Nüfus Sayımı Lütfen Herkes Baksın

Turk oyuncularin bulusabilecegi, karakter disi tartisma forumu

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Neva

Nüfus Sayımı Lütfen Herkes Baksın

Postby Neva » Mon Oct 02, 2006 12:22 pm

Bugün itibarı ile Cantr oynayan, eskiden beri ve yeni üyeler buraya yazsın. Hatta daha önce kendini tanıtmamış olanlar tanıtsınlar..

Neden?.. *Bir aşağı bir yukarı volta atmaktadır bir yandan*

Çünkü forumu bir süredir takip ediyorum.. Yeni bir şey olmadığı gibi, çoğu konunun son mesaj tarihi geçmiş.. Güncelliklerini ve gerçekliklerini yitirmiş olmuşlar böylelikle.. Hem Cantr dünyasında pek çok yeni gelişme (teknik gelişmeler), hem de Türk Cantr oyuncuları arasında kan kayıpları ve bir yandan yeni üye olanlar olmuş..

Şahsen bir dönemin çok faal forum üyelerinin (Gyrus, Yoldash gibi)şimdi seslerinin soluklarının çıkmamasını onların Cantr' ı bırakmalarına bağlamamın gerekip gerekmediği hususunda kararsız kaldım..

Cantr' ı hevesle oynuyor ve inanılmaz keyif alıyorum (bir de candan can alan o 200 dakika sınırlaması olmasa).. Diğer Cantr oynayan arkadaşlarla da tanışmak istiyorum..

Ben üye olduktan sonra forumda ebenezer ve Yiğit' ten başka üye görmedim.. Gerçekten hiç kimse yok mu, yoksa ben mi bilmiyorum?..

Bu arada kendimi tanıtayım.. 25 yaşındayım.. Sakarya Üni Felsefe' de okuyorum.. Evliyim, dört kedim var..

*Güler*

Bari bunu yanıtlayın..
yigit

Re: Nüfus Sayımı Lütfen Herkes Baks&#3

Postby yigit » Mon Oct 02, 2006 1:17 pm

Çok güzel fikir. Gerçekten, Cantr oynayan buraya mum diksin bir bakalım.

İstatistik sayfası diyor ki, 38 kişi oyunun arayüz dilini Türkçe olarak ayarlamış. Bu 38 kişi son 21 gündür en azından bir kez giriş yapmış olmalılar, hadi foruma da gelsinler o zaman da bir merhaba desinler?

Neva wrote:Cantr' ı hevesle oynuyor ve inanılmaz keyif alıyorum

ikiyim.
Neva

Postby Neva » Mon Oct 02, 2006 2:38 pm

Bu istatistik sayfasının linkini yollar mısın yiğit.. İstatistiklerde bulamadım o tarz bir bilgi ve merak da ettim, diğer lisanlarda kaç kişiler vs..

Ayrıca senin bilgin var mı bir zamanın bu çok aktif insanlarına ne olduğu hususunda?..

Yani Yoldash nickli arkadaşın hala karakteri var mıdır cantr' da acaba?.. Veya diğer arkadaşlar.. Sorun forumdan mı yoksa oyundan mı kaynaklanıyor?..
yigit

Postby yigit » Mon Oct 02, 2006 3:04 pm

"Cantr II İstatistikleri (Kamu versiyonu)" yazıyor, giriş yapınca gelen, karakterlerin listelendiği sayfanın en altında. Bulabilmen gerek sanki :)

Çok uzun olmayan bir süre önce, birkaç aktif arkadaşımız oyunu bıraktılar. Gerçek hayat meselelerinden, Cantr'a doymaktan belki biraz, önemli değil :)

Böyle artıp azalıyor arada aktif nüfus. Forumun suçu yok yani. Oyunda çok aktif olup da foruma uğramayan kimse olacağını sanmıyorum açıkçası.

İşte, belki şu wiki'yi bir adam ettikten sonra aktif nüfustan kemikleşmiş nüfusa transferleri daha sık yapmaya başlarız.
dost

Postby dost » Mon Oct 02, 2006 6:30 pm

yanlış düşünüyorsun yiğit, ben oyuna her gün defalarca girip çıkıyorum hatta şu uyuz isveçli saldırılarından sonra kat be kat daha fazla kalıyorum ama gerek modluk yaptığım forumla ilgilenmekten, gerek girdiğim sayısı belirsiz forumlardan, gerek yazı yazmaktan zaman kalmıyor foruma. Hem oyuncuların büyük bir kısmıyla msn den iletişim kuruyorum.
Neva

Postby Neva » Mon Oct 02, 2006 6:45 pm

Dost o halde benimle de iletişim kurun.. :) MSN: nevx@msn.com
meddah

Postby meddah » Mon Oct 02, 2006 6:58 pm

Ben de varım.
Henüz oyunun sırrına tam anlamıyla vakıf sayılamasam da, iyi-kötü aktif bir kullanıcıyım.

Forumda da aktif olurum bundan kelli.
ebenezer

Postby ebenezer » Mon Oct 02, 2006 8:18 pm

Ben görevim gereği genelde buralarda oluyorum ama bir forum ilgisizliği var aslında. Haydin beyler bayanlar daha fazla hareket. :lol:
dost

Postby dost » Mon Oct 02, 2006 8:18 pm

tamamdır neva ekledim seni ;)
dost

Postby dost » Mon Oct 02, 2006 8:24 pm

oh oh meddah sen de gel şenlenelim *sevinçten hoplar zıplar*
Neva

Postby Neva » Tue Oct 03, 2006 3:07 am

5 kişi olduk.. Bu da bir şeydir tabii..

Haydi yok mu artıran?..

(Dost, aldım kabul ettim.. ) :)
meddah

Postby meddah » Wed Oct 04, 2006 9:27 pm

5... Bu mudur?
Su meshur uyku hastaligi, oyunun disina tasan bir sendrom galiba.

(Kendine bir avatar seç aslanım. Samimi ol, samimi ol)
Silka

Evet evet

Postby Silka » Fri Oct 20, 2006 11:23 am

Bendeniz buradayım hala ısrarla boşuna mı çırpınıştır bilmiyorum ama buradayım...
meddah

Postby meddah » Sun Oct 22, 2006 7:19 am

Aktif nüfus artıyor gibi..
ebenezer

Postby ebenezer » Sun Oct 22, 2006 8:10 pm

Oyuna giren insanlardan bazıları forumdan haberdar değil bir de.

Return to “Turk Oyuncular (Turkish)”