Masowy mord

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Lew Nikołajewicz
Posts: 68
Joined: Mon May 11, 2015 6:15 pm

Re: Masowy mord

Postby Lew Nikołajewicz » Wed May 18, 2016 10:50 am

dekalina wrote:
rd1988 wrote:Każdy ma prawo do usunięcia konta(...) i nie musi się nikomu z tego powodu tłumaczyć.

Pełna zgoda. Niech nie tłumaczą. Niech tylko zachowują się jak dorośli i wyjdą, kiedy mają wyjść. Bez tworzenia plotek i budowania napięcia.
"Za cztery dni powiem, co się stało.", "Już za dwa.", "Zaraz po reklamach. Po więcej zajawek zajrzyj na irc."
Stanie w przedpokoju i powstrzymywanie drzwi przed zatrzaśnięciem to dziecinada, a nie wielkie odejście.


Kto zaczął ten temat? Kto odlicza i buduje napięcie? Było zapowiedziane w jednym poście, że odezwiemy się za cztery dni. Z naszej strony to byłoby wszystko, gdyby nie to, że plotki i domysły zaczęły pisać osoby, które do naszego grona przecież nie należą. :)

Myrtlas wrote:I tylko się zastanawiam, czy jeśli krzyż nie jest związany z rozgrywką to trzeba czekać te cztery dni. Skoro i tak już się o tym pisze, panie Lwie. :)


Tam od razu "panie Lwie" - czytałaś post pani poniżej, zwykłe lwiątko ze mnie. :)
Cztery dni z różnych powodów. Głównie po to, by nasze emocje zdążyły opaść - wyjaśnienia mają być wyjaśnieniami, a nie wylaniem naszej frustracji, złości i żalów. Ja wolałbym też najpierw móc opublikować nekrologi, a później dopiero tłumaczyć się z takiej a nie innej decyzji. Znalazłoby się też parę innych argumentów za czterema dniami, ale nie wszystko chcę upubliczniać.
Absolutnie nie chcę podgrzewać atmosfery. Ta sytuacja jest i tak dość nieprzyjemna.
kbr
Posts: 48
Joined: Thu Aug 06, 2015 12:37 am

Re: Masowy mord

Postby kbr » Wed May 18, 2016 11:04 am

Można poczekać cztery dni i dowiedzieć się, że kilka osób wspólnie stwierdziło, że życie > cantr i postanowili się wesprzeć w tej trudnej i dobrej decyzji (albo jakiś inny powód. Mam na myśli, że błahy i zwyczajny, nie żadne ooc). Można też przez te cztery dni zrobić trzy strony dyskusji i rzucić po drodze kilkoma oskarżeniami :D Śmiesznie, śmiesznie.
User avatar
andrzejek
Posts: 224
Joined: Fri Mar 27, 2015 9:55 pm

Re: Masowy mord

Postby andrzejek » Wed May 18, 2016 9:53 pm

rd1988 wrote:
andrzejek wrote:
inny moj ludek slyszal o tym ale on rozmontowuje radia wiec ma to w nosie

Demony już zaczęły opanowywać płytki drukowane?


demony moga opetac wszystko
ale ja bym chcial zeby elementy radia dalo sie niszczyc
bo jak ktos zobaczy mojego ludka ze nosi radiowe elementy to kara smierci na miejscu
User avatar
witryna
Posts: 110
Joined: Sat Dec 05, 2015 2:04 pm

Re: Masowy mord

Postby witryna » Wed May 18, 2016 10:27 pm

andrzejek wrote:ale ja bym chcial zeby elementy radia dalo sie niszczyc
bo jak ktos zobaczy mojego ludka ze nosi radiowe elementy to kara smierci na miejscu


Wyrzucaj je, andrzejku, wyrzucaj. :c
    Uninstall Cantr, play Tetris.
    YOU NOOB.
User avatar
Lew Nikołajewicz
Posts: 68
Joined: Mon May 11, 2015 6:15 pm

Re: Masowy mord

Postby Lew Nikołajewicz » Thu May 19, 2016 6:39 pm

Zgodnie z obietnicą.
Jeśli ktokolwiek uważa, że doszło do gigantycznej ustawki w stylu "iksujmy razem, będzie zabawniej" - nie, nic podobnego. Wszyscy mieliśmy pewnie inne powody i podejrzewam, że nie wszystkich z nas łączył wspólny impuls do ostatecznego pożegnania się z grą. Przypadkowe znalezienie w internecie ogólnodostępnych logów beztrosko wymienianych przez dwóch graczy, w tym również takich o treściach erotycznych (opublikowanych bez zgody i wiedzy pozostałych graczy biorących w nich udział) zwyczajnie sprawiło, że moje zniechęcenie sięgnęło zenitu. Z powodu tej afery odeszła jeszcze co najmniej inna graczka. Pozostali? Nie wiem, jeśli zechcą, sami się wypowiedzą.
Kiedy zaczynałem grać w cantra, myślałem, że graczy uczciwych jest dużo więcej niż tych łamiących zasady. Będąc jeszcze świeżym i niewinnym graczem, sam siebie raz zgłosiłem do PD, gdy - zupełnie bez złej woli - spowodowałem nie do końca czystą sytuację. :roll: Tymczasem już niedługo po zaczęciu gry pojawiły się naciski ze strony graczy, by grać w konkretny sposób. Próby uzyskania konkretnych rezultatów fabularnych, nawet za cenę nagięcia zasad czy pogwałcenia praw logiki. Tajemnicze newspawny, które przybywały do konkretnych lokacji z jakiegoś mętnego powodu, a które - jak się później okazywało - robiły za szpiegów. A z mojej strony - coraz większe poczucie, że większość sytuacji wokół moich postaci jest reżyserowanych przez konkretne osoby wraz ze znajomymi. Wszystko to niszczyło mi coraz bardziej przyjemność gry, aż czarę goryczy przelała wyżej wspomniana sytuacja.
W ten sposób nie umiałem i nie chciałem grać. To tyle.
Z góry ostrzegam, że wszystkie próby sprowadzenia dyskusji do ujawniania winnych, podawania konkretnych przykładów, wdawania się w szczegóły i tym podobne, będę bezczelnie ignorował.
User avatar
dariusz71
Posts: 38
Joined: Thu Jan 29, 2015 6:42 pm
Location: Düsseldorf

Re: Masowy mord

Postby dariusz71 » Thu May 19, 2016 6:39 pm

witryna wrote:
andrzejek wrote:ale ja bym chcial zeby elementy radia dalo sie niszczyc
bo jak ktos zobaczy mojego ludka ze nosi radiowe elementy to kara smierci na miejscu


Wyrzucaj je, andrzejku, wyrzucaj. :c

Uszyj torbę, włóż części, załóż torbę na plecy. Gwarantowany sukces.
L**** wrote:mam i dobre i złe postacie (...) ale przeciez nie będę grała sama ze sobą
User avatar
Myrtlas
Posts: 30
Joined: Tue Jan 24, 2012 8:49 pm

Re: Masowy mord

Postby Myrtlas » Thu May 19, 2016 6:59 pm

Tak to jest, jak się gra we Vlotryan ;(.

W takim razie przykro mi, że mamy o przynajmniej jednego uczciwego i dobrego gracza mniej.
A naprawdę jest wiele fajnych miejsc w zielonym świecie.
User avatar
Buka
Posts: 357
Joined: Mon Mar 19, 2012 2:13 pm
Location: Śląsk

Re: Masowy mord

Postby Buka » Thu May 19, 2016 7:02 pm

Myrtlas wrote:Tak to jest, jak się gra we Vlotryan ;(.


:D O co ty go oskarżasz... To tylko ja jestem z Vlotryan.
NDS
User avatar
Myrtlas
Posts: 30
Joined: Tue Jan 24, 2012 8:49 pm

Re: Masowy mord

Postby Myrtlas » Thu May 19, 2016 7:16 pm

1. Proszę nie zakłócać moich uprzedzeń.
2. Bukę to bym pacnęła, ale udaję kulturalną. To nie powiem nic.
Telefon
Posts: 205
Joined: Tue Aug 11, 2015 6:06 pm
Location: tu
Contact:

Re: Masowy mord

Postby Telefon » Thu May 19, 2016 7:55 pm

Lew Nikołajewicz wrote:większość sytuacji wokół moich postaci jest reżyserowanych przez konkretne osoby wraz ze znajomymi

Chyba nie napiszesz, że byłeś zaskoczony?
"[...] I tylko fotel MG stoi boleśnie pusty..."
"Weźmiecie go i wyhodujecie sobie drugiego Raynusa."
"żartuję, nie ma w Cantr trudnych misji, nic się nie chce i nic się nie da"
Pasztetowa
Posts: 42
Joined: Sat Feb 08, 2014 1:13 pm

Re: Masowy mord

Postby Pasztetowa » Thu May 19, 2016 7:59 pm

Szczerze mówiąc jestem zaskoczona, bo przez ponad 3 lata gry ani razu nie zdarzyło się, żeby ktokolwiek z graczy próbował namawiać mnie occ, żeby moja postać zachowała się w konkretny sposób.

Ale rzeczywiście ja gram w zupełnie innych rejonach zielonego świata. Tam, gdzie ja gram poumierały głównie jakieś śpiochy i to nie w hurtowych ilościach, chociaż śmierci jednej z postaci naprawdę bardzo mi szkoda.
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Masowy mord

Postby Greek » Thu May 19, 2016 8:45 pm

Ja tam żadnych śmierci nie widziałem.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
User avatar
Lew Nikołajewicz
Posts: 68
Joined: Mon May 11, 2015 6:15 pm

Re: Masowy mord

Postby Lew Nikołajewicz » Thu May 19, 2016 8:56 pm

Telefon wrote:
Lew Nikołajewicz wrote:większość sytuacji wokół moich postaci jest reżyserowanych przez konkretne osoby wraz ze znajomymi

Chyba nie napiszesz, że byłeś zaskoczony?


Byłem. :?
Telefon
Posts: 205
Joined: Tue Aug 11, 2015 6:06 pm
Location: tu
Contact:

Re: Masowy mord

Postby Telefon » Thu May 19, 2016 9:15 pm

No ale wiesz, to mała gra. Praktycznie nie ma szans, żeby nie dochodziło do takich sytuacji, tym bardziej, że wiele osób zna siebie nawzajem. A tylko dwie osoby grające niezgodnie z zasadami to już 1% polskich graczy w ogóle, nie wspominając o aktywnych. I różne dziwne rzeczy się dzieją. Sam również byłem posądzany o coś tam.
"[...] I tylko fotel MG stoi boleśnie pusty..."
"Weźmiecie go i wyhodujecie sobie drugiego Raynusa."
"żartuję, nie ma w Cantr trudnych misji, nic się nie chce i nic się nie da"
User avatar
Lew Nikołajewicz
Posts: 68
Joined: Mon May 11, 2015 6:15 pm

Re: Masowy mord

Postby Lew Nikołajewicz » Thu May 19, 2016 9:30 pm

Może i powinienem się tego spodziewać. Sęk w tym, że to nie jest coś, czego szukałem w tej grze.
Chociaż teraz przynajmniej wiem, jakie błędy popełniłem. Jeśli kiedyś wrócę, to w taki sposób, by nie widzieć tych wszystkich ustawek - albo przynajmniej móc sobie wmówić, że ich nie ma. :roll:

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest