Larpy

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Nym
Posts: 19
Joined: Sun Nov 22, 2015 2:15 am

Larpy

Postby Nym » Thu Apr 20, 2017 10:17 pm

Heej :D Ostatnio natknęłam się w internecie na ogłoszenie o larpie organizowanym już w maju u bardzo bardzo mi się to spodobało. Poważnie myślę czy się nie zapisać. :P Problem w tym, że nigdy nie brałam udziału w niczym podobnym, wiec chcialabym, żebyście, drodzy cantrowicze podzielili się ze mną swoimi doświadczeniami :wink: Przede wszystkim to czy w ogóle warto? I czy odnajdę się grze jeśli nikogo ale to nikogo nie będę tam znała? No i czy taka wiedza o odgrywaniu z cantra w jakikolwiek sposób może się przydać w larpie?
Liczę na waszą pomoc :wink:
Ceterum censeo Vlotryan esse delendam.
User avatar
Berya
Posts: 169
Joined: Tue Apr 23, 2013 3:13 am

Re: Larpy

Postby Berya » Fri Apr 21, 2017 7:41 am

Wow. Ja kiedyś byłam zaciętą larpowiczką, ale po natknięciu się na cantra wymieniłam odgrywanie sobą na odgrywanie słowami. Trzeba mieć do tego jakiąś taką żyłkę aktorską, człowiek wstydliwy raczej za wiele nie osiągnie. Znać nikogo nie trzeba, nie wydaje mi się, żeby to w czymkolwiek pomagało podczas larpa. Doświadczenie cantryjskie... Cóż, mi doświadczenie larpowe w cantrze pomagało na początku, więc na odwrót też może to tak działać. Choć głowy nie dam, bo różnica jest jednak znacząca.
Czy warto? Raczej warto. Nie jest to zabawa dla każdego, ale jak odnajdziemy się w takiej grze, przynosi ona wiele, wiele frajdy i daje liczne korzyści, jak choćby poznawanie spoko ludzi, rozwijanie kreatywności, dodawanie pewności siebie, i wiele, wiele innych.

Cantr jest lepsiejszy.
User avatar
witia1
Posts: 576
Joined: Fri Dec 14, 2007 2:19 pm
Location: Jelcz-Laskowice

Re: Larpy

Postby witia1 » Fri Apr 21, 2017 8:56 am

Doświadczenie z Cantrem będzie o tyle pomocne, że wprowadza w świat RPG. To takie przestawienie mentalne między światem graczy i postaci.
A czy LARP-ów warto spróbować? Jeśli się lubi RPG to czemu nie. Jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedzieć czy lubisz :)
Znajomi są o tyle pomocy, że dodają pewności siebie. To trochę jak iść na imprezę gdzie się nikogo nie zna.
Rest In Pieces.
Nym
Posts: 19
Joined: Sun Nov 22, 2015 2:15 am

Re: Larpy

Postby Nym » Fri Apr 21, 2017 9:37 am

Dzięki :D Ja głównie boję się, że jestem zbyt nieśmiała na taką zabawę. No ale zobaczę, może się jednak odważę.
Ceterum censeo Vlotryan esse delendam.
User avatar
Berya
Posts: 169
Joined: Tue Apr 23, 2013 3:13 am

Re: Larpy

Postby Berya » Fri Apr 21, 2017 10:09 am

Mnie znajomi potrafili krępować.

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest