Tutaj ujawniamy swoje postacie

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Pies
Programming Dept. Member
Posts: 383
Joined: Sat Nov 29, 2008 1:32 pm
Location: https://314es.pl/irc
Contact:

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby Pies » Sun Feb 08, 2015 1:21 pm

gala wrote:@edit: swoją drogą: lista Postaci w Ustawieniach konta pokazuje wszystkie postaci czy X ostatnich? Bo pamiętam pewne postaci z imion ale pierwszą jest postać która na pewno nie była moją pierwszą założoną.


Z tego co kojarzę, to wszystkie z danego konta. Jeżeli odchodzisz z gry a potem wracasz, to często PD reaktywuje Ci stare konto. Często != zawsze. A przynajmniej dawniej się zdarzało nie odzyskać swojego konta tylko zostać na nowym jeżeli się nie zgłosiłeś z informacją które konto było Twoje.
dwudziestoletni mężczyzna wrote:"OOC: Jak ci się nie podoba, to nie graj. Ta gra nie szuka więcej graczy."

kaloryfer wrote:This game already has a lot of problems, new players would only bring new ones.
CzterySilnia
Posts: 188
Joined: Sat Aug 03, 2013 6:21 pm

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby CzterySilnia » Wed Aug 12, 2015 8:30 pm

Jedną mogę. I jedyną:
Szarża :twisted:
User avatar
notized
Posts: 242
Joined: Wed Dec 03, 2014 12:13 pm

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby notized » Thu Aug 13, 2015 6:48 am

CzterySilnia wrote:Jedną mogę. I jedyną:
Szarża :twisted:

BOGOWIE.
I'm an agent of Chaos.
Telefon
Posts: 205
Joined: Tue Aug 11, 2015 6:06 pm
Location: tu
Contact:

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby Telefon » Thu Aug 13, 2015 10:48 am

Jak już i tak mam fazę spamu to co mi tam. Na razie tylko jedna postać.

Altair Yuz Mar - pewnie i tak niedługo umrze
"[...] I tylko fotel MG stoi boleśnie pusty..."
"Weźmiecie go i wyhodujecie sobie drugiego Raynusa."
"żartuję, nie ma w Cantr trudnych misji, nic się nie chce i nic się nie da"
Aveane
Posts: 32
Joined: Thu May 07, 2015 4:05 pm

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby Aveane » Thu Aug 13, 2015 7:36 pm

Do jednej postaci się już przyznałem, mój kochany "przygłup" Cery :D

A kilka innych, tych bardziej lubianych przeze mnie, poniżej:
J****e - Wylądował w głuszy, ale dzielnie spełnia marzenie założenia miasta od podstaw i całkiem nieźle mu chyba idzie, nie? Ma nadzieję, że jeszcze więcej osób wyląduje w jego krainie marzeń, a ci, co są, pobudzą się, nie?
C**ń - Różnie już go nazywali - Władcą Ciemności, Szalonym Kowalem. Na co dzień jednak zajmuje się czymś innym. Przyznał się swego czasu, że ma w planach napisanie książki, która (miejmy nadzieję) okaże się bestsellerem.
N****n - Przebudzony w Esdragonie. Miał w planach szybką wyprawę, by "znaleźć coś pięknego", jednakże coś pięknego znalazło jego w sposób zgoła inny niż planował. Dokończył budowę statku, kilka lat później na Siedmiu Wyspach słuch po nim zaginął.
D********í - Wędrowny handlarz, który ciągle żywi nadzieję, że trafi w końcu na osadę, gdzie usłyszy "Naprawdę to masz? Właśnie tego potrzebowaliśmy, dziękujemy!". Niestety, większość ludzi jest zainteresowana tylko stalą i żelazem, więc tuła się ze swoją przepełnioną rikszą i szuka dalej.

Przeczytałem poprzednie posty i jeden mnie ukuł w oczy.
notized wrote:Ricky - jedna z moich pierwszych, kiedy jeszcze nie wszystko do końca ogarniałam. Miała być inna, wyszła jak wyszła i nie znoszę jej z całego serca, ale jako, że podjęła się podróżowania to samobójstwa popełniać nie wypada. Gra mi się nią beznadziejnie, jest infantylna, jej charakter wyszedł bardzo płasko i płytko, ale niestety mam do niej zbyt wielką niechęć by to zmienić - no chyba, że zdarzy się cud.


Jeśli to jest ta Ricky, o której myślę, to uduszę...
R****i - Były farmer, aktualnie tułacz. Jakiś czas przysypiał i nie ogarniał wszystkiego, co się dzieje dookoła. Pewnego dnia powiedział do jednej z mieszkanek ZB słowa "Tęsknię za Ricky". Odpowiedź, którą dostał, zwaliła z nóg mnie, nie wspominając o mojej postaćce. "Coś Was łączyło? Kurczę, trzeba było mówić, że chcesz jechać na jej pogrzeb".
Trauma, dni spędzone w tępym wpatrywaniu się w jej sarkofag, takie tam...
Last edited by Aveane on Thu Aug 13, 2015 7:48 pm, edited 1 time in total.
dekalina
Posts: 925
Joined: Tue May 20, 2014 2:18 pm

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby dekalina » Thu Aug 13, 2015 7:44 pm

I tak wszyscy wiedzą, że to moje:

Machefi Isamil - Po niespodziewanym zaśnięciu ojca, stara się być dorosła, odpowiedzialna i samodzielna.
Betelgeze Orionis - pechowa postać, pewnie niedługo pozbędę się jej.
User avatar
Frankoniusz
Posts: 161
Joined: Thu Jun 24, 2010 2:28 pm

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby Frankoniusz » Thu Aug 13, 2015 8:52 pm

Betelgeza jest bliżej przypadkowego spotkania z przeszłością niż myśli ;-)
dekalina
Posts: 925
Joined: Tue May 20, 2014 2:18 pm

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby dekalina » Fri Aug 14, 2015 5:52 am

Ona dobrze wie, że spora część jej przeszłości siedzi w osadzie obok. I specjalnie jej to nie cieszy.
User avatar
Koralat
Posts: 268
Joined: Thu Jul 10, 2008 12:14 pm

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby Koralat » Fri Aug 14, 2015 7:25 am

Aveane wrote:D********í - Wędrowny handlarz, który ciągle żywi nadzieję, że trafi w końcu na osadę, gdzie usłyszy "Naprawdę to masz? Właśnie tego potrzebowaliśmy, dziękujemy!". Niestety, większość ludzi jest zainteresowana tylko stalą i żelazem, więc tuła się ze swoją przepełnioną rikszą i szuka dalej.


Serio?
:shock:
There's a light at each end of this tunnel,
You shout 'cause you're just as far in as you'll ever be out
And these mistakes you've made, you'll just make them again
If you only try turning around.
User avatar
notized
Posts: 242
Joined: Wed Dec 03, 2014 12:13 pm

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby notized » Fri Aug 14, 2015 8:26 am

Aveane wrote:Do jednej postaci się już przyznałem, mój kochany "przygłup" Cery :D
Przeczytałem poprzednie posty i jeden mnie ukuł w oczy.

Bardzo lubię. Ciepły facet.
Aveane wrote:
notized wrote:Ricky - jedna z moich pierwszych, kiedy jeszcze nie wszystko do końca ogarniałam. Miała być inna, wyszła jak wyszła i nie znoszę jej z całego serca, ale jako, że podjęła się podróżowania to samobójstwa popełniać nie wypada. Gra mi się nią beznadziejnie, jest infantylna, jej charakter wyszedł bardzo płasko i płytko, ale niestety mam do niej zbyt wielką niechęć by to zmienić - no chyba, że zdarzy się cud.


Jeśli to jest ta Ricky, o której myślę, to uduszę...
R****i - Były farmer, aktualnie tułacz. Jakiś czas przysypiał i nie ogarniał wszystkiego, co się dzieje dookoła. Pewnego dnia powiedział do jednej z mieszkanek ZB słowa "Tęsknię za Ricky". Odpowiedź, którą dostał, zwaliła z nóg mnie, nie wspominając o mojej postaćce. "Coś Was łączyło? Kurczę, trzeba było mówić, że chcesz jechać na jej pogrzeb".
Trauma, dni spędzone w tępym wpatrywaniu się w jej sarkofag, takie tam...

I no cóż... to ta Ricky. Proszę o wybaczenie. Nawet się zastanawiałam co się stało z tym Twoim, jako, że w ZB go nie było, gdy przybyłam inną postaćką, ale zapytać oczywiście nie mogłam.
I'm an agent of Chaos.
Celion
Posts: 42
Joined: Thu Mar 26, 2015 9:04 pm
Location: Poznań

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby Celion » Fri Aug 14, 2015 9:33 am

Jak wszyscy ujawniają, to ja też wyjawię parę tych, którymi gra mi się najlepiej:

Al****s - Marzy o podróżowaniu i do tego dąży, lubi wypić i mówi szczerze co myśli, zwłaszcza o innych ludziach, przez co nie jest zbyt bardzo lubiany u siebie w mieście.
A***r - Kowal, wykorzystał niszę rynkową w miejscu swojego zamieszkania, żeby robić to co najbardziej go kręci - wykuwanie broni. Straszliwie rozchwytywany, prawie nie ma czasu na przerwy ze względu na ogrom zamówień.
D**o - Facet z pewnego małego nadmorskiego miasteczka, zwący się szermierzem. W głębi duszy jest miły, ale jest też bardzo nerwowy, rozjuszony potrafi być agresywny i grozić mieczem.
User avatar
Frankoniusz
Posts: 161
Joined: Thu Jun 24, 2010 2:28 pm

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby Frankoniusz » Fri Aug 14, 2015 10:25 am

Celion wrote:Jak wszyscy ujawniają, to ja też wyjawię parę tych, którymi gra mi się najlepiej:

Al****s - Marzy o podróżowaniu i do tego dąży, lubi wypić i mówi szczerze co myśli, zwłaszcza o innych ludziach, przez co nie jest zbyt bardzo lubiany u siebie w mieście.


E tam, mylne wrażenie. Moja postać lubi ;-)

Celion wrote:D**o - Facet z pewnego małego nadmorskiego miasteczka, zwący się szermierzem. W głębi duszy jest miły, ale jest też bardzo nerwowy, rozjuszony potrafi być agresywny i grozić mieczem.


A ten zdążył zdenerwować dwie moje, nie wróżę mu długiej przyszłości :D
Celion
Posts: 42
Joined: Thu Mar 26, 2015 9:04 pm
Location: Poznań

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby Celion » Fri Aug 14, 2015 2:04 pm

Frankoniusz wrote:
Celion wrote:D**o - Facet z pewnego małego nadmorskiego miasteczka, zwący się szermierzem. W głębi duszy jest miły, ale jest też bardzo nerwowy, rozjuszony potrafi być agresywny i grozić mieczem.


A ten zdążył zdenerwować dwie moje, nie wróżę mu długiej przyszłości :D


Spełnia swoją powinność :D
kemesO
Posts: 203
Joined: Mon Apr 24, 2006 10:31 am

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby kemesO » Sat Aug 15, 2015 10:33 am

Znów ten nastrój "żalu" za tym, że nie mogę poświęcić na grę tyle czasu i uczucia, co kiedyś. Praktycznie nie gram już w ogóle :cry:

Jahn - postaci, które mogłyby go jakoś kojarzyć już pewnie dawno nie żyją...ale Użytkownicy myślę, że skojarzą miło :-)
User avatar
Buka
Posts: 357
Joined: Mon Mar 19, 2012 2:13 pm
Location: Śląsk

Re: Tutaj ujawniamy swoje postacie

Postby Buka » Mon Aug 17, 2015 4:55 am

Jahn - kojarzę miło. :)
NDS

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest