Odeszli... [*]

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
ukia
Posts: 88
Joined: Wed Jan 17, 2018 9:31 am

Re: Odeszli... [*]

Postby ukia » Sun Jan 09, 2022 9:41 pm

Także dzięki, za Fałata. Pozytywna, bardzo ciekawa postać. Fałat kiedyś opiekował się moją jedną, później
niestety wygnaną z Esdragonu mało udaną, ale z potencjałem "postaćką". :? :P :oops:
Bachus
Posts: 1
Joined: Tue Mar 10, 2020 9:47 am

Re: Odeszli... [*]

Postby Bachus » Wed Jul 20, 2022 12:49 pm

Ostatnio miałem coś innego na głowie niż zielony świat, więc nie zaglądałem do gry przez miesiąc. Cóż życie ma swoje prawa.
W konsekwencji tego wszystkie moje postacie zastały automatycznie uśmiercone. Szkoda, na część z nich miałem jeszcze pomysł i nie znudziła mi się gra nimi, ale ktoś podjął decyzję za mnie. I tym sposobem swój żywot zakończyli:

- Varda z Salem - jedna z moich ulubionych postaci, trochę opryskliwa, trochę marudna.
- Yoshi - miała aspiracje zostać naczelną wiedźmą na Siedmiu Wyspach, ale cóż nie udało się..
- Vic z Białej Wieży - udało mu się ożywić to miejsce
- Yokes - Wielki i ociężały mruk z Aldurantegi

Jestem zły, więc nie mam ochoty się rozpisywać.
Przepraszam wszystkich tych, którym śmierć moich postaci pokrzyżowała plany. Nie taki był mój zamiar.
User avatar
ukia
Posts: 88
Joined: Wed Jan 17, 2018 9:31 am

Re: Odeszli... [*]

Postby ukia » Thu Jul 21, 2022 12:08 pm

Yoshi parę lat temu miała okazję pływać z moją Gabi. Miałam wtedy dość ciekawy pomysł na Gabrielę, ale jakoś się pogubiłam... fajnie się grało.

P.S.
Byłam pewna, że Yoshi jest "prowadzona" przez graczkę, a nie gracza. Jak tak można ująć...
Last edited by ukia on Fri Jul 22, 2022 9:47 am, edited 2 times in total.
User avatar
ukia
Posts: 88
Joined: Wed Jan 17, 2018 9:31 am

Re: Odeszli... [*]

Postby ukia » Fri Jul 22, 2022 9:45 am

...
User avatar
dropiata
Posts: 22
Joined: Fri May 26, 2017 10:09 am

Re: Odeszli... [*]

Postby dropiata » Thu Jul 28, 2022 4:36 pm

;-(
User avatar
tehanu
Posts: 865
Joined: Thu Sep 21, 2006 9:00 pm
Location: 3city

Re: Odeszli... [*]

Postby tehanu » Sat Jan 28, 2023 7:43 am

['] Bersi
Wielka szkoda, :( szczególnie, jeśli jest jak myślę i śmierć jest następstwem głupiej pomyłki w Moriad.
Więcej głupstw proszę nie robić.
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Odeszli... [*]

Postby Greek » Sat Mar 18, 2023 10:25 pm

Jedna z ostatnich moich postaci, umarła, bo się zagapiłem, a pozbierałbym nim jeszcze trochę popiołu kostnego.

Orwin(ator) - miał bazę wypadową w Lamparciej Łączce, ale podróżował sobie na zebrze po dzikich ostępach Fu. Zbierał kości i palił je na popiół, zbierając, zdaje się, około stu kilo. W ostatnim okresie życia przejął za darmo bogaty statek i masę gratów, ale przegapił zdziczenie swego wierzchowca. Później przegapił, że trzeba podnieść z ziemi coś do jedzenia i tak umarł.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
User avatar
suchy
Posts: 2000
Joined: Mon Aug 28, 2006 10:06 am
Location: Under your bed, waiting for you to turn off the light

Re: Odeszli... [*]

Postby suchy » Tue Jun 20, 2023 7:35 pm

No, ostatnio razem z kontem zeszły sobie trzy ostatnie moje postaci :)

Arla Mabir - początkowo towarzyszka podróży Adriana Kheszewskiego. Po jego śmierci trochę pływała sama, później przysypiała to tu to tam, a ostatecznie osiadła w Esdragonie, gdzie też mocno przysypiała, w przerwach bywając kucharką ;) Moja najstarsza postać, dożyła 318 lat.

Arlang Dazir - od samego początku związany z Zhifra Bojran (Las Bojran, Zaczarowany Las), którego w młodym wieku został zarządcą i był nim do samej śmierci. Rok młodszy od Arli.

Gothos Szalony - jedna z moich ulubionych postaci, przy odgrywaniu której nigdy nie musiałem się chamować ;d Współkapitan Szaleńca w/po Żałobie, na którego pokładzie opłynął chyba cały znany świat.

I to by było na tyle ;) Dziękuję z tego miejsca wszystkim, z którymi zetknąłem się w grze i poza nią przez te kilkanaście lat i cóż, prawdopodobnie nie do zobaczenia w Cantrze, nie ciągnie mnie już od dawna do niego ;) Za to jakby ktoś chciał przywrócić tradycję realowych zlotów to dawajcie znać :D
You still stood there screaming
No one caring about these words you tell
My friend, before your voice is gone
One man's fun is another's hell!

Wyjdź z domu. Może pod twoim blokiem napierdalają się magowie.
User avatar
tehanu
Posts: 865
Joined: Thu Sep 21, 2006 9:00 pm
Location: 3city

Re: Odeszli... [*]

Postby tehanu » Tue Jun 20, 2023 9:53 pm

suchy wrote:Arlang Dazir - od samego początku związany z Zhifra Bojran (Las Bojran, Zaczarowany Las), którego w młodym wieku został zarządcą i był nim do samej śmierci. Rok młodszy od Arli.

Suchy, dzięki Ci za grę w szalonych latach 2006-2008 (albo coś koło tego) Mało już pamiętam, ale Arlanga owszem. W końcu był ważny aż dla dwóch moich òwczesnych postaci.
Dawajcie znaki gdybyście byli w Trójmieście, bo na zloty jak w 2009-2010 to chyba już liczyć nie można ;)

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest