Petycja, czyli sam tego chciales GNOMIE

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Fri Nov 24, 2006 9:15 pm

A ja wiem co miał marol na myśli... chyba... chce konia z rzedem...

I jako przyszły członek wsystkich departamentów proszę o brak takowych dygreji w przyszłości... :P :twisted:

A marol... ty nie odstrasszaj nam gnoma... ile takich gnomów w życiu widziałeś?? Ja jednego tylko... :P
Image
Image
Federacja RP
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Fri Nov 24, 2006 9:30 pm

marol wrote:Twoja interpretacja mojego posta potwierdza me obawy. Muszę cię rozczarować - z racji pełnego dostępu do bazy danych mam możliwości tropienia nadużyć w grze większe, niż jakikolwiek członek PD. Po prostu przestało to być moim obowiązkiem. Mogę jednak od czasu do czasu zrobić wyjątek...


Widzę, że mnie nie zrozumiałeś. Zresztą napisałem Ci szerzej w PW. Tu dodam tylko, że miałem na myśli raczej Twój niezdrowy pod koniec mojej gry fanatyzm w doszukiwaniu się łamania zasad u graczy, co do których miałeś przekonanie, że łamaczami są. I widzenie NNZ tam gdzie go nie ma, a nie widzenie tam gdzie jest, nawet jeśli patrzeć tylko na moją skromną osobę.
nemo49
Posts: 566
Joined: Fri Aug 05, 2005 5:49 pm

Postby nemo49 » Fri Nov 24, 2006 9:37 pm

Wracaj Gnom. Wolę się znowu użerać z Twoimi postaciami niz z większością nowicjuszy :D Do większości z nich można zastosowac to co powiedział Lec do Sztaudyngera (albo na odwrót) : "a poza tym różni nas klasa- Pan sam jesteś lampas a ja mam lampasa". Masz dalej lampasa ?
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Fri Nov 24, 2006 11:07 pm

Wracaj żebyś znowu życia poza zielonym rezerwatem nie miał... :lol:
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Sat Nov 25, 2006 7:02 am

Z pewną nieśmiałością się podpiszę pod tą petycją, choć zapewne zostanie to uznane przez Najwyższą Władzę za złamanie czegoś tam ;)

marol - jak się już wszystkich łamaczy pozbędziecie, to będzie to jak podcięcie gałęzi, na której się siedzi. No a starzy dobrzy łamacze są lepsi niż ich żałośni następcy... Ech - gdzie te czasy wielkich naruszeń w stylu CyboRKg'a; teraz zanim jeszcze gracz pomyśli o złamaniu zasad, to już ma PD na karku dzięki prekognitywnym skryptom marola ;)
==============
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sat Nov 25, 2006 9:25 am

Spoko, w topicu jeszcze dwóch stron brakuje. ;) Wielki Łamacz Gnom nadciąga. ;)
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Sat Nov 25, 2006 9:35 am

*gwiżdże*
Chłopaki!
Posty, posty, posty. DAwać, nie obijać się
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Postby Laura_ » Sat Nov 25, 2006 10:17 am

gnomie, nie idz na latwizne, licza sie chyba te posty z wyraznym poparciem? :lol:
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Sat Nov 25, 2006 10:21 am

Moje wszystkie popierają... podpierają... podcierają... i robią wszystko aby Gnom wrócił do zielonego gó*na jak to zwykli nazywać moi znajomi jak i rodzina...
Image

Image

Federacja RP
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sat Nov 25, 2006 10:31 am

Laura_ wrote:gnomie, nie idz na latwizne, licza sie chyba te posty z wyraznym poparciem? :lol:


Twój zapał do mojego powrotu przekonuje mnie do gry jak niemal nic innego. ;)
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Sat Nov 25, 2006 11:13 am

Pora zakończyć ten bzdurny temat. Koniec głaskania po główkach. CzerwonyMag wyraźnie napisał, że każdy ma wyrazić swoją opinię w jednym poście i tyle. To miała być petycja, a zrobiło się śmietnisko. Poza tym w innym temacie pisaliście dokładnie to samo. Zamiast zbierać podpisy, co i tak wydaje się głupie, próbujecie za wszelką cenę dobić do iluś tam stron. Koniec!

Bądźcie pozdrowieni, Wasz ulubiony modeRaistor
Wariat...

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest