Odeszli... [*]

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Buka
Posts: 357
Joined: Mon Mar 19, 2012 2:13 pm
Location: Śląsk

Re: Odeszli... [*]

Postby Buka » Thu Dec 06, 2018 9:53 pm

Czuję się jak staruszek czytający w gazecie już tylko nekrologi. Ale nie pożegnać Neli się nie godziło.
Była kiedyś dla mnie jedną z najważniejszych, najbardziej lubianych postaci gry. Niemal nikt nie wniósł do miasta i królestwa Vlotryan tyle, co ona. Z charakterem, wadami i zaletami, nie murszejąca z wiekiem. Kochałam z nią odgrywać, nieważne, czy w sytuacjach komicznych czy poważnych. Narady, żarty, kłótnie... Było ciekawie. Czasy, w których premierowała (a Bianka była królową) mam za złoty wiek.

Niezrównana gospodyni:
4065-4.08: Nela mówi: "No nic, łyknijmy tą żabę i spokój będzie"

Kompetentny premier:
4092-4.24: Nela mówi: "Wali wam w dekiel i tyle *śmieje się*"

Jedyna w swoim rodzaju przyjaciółka:
4007-4.28: Mówisz do Nela: "Zaczynam obmyślać zemstę za zemstę za moją zemstę."
4007-4.29: Nela mówi do ciebie: "A ja zemstę za twoją zemstę, za moją zemstę *uśmiechnęła się szeroko* A może już nawet zemstę, za twoją zemstę, za moją zemstę, za twoją.. *liczy zemsty na palcach* Kilka ruchów w przód, w każdym razie!"

No i nie zapomnę pojedynku na pomidory:
4038-1: Nela mówi: "*spojrzała w górę, na słońce, jakby oceniając godzinę i nałożyła parowar na głowę. patrzy na Dekkę przez otworki w drewnianym naczyniu*"

Za wszystkie nelkolata - dzięki!
NDS
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Re: Odeszli... [*]

Postby Laura_ » Fri Dec 07, 2018 8:35 am

Dziękuję :)
Pamiętam, jak było kiedyś i pewnie właśnie dlatego tak ciężko było zaakceptować to, jak jest teraz. Tamten świat odchodził powoli, z każdą z niezapomnianych postaci, które opuszczały zielony padół albo zasypiały. W końcu nie zostało nic, albo prawie nic. Przepraszam graczy od Mardoka, Kapitanek, Ingwy i Valgora, że ich porzuciłam, ale gdy się żyło w złotym wieku, to te parę dusz to było za mało, by przetrwać..
User avatar
Ariani
Posts: 10
Joined: Fri Aug 30, 2013 6:33 am

Re: Odeszli... [*]

Postby Ariani » Sun Dec 09, 2018 8:55 pm

Niech i ja w imieniu Eduarda podziękuję Neli za wiele Cantryjskich lat gry - wiele się od niej nauczyłem, dzięki niej mogłem rozwijać swoją postać. Pomimo, że minęło sporo czasu - nadal z sentymentem wspominam tamten klimat Vlotryan. Dzięki za Nelę, była naprawdę znaczącą postacią dla mojej gry.
CzterySilnia
Posts: 188
Joined: Sat Aug 03, 2013 6:21 pm

Re: Odeszli... [*]

Postby CzterySilnia » Sun Dec 09, 2018 9:52 pm

Ja również dziękuję Neli za grę. Kilka postaci miało z nią styczność, większy i mniejszy, ale zawsze ciekawy.
inez
Posts: 56
Joined: Wed Mar 14, 2007 5:26 am
Location: Polska

Re: Odeszli... [*]

Postby inez » Sun Dec 09, 2018 10:57 pm

A niech mnie! Czytam i oczom nie wierzę. To Nelka jest śmiertelna?! :evil:

Dzięki za złote lata szparagami płynące... przykro będzie wracać do Vlo bez tej pulchnej kuchareczki.
User avatar
Aimili
Posts: 17
Joined: Thu Sep 16, 2010 7:32 am

Re: Odeszli... [*]

Postby Aimili » Thu Dec 13, 2018 4:51 pm

Laura_ wrote:Dziękuję :)
Pamiętam, jak było kiedyś i pewnie właśnie dlatego tak ciężko było zaakceptować to, jak jest teraz. Tamten świat odchodził powoli, z każdą z niezapomnianych postaci, które opuszczały zielony padół albo zasypiały. W końcu nie zostało nic, albo prawie nic. Przepraszam graczy od Mardoka, Kapitanek, Ingwy i Valgora, że ich porzuciłam, ale gdy się żyło w złotym wieku, to te parę dusz to było za mało, by przetrwać..


We Vlo nie zostało już nic, dla czego chciałoby się tam grać. Za Nelę dziękują pewna pani grabarz z dawnych czasów i kolorowa papuga z Winnych robiąca lalki.
User avatar
gala
Posts: 493
Joined: Sat Jan 24, 2015 7:21 pm

Re: Odeszli... [*]

Postby gala » Fri Dec 14, 2018 9:18 am

Aimili wrote:We Vlo nie zostało już nic, dla czego chciałoby się tam grać.

Image

Stare dziadki.
Alutka wrote:Zielony świat jest opanowany przez śpiące Smaugi, które budzą się tylko i wyłącznie wtedy, gdy ktoś chce się zainteresować ich skarbami.


https://www.reddit.com/r/Cantr/
User avatar
Ultim8
Posts: 61
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:45 am

Re: Odeszli... [*]

Postby Ultim8 » Sun Jan 06, 2019 2:50 pm

Prawie miesiąc minął - tak więc do armii moich martwych zombie dołącza Zorama. Śmieszna śmierć, ale taka najgorszą karę wymyślił Sopel ;)
Dzięki bardzo wszystkim postaćkom, z którymi była okazja pograć.

Ps. Graczowi/Graczce Arlerta gratuluje cierpliwości i niezłomnej konsekwencji! ;)
User avatar
Rocky
Posts: 41
Joined: Tue Mar 20, 2018 11:37 pm

Re: Odeszli... [*]

Postby Rocky » Wed Jan 09, 2019 9:55 pm

Szkoda, strasznie fajna z niej była postać.
Not today, satan.
User avatar
witryna
Posts: 110
Joined: Sat Dec 05, 2015 2:04 pm

Re: Odeszli... [*]

Postby witryna » Sun May 05, 2019 8:10 pm

Siemaneczko. Po latach powiem, że zmarło się kiedyś:
- Helena von Tróbka; POZDRO DLA KUMATYCH. A tak serio, to był czas, kiedy naprawdę pięknie mi się nią grało. Przepraszam pana męża za zaniedbania totalne w ostatnich latach. Mogłam iksnąć szybciej, a tak to trzymałam Ci postać w zawieszeniu.
- Eivor Scathach; taka narwana jedna, przyszła, rozwaliła, potem jakoś straciłam całkowicie chęć, aby nią grać.
- Elowen z Sokołowa. Dziaku, kocham całym serduszkiem i tęsknie.
- Murdach, który ostatnie lata życia spędził z portugalskim zamordkiem na łódce
- Fenni Fal-Grimsson, moja miłość totalna. Szkoda, że w zakonem tak nie pykło, c'nie?
- Merjane Tallalad, o której mówić nie będę.
    Uninstall Cantr, play Tetris.
    YOU NOOB.
User avatar
Cara
Posts: 149
Joined: Sun Feb 01, 2015 8:18 pm

Re: Odeszli... [*]

Postby Cara » Sun May 05, 2019 9:04 pm

witryna wrote: Merjane Tallalad, o której mówić nie będę.

Dzięki za nią.
"After all... it's just a trick. Yes, it's just a trick."
CzterySilnia
Posts: 188
Joined: Sat Aug 03, 2013 6:21 pm

Re: Odeszli... [*]

Postby CzterySilnia » Mon May 06, 2019 9:36 pm

Miałem okazję współgrać zarówno z Heleną jak i Merjane. Helenę z zaświatów pozdrawia Bella :).
kbr
Posts: 48
Joined: Thu Aug 06, 2015 12:37 am

Re: Odeszli... [*]

Postby kbr » Mon May 20, 2019 7:25 am

Zasada 4 miesięcy minęła, to i ja się pochwalę. Chociaż nie wiem czemu tbh

Gladir

Moja pierwsza postać (ogarniałem zasady i jak działa interfejs, więc nie aż tak pierwsza, ale still) i ostatnia. Było fajnie. Nawet udało się trochę namieszać i kilka wątków poprowadzić.

Dzięki. Nie do zobaczenia, bo nie wracam, ale miłego.
User avatar
ukia
Posts: 88
Joined: Wed Jan 17, 2018 9:31 am

Re: Odeszli... [*]

Postby ukia » Mon May 20, 2019 8:06 am

kbr wrote:Zasada 4 miesięcy minęła, to i ja się pochwalę. Chociaż nie wiem czemu tbh

Gladir

Moja pierwsza postać (ogarniałem zasady i jak działa interfejs, więc nie aż tak pierwsza, ale still) i ostatnia. Było fajnie. Nawet udało się trochę namieszać i kilka wątków poprowadzić.

Dzięki. Nie do zobaczenia, bo nie wracam, ale miłego.


No to kiepsko, że zdecydowanie NIE wracasz!
User avatar
Rocky
Posts: 41
Joined: Tue Mar 20, 2018 11:37 pm

Re: Odeszli... [*]

Postby Rocky » Mon May 20, 2019 4:45 pm

kbr wrote:Zasada 4 miesięcy minęła, to i ja się pochwalę. Chociaż nie wiem czemu tbh

Gladir

Moja pierwsza postać (ogarniałem zasady i jak działa interfejs, więc nie aż tak pierwsza, ale still) i ostatnia. Było fajnie. Nawet udało się trochę namieszać i kilka wątków poprowadzić.

Dzięki. Nie do zobaczenia, bo nie wracam, ale miłego.


B. dobra postać. Pozdro, graczu.
Not today, satan.

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest