pytanie dot. terminu odpowiedzi na maila

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

MagdaB
Posts: 115
Joined: Wed Jul 22, 2009 5:38 am

pytanie dot. terminu odpowiedzi na maila

Postby MagdaB » Mon May 14, 2012 11:01 pm

4.09.2011 wyslalam maila do Uli (Players Dept. Member)
odpowiedź dostalam: 20.09.2011
moja korespondencja: 21.09.2011 (ponaglenie 17.10.2011 i 30.10.2011 i 01.12.2011)
odpowiedź: 06.12.2011
moja korespondencja: 12.04.2011 (kolejne zapytanie w tej samej sprawie, a bardziej prośba o odpowiedź).

Odpowiedzi niet.
Czy można cokolwiek w temacie odpowiadania zrobić?
Jesli komuś siądźkę zawracam niech to powie, ale zlewanie osoby piszącej jest po prostu niegrzeczne.
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: pytanie dot. terminu odpowiedzi na maila

Postby Sasza » Tue May 15, 2012 7:39 am

Ja powiem z doświadczenia - napisz po prostu jeszcze raz ticket z informacją aby sprawą zajęła się następna osoba, a najlepiej pisz po angielsku do PD lub do GAB.


Ps. Mam zamiar przy jakieś okazji po prosić kogoś z GAB, aby wysłał mailing wewnątrz gry z przypomnieniem że każdy może dołączyć do supportu - w końcu im więcej ludzi, a na razie są braki, tym sprawniej będzie to zarządzane. Chyba, że ktoś z polskiego supportu mógłby zorganizować taki mailing za pozwoleniem Douga.
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
MagdaB
Posts: 115
Joined: Wed Jul 22, 2009 5:38 am

Re: pytanie dot. terminu odpowiedzi na maila

Postby MagdaB » Tue May 15, 2012 10:22 am

A tak bliżej do kogo?
Bo nie chciałabym, by mail znów znikł w mrokach dziejów.
Ogólnie to zalezy mi na odpowiedzi, jakiejkolwiek, byleby była.
User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Re: pytanie dot. terminu odpowiedzi na maila

Postby Leinades » Tue May 15, 2012 1:39 pm

W zasadzie to na wszystkie moje tickety odpowiadał Doug. Może polskie PD ma problemy z językiem i nie rozumie ticketów po polsku? :P
ImageImageImageImage
ImageImage
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Re: pytanie dot. terminu odpowiedzi na maila

Postby in vitro... » Tue May 15, 2012 3:35 pm

na mnie nie patrzcie, ja nic nie dostałem
cantr się posypał
MagdaB
Posts: 115
Joined: Wed Jul 22, 2009 5:38 am

Re: pytanie dot. terminu odpowiedzi na maila

Postby MagdaB » Tue May 15, 2012 4:46 pm

Alez ja do Ciebie nie pisalam ;)

pytanie moje jest do kogo mam napisac ;) a raczej może przeforwardować może historię tego, co juz z Ula załatwilam i czekałam na rozwój wypadków.
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Re: pytanie dot. terminu odpowiedzi na maila

Postby in vitro... » Tue May 15, 2012 5:09 pm

zależy w jakiej sprawie. najlepiej do supportu
cantr się posypał
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Re: pytanie dot. terminu odpowiedzi na maila

Postby Marcia » Tue May 15, 2012 6:02 pm

Magdo,
rozmawiałaś na ten temat z kilkoma członkami PD, nie tylko polskiego. Wiesz, pod jakim warunkiem możesz wrócić do gry - nie zaakceptowałaś go. Z tego, co mi wiadomo, dalsze decyzje w Twojej sprawie należą do GAB i im ta sprawa została przekazana.
User avatar
suchy
Posts: 2000
Joined: Mon Aug 28, 2006 10:06 am
Location: Under your bed, waiting for you to turn off the light

Re: pytanie dot. terminu odpowiedzi na maila

Postby suchy » Tue May 15, 2012 9:04 pm

Saszo drogi, jeszcze jedna taka "genialna" porada i zacznę starać się o pięknego bana dla Ciebie na forum.
You still stood there screaming
No one caring about these words you tell
My friend, before your voice is gone
One man's fun is another's hell!

Wyjdź z domu. Może pod twoim blokiem napierdalają się magowie.
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: pytanie dot. terminu odpowiedzi na maila

Postby Sasza » Wed May 16, 2012 4:43 am

Jeśli jeszcze cię obchodzi Cantr, Suchy, to może zadziałaj z tym mailingiem do graczy, zamiast "straszyć" banem na forum za dosyć oczywistą poradę.

Wracając do kontaktu w celu załatwienia sprawy, to tutaj masz link - lista osób z GAB - a później wyślij mail na "support [małpa]cantr. net" albo wejdź tutaj - formularz kontaktowy
Proponuję pisać do Thedy.
Dodaj, że już nie znasz żadnych hakerów.
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Re: pytanie dot. terminu odpowiedzi na maila

Postby Marcia » Wed May 16, 2012 10:58 am

Zapewniam cie, ze nie o znajomosci z hakerami chodzilo :D Ale ubawilam sie czytajac to, nie powiem.

Saszo, mowil ci juz ktos, ze wypowiadanie sie w sprawach, o ktorych nie masz najmniejszego pojecia nie jest najlepszym pomyslem?
MagdaB
Posts: 115
Joined: Wed Jul 22, 2009 5:38 am

Re: pytanie dot. terminu odpowiedzi na maila

Postby MagdaB » Mon May 21, 2012 10:45 am

Marcia wrote:Magdo,
rozmawiałaś na ten temat z kilkoma członkami PD, nie tylko polskiego. Wiesz, pod jakim warunkiem możesz wrócić do gry - nie zaakceptowałaś go. Z tego, co mi wiadomo, dalsze decyzje w Twojej sprawie należą do GAB i im ta sprawa została przekazana.


Nieprawda.
Wysłana została JEDNA wiadomość do JEDNEGO członka PD, właśnie Uli, prawie rok temu.
Ja podałam moja propozycję i został przyjęty, przekazany dalej. Nie usłyszałam NIGDY ŻADNYCH warunków.

Prawde mówiąc nie po raz pierwszy czytam, że cos zostało zrobione (nie w mojej sprawie), natomiast to w ogóle nie miało miejsca. Ktos po prostu w zywe oczy sciemnia. Nie wiem w jakim celu. Przeciez to co robi nie jest pracą za wynagrodzeniem, więc nie musi wykazywac się "odhaczeniem".
MagdaB
Posts: 115
Joined: Wed Jul 22, 2009 5:38 am

Re: pytanie dot. terminu odpowiedzi na maila

Postby MagdaB » Mon May 21, 2012 10:49 am

Sasza wrote:Jeśli jeszcze cię obchodzi Cantr, Suchy, to może zadziałaj z tym mailingiem do graczy, zamiast "straszyć" banem na forum za dosyć oczywistą poradę.

Wracając do kontaktu w celu załatwienia sprawy, to tutaj masz link - lista osób z GAB - a później wyślij mail na "support [małpa]cantr. net" albo wejdź tutaj - formularz kontaktowy
Proponuję pisać do Thedy.
Dodaj, że już nie znasz żadnych hakerów.


Super komentarz, szczególnie ostatni. Nie wiem, czy znam, czy nie znam. Może bowiem się okazać, że gracz, który jest kimś tak w jakiejś osadzie jest hakerem i co?
Gdy napisałam o pewnym zdarzeniu na forum, olaliście informacje. A może nie trzeba było? Bo może akurat ja nie miałam żadnego celu w tym, by rozpowszechniać złe wiadomości? Nikt się nie zastanowił?
Nie. Może napiszę.
A może poczekam. W końcu rok czekania na odpowiedź to przecież nic złego. To taki normalny termin. Standardowy ;)
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: pytanie dot. terminu odpowiedzi na maila

Postby Sasza » Mon May 21, 2012 1:51 pm

No nie wiem. Ostatnio dowiedziałem się, że oni w ogóle nie muszą odpowiadać na tickety i ja nawet już nie czekam od nich na maila zwrotnego. :)
Dlatego polecam kogoś z zagranicznego PD lub od razu do GAB - oni zawsze odpowiadają i często jeszcze życzą milej gry.

Gdy była ta sprawa z hakerem, to w ogóle wtedy nie grałem i czasem tylko zaglądałem na forum - więc sorry, jeśli coś pokręciłem.


PS. Ciekaw jestem co im zatem zmalowałaś! :D
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
Lena Katina
Posts: 152
Joined: Wed Oct 04, 2006 7:52 pm

Re: pytanie dot. terminu odpowiedzi na maila

Postby Lena Katina » Mon May 21, 2012 10:13 pm

Jak znam życie to zapewnie nic wielkiego nie zmalowała;p
Magda, nie przejmuj się tylko już z poziomu wypowiedzi wyciągaj odpowiednie wnioski.
Z doświadczenia powiem, że należy zrobić dużo hałasu wokół sprawy by przyspieszyć działanie PD. Mi bardzo szybko udało się uzyskać wsparcie "z góry" właśnie po tym jak zaszumiało na forum.
Ja życzę miłej gry od siebie.
Vincelli Perbelli - Zwycięstwo Poprzez Zniszczenie

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest