Pomysl na postac...

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Postby Snake » Thu May 25, 2006 3:14 pm

Ja Ja Ja pójdę :!: :twisted:
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Thu May 25, 2006 4:38 pm

Populizm czyni cuda :P Cantryjczykom wszystko się wciśnie, byle było dobrze doprawione np. marchewkowe becikowe dla wszystkich nowych 8)
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
Gucio
Posts: 13
Joined: Sun Feb 05, 2006 10:32 pm

Postby Gucio » Thu May 25, 2006 5:35 pm

Artur wrote:bardzo łatwo, starczy popytać, prawie każdy zwykły robol będzie sie chciał przyłączyć, wiem z doświadczenia, jeden dzień i masz całą armię jak popytasz w odpowiednim miejscu, np. zbierz troche żarcia, idź tam dzie go nie ma, rozdaj troche i krzyknij: "za mną!" i oni pójdą za toba :twisted:



Ja taki nie byłem 8)
AUTO
Posts: 755
Joined: Mon Feb 06, 2006 9:19 pm

Postby AUTO » Fri May 26, 2006 6:22 pm

Jedna moja postać ma ciekawą i bardzo złą osobowość. Jest sprytna i potężna i wkrótce będzie o niej głośno
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Fri May 26, 2006 7:01 pm

AUTO wrote:Jedna moja postać ma ciekawą i bardzo złą osobowość. Jest sprytna i potężna i wkrótce będzie o niej głośno


Każdy tak mówi. ;)
User avatar
OktawiaN :)
Posts: 827
Joined: Sun Oct 09, 2005 1:29 pm
Location: PL 34-325

Postby OktawiaN :) » Fri May 26, 2006 7:45 pm

Gnom wrote:
AUTO wrote:Jedna moja postać ma ciekawą i bardzo złą osobowość. Jest sprytna i potężna i wkrótce będzie o niej głośno


Każdy tak mówi. ;)


A co ma mowic? :P

Kazdy szykuje jakoms niespodzianke :twisted:
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Fri May 26, 2006 7:48 pm

I dlatego się o tym nie mówi, bo wtedy nie jest to niespodzianka...
AUTO
Posts: 755
Joined: Mon Feb 06, 2006 9:19 pm

Postby AUTO » Fri May 26, 2006 8:08 pm

I dlatego ja nic nie zdradzam :)
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Fri May 26, 2006 9:29 pm

Może umówimy się na przkład z tymi niespodziankami na jeden dzień? (tak wiem łamię NZ).

To byłaby widomość, że przez Cantr przetacza się fala klęsek żywiołowych.


Chciałbym zauważyć, że do złych postaci powinno się stworzyć odpowiednią filozofię. Nie, że są złe bo tak... ale to taki...
http://www.matix.salon24.pl
User avatar
Susel
Posts: 453
Joined: Tue Jan 03, 2006 9:02 pm

Postby Susel » Sat May 27, 2006 6:59 am

Wedlug mnie najlepsze pomysly na postac nie biora sie od tak z glowy, tylko tworza sie w trakcie gry... wiekszosc postaci moich stworzylem bez osobowosci, i pozwolilem im byc tworzonym przez otoczenie... (i tak sie stworzyli: Pustelnik lubiacy cisze i spokoj, [nie mogl znalezc miejsca w spoleczenstwie] a w zasadzie to dwoch; baaaardzo cierpliwy zlodziejaszek [kiedys byl porywczy :wink: ]; i zaczyna sie tworzyc zielarz ["o, co to za zielsko tutaj rosnie?"]; itd. co prawda postaci niezbyt ambitne, ale zeby byl owoc, wpierw musza byc paczek i kwiat... :wink: )

Oczywiscie niektore postaci, Kleofas dla przykladu, musza byc zrobione z zalozeniem ze bedzie taki a taki, aczkolwiek czytalem tez "historie" Kleofasa, i widac tam, ze zachowanie ludzi z LL wplynelo troche na niego, wiec tak jak mowilem, naprawde postac tworzy sie po urodzeniu...

A co do zlych postaci...
AUTO wrote:Jedna moja postać ma (...) złą osobowość. Jest sprytna i potężna i wkrótce będzie o niej głośno

... Ja tez to sobie kiedys wmawialem... :wink:
ImageImage
Tak, mam za dużo wolnego czasu i rejestruje się do wszystkiego...
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Sat May 27, 2006 7:14 am

hehe, zobaczycie jak mój plan wypali, będzie szum na całą polske :twisted: jak dobrze pójdzie to szybko zapomnicie o zbrodniach Diary, bo będą nowe, poważniejsze zbrodnie 8)
User avatar
Susel
Posts: 453
Joined: Tue Jan 03, 2006 9:02 pm

Postby Susel » Sat May 27, 2006 7:24 am

Artur wrote:hehe, zobaczycie jak mój plan wypali, będzie szum na całą polske :twisted: jak dobrze pójdzie to szybko zapomnicie o zbrodniach Diary, bo będą nowe, poważniejsze zbrodnie 8)


To tez sobie wmawialem... :wink:
ImageImage

Tak, mam za dużo wolnego czasu i rejestruje się do wszystkiego...
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Sat May 27, 2006 8:17 am

z tym , ze ja jestem tego pewnien;) tylko kurde czas czas czas, czemu to wszystko tak powoli idzie...
User avatar
Animated
Posts: 133
Joined: Thu Aug 25, 2005 8:03 am
Contact:

Postby Animated » Sat May 27, 2006 8:18 am

gracz, kierujaca Diara tez tak sobie mowil(a) i mu(jej) to wyszlo... zawsze warto sprobowac...
Download Picassa & Fierfox
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Sat May 27, 2006 8:29 am

W złą postać trzeba włożyć o wiele więcej pracy niż w zwykłego wsiowego typka. Musi być aktywna, umieć rozmawiać i dobrze się porozumiewać ze społeczeństwem. Człowiek, który wwala się na motor, bierze jakąś dobrą broń, a potem atakuje dobrze rozwiniętą wioskę nie zrobi zbyt dużo szumu. Takie akcje najlepiej robić grupowo i przemyślanie. O ile więcej szumu zrobiła na przykład Banda Marka Twaina. Dzięki temu, że stworzyła duży potencjał można już o czymś gadać. Inaczej jest raczej kiepsko z takimi wyskokowcami. Można zawsze nawet jeśli się jest samemu przyczaić się na kogoś i postarać się to zrobić bez świadków. To świadczy już o jakimś kunszcie...


Zauważcie jeszcze jedną sprawę. Postacie ciekawe niekoniecznie muszą być postaciami złymi, ale jeśli chce się postaciami dobrymi osiągnąć taki sam sukces potrzeba też kilu postaci złych. Jeśli wiecie co mam na myśli... :twisted:
http://www.matix.salon24.pl

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest