Kendimizi tanitalim

Turk oyuncularin bulusabilecegi, karakter disi tartisma forumu

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Grinza

Postby Grinza » Sun Jun 04, 2006 5:15 pm

Eh biz alışıgız artık .)
Aydin

Postby Aydin » Wed Jan 03, 2007 3:56 pm

Merhaba arkadaşlar. ben de Mehmet abinin (meddah)'ın kişisel iletisinde cantr yazısını görüp araştırdım. hayatımda hiç rpg oyunu oynamadım. sevmem de zaten. ama üşenmeden Neva yengenin bir forumda açtığı konudaki yazıyı okudum. oyunun konusu, daha çok gerçek hayata uygun işleyişi hoşuma gitti.
umarım oyun beni baymaz. canım sıkılıyordu zaten bu aralar. alışmaya çalışırım.
kolay gelsin herkese.
Oyundaki nickim de Aydin bu arada
kid

Postby kid » Wed Jan 17, 2007 10:43 am

Merhabalar

Adım Hakan , 87 doğumluyum Ankarada oturuyorum , Odtu işletme 2.sınıf öğrencisiyim.

Okulun bilim kurgu ve fantesi topluluğuna yiğit in attığı yazı ile tanıştım Cantr la.

FRP , RPG ile ilgili olduğum ve sevdiğim için umuyorum ki burada hep birlikte guzel vakit geçireceğiz..
Nayman

Postby Nayman » Thu Jan 18, 2007 4:35 pm

Selamlar,

Adım Enes, Ankara'da okuyorum.
Hakan'ın söylediği gibi mail grubuna gelen mesajla cantr'ı öğrendim.
Oldukça güzel bir oyun, hoş vakit geçireceğimi düşünüyorum.

Görüşmek üzere.
meddah

Postby meddah » Thu Jan 18, 2007 9:28 pm

Hoşgelişler ola.
72229

Postby 72229 » Sat Jan 27, 2007 11:49 pm

selamlar
adım nusret. odtü'de okuyorum. bkft ye üye değilim yalnız odasında D&D oynardık:) frp ve rpg ye bayılırım. umarım oyunu severim, ilk 2 günümde pek bişi yapamadım ve biraz canım sıkıldı.
meddah

Postby meddah » Sun Jan 28, 2007 2:27 pm

Merhaba Nusret.

Sıkıldığın noktalarda oyun içinde diyalog yoluna gidebilirsin. Aynı şekilde "bir şey yapamamak" konusunda da oyun içi yardım almak mümkün.

Karakter içi zor olur dersen buradan da elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.
72229

Postby 72229 » Sun Jan 28, 2007 3:59 pm

iki karakterle başladım oyuna. ama nedense ikisi de pek sevilmedi girer girmez:) başlangıçta bazı yerleri okumadığım için yaptığım bazı yanlış hareketler oldu sanırım:s
meddah

Postby meddah » Sun Jan 28, 2007 11:30 pm

Bu sevilmemeyi oyun içi senaryonun bir parçası olarak düşün bence. Ki ben sanmıyorum sevilmeme gibi bir durum olduğunu. Oyundaki karakterlerin gerek oyun içinde atlattığı badireleri (mesela savaş), gerekse oyun dışı bazı etkenlerden kaynaklanan sıkıntılarını (mesela casuslar) bilsen onlara hak verirsin *gülümser*.
Senin karakterlerin ilk doğduğunda diğerlerine garip gelen davranışlar sergilediyse, onlar da biraz korkmuşlardır.
Gizli

Postby Gizli » Mon Feb 19, 2007 7:49 am

Selam izmir '85
Yasar Üniversitesi'nde okuyorum
oyunla ilgili en büyük hedefim süper bir oduncu olmak. ha bu arada oyunu sözlükten buldum. Frp ile bir süredir ilgileniyorum. Bu arada odtü'de okuyan herhangi bir frp klübü üyesi iletisime geçerse benimle çok minnettar kalacagim.
msn: divertissement@gmail.com
Tekrar tesekkürler.
Hayat boktan, ama grafikleri güzel.
Egemen Görçek

Postby Egemen Görçek » Tue Feb 20, 2007 6:20 pm

Selamlar Arkadaşlar,

Adım ve dahi soyadım Egemen Görçek. 1980 doğumlu, İzmir'de ikamet eden fantastik kurgu romanları çevirerek hayatını sürdüren, fırsat buldukça da öğrencilik yapan biriyim. Yıllardır RPG'nin her türü ile yakından iligiliyim. Çizgi Roman hayatımdaki en önemli konulardan biri. temel olarak işim ve hobilerim sebebi ile çoğu insan tarafından garip karşılanan konular ile geçiriyorum hayatımı. Oyunu kız arkadaşımdan duydum. Ki kendisi bir üstte kendini tanıtmış arkadaşımız.

Yoğun bir iş programım olduğu için net üzerinden oyun oynayamayan biriyim. ama anladığım kadarı ile oyun 2-3 saatte bir 5-10 dakika ayırarak oynayabileceğim bir oyun.

Bunların dışında sinema, müzik ve gitarla ilgileniyorum. Reklam olmaması sebebiyle şu an adını veremeyeceğim bir RPG sitesinde yöneticilik yapıyorum. Yayıncılık sektöründe çalıştığım için genelde kitap fuarları vb. organizasyonlarda sıklıkla boy gösteriyorum.

Neyse, böyleyken böyle. Hepinize güzel bir gün dilerim :D

Son olarak oyundaki karakterimin adı Egemen :D
ebenezer

Postby ebenezer » Tue Feb 20, 2007 6:42 pm

Oh oh hem İzmir hem gitarist hem çevirmen gel gel *arkasına döner* Ustaaa! çaylar 6 oldu. Hoşgeldin.
Çok ufak bir noktayı belirtmek istiyorum kurallara göre hangi karakterin kime ait olduğunu burada belirtmemiz pek doğru değil. İlk gelişin olduğu için doğaldır, Yiğit'in yazdığı öneriler uyarılar vs. bölümlerini iyice oku buna ek yukarıda Zeynep'e de yazdım, kurallar ile ilgili bir referansa ihtiyaç duyarsan ya da sormak istediğin bir şey olursa benimle irtibata geçebilirsin.
Büyük İzmir Cantr buluşması kokusu alır gibi oldum hadi bakalım eski toprakları da ikna edebilirsek (Yoldaş,Eda) cantr tarihine adımızı altın harflerle yazdıracağız gibime geliyor hadi hayırlısı.
Egemen Görçek

Postby Egemen Görçek » Tue Feb 20, 2007 9:44 pm

Hoşbulduk efendim. özür dileri dikkat etmemişim bundan sonra zerre bilgi vermem o zaman :P. Yalnız benden gitarist pek olmaz amatörce kendimce uğraşıyorum söyleyeyim. Ama içeriz hep beraber çay yaparız muhabbeti her zaman :D
Veysi

Postby Veysi » Sat Mar 10, 2007 3:16 am

Selam,
Uzun zaman oldu, köprünün altından çok sular aktı. Pekiya Cantr ne durumda? Aylardır uzağım oyundan. Hey, hadi anlatın bakalım dinliyorum. Tarih kitabı bile yazılmıştır bence geçen onca zamandan sonra.
Yalniz insan için dost üçüncüdür!
caLh

Postby caLh » Sat Mar 10, 2007 6:16 am

slm arkadaslar bu oyuna dün basladim ve neler olup bittigini anlamaya çalisiyorum... umarim çözerim ve saglam bi oyuncu olurum 8) ışğ

Return to “Turk Oyuncular (Turkish)”