truposza (w Doim Hrodofic to chyba największy problem) za co dostałem dzienną rację pożywienia :) dzięki przy okazji za dobrą organizację i zakopuję dalej... gdzie indziej po pierwszym pochówku już zrobiło sie czysto, więc zająłem sie marchewką :)
trzecia postać miała być grabarzem ale wylądowała w 'czystym' miejscu... szkoda bo w Doim przydałoby się więcej 'kopaczy'...
czytam forum, to duże ułatwienie... pozdrawiam
Matix wrote:Nie grałem w Cantra przez najbliższe pięć minut
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Wed Jul 20, 2005 11:43 am

Witaj :)

Pierwszą rzeczą o jaką spyta się Ciebie tutaj na forum to skąd wiesz o Cantr? ;)

Staraj sie też nie podawać poza grą zbyt szczegółowych danych, te co podałeś wystarczą bo nie powiedziałeś jak się nazywasz itp. ;) Pewnie przeczytałeś już o limicie 200 minut i postaraj się go nie przekraczać bo wielu to zniechęca (wnioskuję po przeczytaniu forum). Postaraj się też mieć różnorodne postacie, by gra stała się jeszcze ciekawszą :)

No i najważniejsze: przyjemnej gry! :)
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Wed Jul 20, 2005 5:10 pm

Witaj Johnny Bravo :wink: aka Killdar
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Wed Jul 20, 2005 8:42 pm

Witaj KilDar! Właśnie... Skąd wiesz o Cantr? ;)
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Wed Jul 20, 2005 8:51 pm

To proste 8) Wyslalem mu mailem linki do gry i do forum :) W komentarzu na Tlenie i GG tez mam Cantr II wpisane :) Musze znowu zaspamowac w Usenecie ;) Rozesle jeszcze linki do paru znajomych, ktorzy nie zniecheca sie po pierwszym dniu :idea:
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
Guest

Postby Guest » Fri Jul 22, 2005 3:13 pm

Witam was. Jesli o mnie chodzi to wolalbym gdzies kolo lasu wystartowac bo ja trafilem na jakies zadupie. Znalazlem zostawiona mape przez kogos milego:) i z tego co tam jest to jeszcze nie odkryto drewna... A bez tego to nic nie zrobie... Na szczescie przynajmniej zarlo jest:) Szkoda ze w tej grze nie ma mozliwosci rozgladania sie. Fajnie byloby wiedziec czy idac w jakims kierunku nie trafisz potem na las czy gory...
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Fri Jul 22, 2005 3:25 pm

Witaj!

Moze kiedys wprowadza funkcję rozgladanią sie - mozna to dać do sugestii :)
Mam nadzieję, że bedzie ci się dobrze grało :)

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest