Bug raport - zglaszanie bledow w grze

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Altan
Posts: 87
Joined: Sun Jun 07, 2015 12:09 pm
Location: Kraków

Re: Bug raport - zglaszanie bledow w grze

Postby Altan » Mon Sep 28, 2015 7:45 pm

Wyszedłem postacią, która pracowała, z osady na drogę i wciąż pracowała nad projektem.
Na nogach.
A postać pracowała nad zbieraniem surowcu "z ziemi".
Its a mystery...
Anthropology!
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Bug raport - zglaszanie bledow w grze

Postby psychowico » Mon Sep 28, 2015 8:18 pm

A po odświeżeniu strony? To pewnie tylko artefakt graficzny.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Bug raport - zglaszanie bledow w grze

Postby Greek » Mon Sep 28, 2015 8:20 pm

Był taki błąd, ale już nie powinno być. :s
Zaraz to sprawdzę.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
User avatar
Berya
Posts: 169
Joined: Tue Apr 23, 2013 3:13 am

Re: Bug raport - zglaszanie bledow w grze

Postby Berya » Tue Sep 29, 2015 2:51 pm

Moja postać po wejściu na drogę wciąż robiła sobie nóż, czy jakieś inne kościane narzędzie. Doszła do 100% i projekt zniknął, choć ja efektu pracy nie mam. Wciąż zastanawiam się, czy nie ma go w miejscu z którego wyruszyłam.
User avatar
Mars
Posts: 852
Joined: Sat Apr 28, 2007 2:44 pm
Location: Poland

Re: Bug raport - zglaszanie bledow w grze

Postby Mars » Thu Nov 26, 2015 10:56 am

Pewna lokacja na Bojrad:


Jest tutaj projekt chowania staruszka z 1776-7 dnia (0%), którego nie można pochować, bo...

Code: Select all

Nie możesz kontynuować projektu Burying staruszek, ponieważ jego cel znajduje się gdzie indziej.



Nie umiem podać nazwy lokacji. Jest tu mały drewniany wózek "limestone cart" i jest to łąka. Na PM mogę podać nazwę postaci, była tam przed chwilą.
User avatar
Felixis
Posts: 437
Joined: Sun Aug 10, 2014 1:40 pm
Location: Londyn

Re: Bug raport - zglaszanie bledow w grze

Postby Felixis » Thu Nov 26, 2015 3:02 pm

Mars wrote:Jest tutaj projekt chowania staruszka z 1776-7 dnia (0%), którego nie można pochować

Tak jest w wielu miejscach gdzie zaczęto proces chowania dawno temu, przez co ciało "Znikło". Ostatnio w Cantr zmieniono, że rozpoczęcie grzebania nie "znika" ciała, dlatego jeśli go nie ma, projektu nie możesz kontynuować... ale możesz go przerwać :) Wtedy znika ślad po tym, że takie coś kiedyś było. I ciała niet i chowania nie trzeba kończyć.
"Prędzej czy później dopadnie nas rzeczywistość"
dekalina
Posts: 925
Joined: Tue May 20, 2014 2:18 pm

Re: Bug raport - zglaszanie bledow w grze

Postby dekalina » Thu Nov 26, 2015 4:07 pm

Ciała niet, ale trupicy od przebywania obok rozgrzebanego grobu nabawić się można. #truestory
User avatar
Felixis
Posts: 437
Joined: Sun Aug 10, 2014 1:40 pm
Location: Londyn

Re: Bug raport - zglaszanie bledow w grze

Postby Felixis » Thu Nov 26, 2015 11:18 pm

Więc anulujcie te projekty i tyle :)
"Prędzej czy później dopadnie nas rzeczywistość"
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Bug raport - zglaszanie bledow w grze

Postby Greek » Fri Nov 27, 2015 11:10 am

dekalina wrote:Ciała niet, ale trupicy od przebywania obok rozgrzebanego grobu nabawić się można. #truestory

Nie.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
User avatar
witia1
Posts: 576
Joined: Fri Dec 14, 2007 2:19 pm
Location: Jelcz-Laskowice

Re: Bug raport - zglaszanie bledow w grze

Postby witia1 » Sun Dec 13, 2015 7:16 pm

Moja postać okiełznała sztukę transmutacji metali. Tylko w złą stronę.
A przechodząc do konkretów, do budowy odbiornika radiowego dla pojazdów da się użyć złotych przewodów w miejsce miedzianych. I to może nie było by problemem gdybym nie pomylił projektów. Anulowanie projektu niestety okazało się kłopotliwe, bo przewód stał się miedziany. Kiepska magiczna sztuczka.
Rest In Pieces.
User avatar
Felixis
Posts: 437
Joined: Sun Aug 10, 2014 1:40 pm
Location: Londyn

Re: Bug raport - zglaszanie bledow w grze

Postby Felixis » Sun Dec 13, 2015 8:50 pm

witia1 wrote:Moja postać okiełznała sztukę transmutacji metali. Tylko w złą stronę.
A przechodząc do konkretów, do budowy odbiornika radiowego dla pojazdów da się użyć złotych przewodów w miejsce miedzianych. I to może nie było by problemem gdybym nie pomylił projektów. Anulowanie projektu niestety okazało się kłopotliwe, bo przewód stał się miedziany. Kiepska magiczna sztuczka.

Tak jest z wszystkimi projektami gdzie coś wkładasz. System nie zapamiętuje co to było i po rozebraniu lub anulowaniu dostajesz "najgorszą" możliwą część. Nie odzyskasz złotych przewodów.
"Prędzej czy później dopadnie nas rzeczywistość"
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Bug raport - zglaszanie bledow w grze

Postby Greek » Sun Dec 13, 2015 9:31 pm

Felixis wrote:
witia1 wrote:Moja postać okiełznała sztukę transmutacji metali. Tylko w złą stronę.
A przechodząc do konkretów, do budowy odbiornika radiowego dla pojazdów da się użyć złotych przewodów w miejsce miedzianych. I to może nie było by problemem gdybym nie pomylił projektów. Anulowanie projektu niestety okazało się kłopotliwe, bo przewód stał się miedziany. Kiepska magiczna sztuczka.

Tak jest z wszystkimi projektami gdzie coś wkładasz. System nie zapamiętuje co to było i po rozebraniu lub anulowaniu dostajesz "najgorszą" możliwą część. Nie odzyskasz złotych przewodów.

Pseudolosową.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
MagC
Posts: 54
Joined: Tue Dec 10, 2013 3:13 pm

Re: Bug raport - zglaszanie bledow w grze

Postby MagC » Sat Dec 26, 2015 9:14 am

Na placu nie ma ptaków hodowlanych, kiedyś były dwa ale zniknęły, dosłownie zniknęły bo na 99,99% nikt ich nie brał. Karmy z koryta nie ubywa ale codziennie leżą pióra, gdy się sprzątnie na drugi dzień są nowe. Ptaki widmo? :P
User avatar
Pietrek
Posts: 7
Joined: Fri Aug 29, 2014 9:27 pm

Re: Bug raport - zglaszanie bledow w grze

Postby Pietrek » Sat Jan 02, 2016 11:40 pm

Gdy chcę wejść w jakąkolwiek z moich postaci, za każdym razem włącza mi się pierwsza postać z kolei. Resety: strony, neta, przeglądarki, kompa, nie pomogły.
User avatar
Buka
Posts: 357
Joined: Mon Mar 19, 2012 2:13 pm
Location: Śląsk

Re: Bug raport - zglaszanie bledow w grze

Postby Buka » Sat Jan 02, 2016 11:42 pm

Mam tak samo, udało mi się wejść na inną dopiero po wielkim powiększeniu (tablet), wcześniej tak nie było.
NDS

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest