Styl wypowiedzi w Cantr (Ortografia, emotikony)

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Sun Dec 10, 2006 11:17 am

T34. wrote:
Artur wrote:nienawidze ortografii, pisze jak leci, nie zwracam za bardzo uwagi, nie poprawiam bledow i bede tak robil zawsze... i pisze bede, koonas, wogle bo mi sie tak podoba :P

Bo jesteź gópi i tyle. :wink:
Mi osobiście trudno gdziekolwiek traktować poważnie osobe, która pisze "niema" "niejest" "kżywdzirz go" itd. , gdyż zawsze wydaje mi sie, że to jakieś dziecko neostrady dobrało się do kompa i pisze na forum :)


Dokładnie, nie dość, ze budzi moją niechęć to na dodatek traktuje się ją niepoważnie, i pewnie słusznie, bo to właśnie kultura wypowiedzi świadczy o 'wypowiedniku', a pisząc tak, pokazuje się tylko, że za przeproszeniem, gówno Cie obchodzi kogoś zdanie na Twój temat.
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Sun Dec 10, 2006 1:13 pm

T34. wrote:
Artur wrote:nienawidze ortografii, pisze jak leci, nie zwracam za bardzo uwagi, nie poprawiam bledow i bede tak robil zawsze... i pisze bede, koonas, wogle bo mi sie tak podoba :P

to jakieś dziecko neostrady dobrało się do kompa i pisze na forum :)

A myslisz, ze kim Artur jest :P

A tak serio to nie przywiazuje duzej wagi do ortografii. Na pewno nie mam zamiaru przez Worda przepuszczac tekstow...
All my friends are dead.
You got dragged outta bed,
Now they're buried and they're dead.
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Sun Dec 10, 2006 3:36 pm

Averus Wolfmaster wrote:a pisząc tak, pokazuje się tylko, że za przeproszeniem, gówno Cie obchodzi kogoś zdanie na Twój temat.


a was obchodzi czyjekolwiek zdanie na wasz temat? :? bo mi to za przeproszeniem kolo dupy lata co kto o mnie mysli :P a ortografia to gupota, wcisneli wam "zasady" w podstawowce i kurczowo sie ich trzymacie, to tak jak nawciskali pierdół o bogu albo o wyrzszosci naszej rasy nad innymi i wyrosly mohery lub jebani faszysci, przejaskrawiony przyklad ale ten sam mechanizm...
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Sun Dec 10, 2006 4:28 pm

Uh. Anarchista ortograficzny się znalazł.
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
T34.
Posts: 100
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:15 pm

Postby T34. » Sun Dec 10, 2006 4:35 pm

Artur wrote:a was obchodzi czyjekolwiek zdanie na wasz temat? :? bo mi to za przeproszeniem kolo dupy lata co kto o mnie mysli :P a ortografia to gupota, wcisneli wam "zasady" w podstawowce i kurczowo sie ich trzymacie, to tak jak nawciskali pierdół o bogu albo o wyrzszosci naszej rasy nad innymi i wyrosly mohery lub jebani faszysci, przejaskrawiony przyklad ale ten sam mechanizm...

Jakież to głębokie. Masz wszystkich w dupie, masz ortografie w dupie, masz wszystko w dupie :P I w dodatku wymyślasz jakieś teorie, chyba też bierzesz je z dupy :P To jednak prawda :
ActionMutante wrote:
T34. wrote: to jakieś dziecko neostrady dobrało się do kompa i pisze na forum :)

A myslisz, ze kim Artur jest :P

:P
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Sun Dec 10, 2006 4:55 pm

T34. wrote:Masz wszystkich w dupie, masz ortografie w dupie, masz wszystko w dupie :P I w dodatku wymyślasz jakieś teorie, chyba też bierzesz je z dupy :P


k***a, kocham cie T34 :P :twisted:
T34.
Posts: 100
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:15 pm

Postby T34. » Sun Dec 10, 2006 5:07 pm

Artur wrote:kocham cie T34 :P :twisted:

To źle trafiłeś. Ja nie gej :P Niestety :cry:
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Sun Dec 10, 2006 5:23 pm

Artur wrote:
Averus Wolfmaster wrote:a pisząc tak, pokazuje się tylko, że za przeproszeniem, gówno Cie obchodzi kogoś zdanie na Twój temat.


a was obchodzi czyjekolwiek zdanie na wasz temat? :? bo mi to za przeproszeniem kolo dupy lata co kto o mnie mysli :P a ortografia to gupota, wcisneli wam "zasady" w podstawowce i kurczowo sie ich trzymacie, to tak jak nawciskali pierdół o bogu albo o wyrzszosci naszej rasy nad innymi i wyrosly mohery lub jebani faszysci, przejaskrawiony przyklad ale ten sam mechanizm...


Chodzi o to, że okazujesz kompletny brak szacunku dla osoby z którą rozmawiasz, nie chce Ci się nawet tego poprawnie napisac, byle odbebnic!
To tak jakbyś gadał co chwila plując pod nogi rozmówcy. Mnie to cholernie razi i na pewno nie tylko mnie. Gdyby, nie było ortografii to własciwie nie było by jezyka pisanego. A, do moherów i faszystów mnie nie przystawiaj, a przykład jest tak przejaskrawiony, że praktycznie niefunkcjonalny.
User avatar
robin_waw
Posts: 1532
Joined: Tue Jul 25, 2006 12:30 pm

Postby robin_waw » Sun Dec 10, 2006 7:56 pm

Ja po prostu myślę, że tak się zachowują dzieci bo jak ktoś dorośnie to zazwyczaj zaczyna się liczyć z opinią innych osób i zależy mu na swoim wizerunku, niestety do dzieci takie argumenty nie trafiają.
Zazwyczaj jak człowiek zaczyna dojrzewać psychicznie, to mu takie podejście przechodzi.

Dla pozostałych którzy mają problemy z ortografią polecam firefox od wersji 2, w tej przeglądarce jest moduł sprawdzający pisownię.

pozdrawiam
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Sun Dec 10, 2006 9:05 pm

Arturze:

Tak, nakładli nam tych pierdół do głów, tak samo jak kazali nam jeść sztućcami a nie rękami i mówić "dziękuję, proszę i przepraszam", itd. . :twisted:
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Mon Dec 11, 2006 7:24 am

Tak tylko zaznaczę, że w Cantr jest już kodowanie ustawione na jedyny słuszny standard ISO 8859-2. Choć kwestią miesięcy jest przejście na jedyny najsłuszniejszy standard UTF-8.

Dla tych, co powyższych skrótów nie znają - można bez obaw polskich robaczków używać.
myszaq
Posts: 498
Joined: Tue Nov 08, 2005 6:48 am

Postby myszaq » Mon Dec 11, 2006 8:39 am

marolu, kwestia uzywania lub nie polskich znakow czesto gesto nie jest sprawa braku poprawnego kodowania, ale wygopdnictwa (lenistwa? :P) lub przyzwyczajenia. jak domniemuje wszystkim chodzi bardziej o ortografie i gramatyke, niz o brak ogonkow :)

a za kodowanie dziekujemy
pipok
Posts: 397
Joined: Tue Oct 31, 2006 6:45 am

Postby pipok » Mon Dec 11, 2006 9:42 am

Myszaq, zaczynanie zdań od wielkiej litery to nie jest kwestia poprawnego kodowania :evil:
myszaq
Posts: 498
Joined: Tue Nov 08, 2005 6:48 am

Postby myszaq » Mon Dec 11, 2006 9:50 am

masz jak najbardziej racje - nie jest. jest to spowodowane dokladnie tym samym, co nie pisanie liter z ogonkami - przyzwyczajeniem do nie uzywania klawiszy shift oraz alt. nie mowie, ze jest to dobre, ale smiem twierdzic, ze nie razi to w takim stopniu, jak, dajmy na to, wypowiedz artura kilka postow nad nami.
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Mon Dec 11, 2006 10:21 am

8)

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest