Matura 2007 - wersja próbna

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Co robisz z postaciami na czas matury?

Nic - gram dalej bez zmian... Matura to bzdura.
7
88%
Czasem klikam... Rzadko ale zawsze...
0
No votes
Ustawiam on leave na X czasu - po maturze do nich wracam...
1
13%
Usuwam konto - mam dobry pretekst...
0
No votes
Jeszcze nie mam zdania.
0
No votes
 
Total votes: 8
User avatar
CzerwonyMag
Posts: 508
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:33 pm
Location: Kraków/Cracow

Matura 2007 - wersja próbna

Postby CzerwonyMag » Wed Nov 15, 2006 12:11 pm

No i jak tam Cantrowi maturzyści dzisiaj Wam polaczek zleciał? Ja nie powiem, że byłem zupełnie zaskoczony, że mi się taki temacik trafił. Idealnie pode mnie... Charakterystyka Wertera... Niby Wertera czytałem fragmentarycznie, ale tak mi się ta postać podobała, że prawie cztery strony zapisałem :P I to bez przygotowania ;) No a rozumienie tekstu czytanego to było easy... Tylko niech mi ktoś powie do jasnej ch co to znaczy "impresywna funkcja wypowiedzi"... Tego nie mam... Za ch...iny ludowe nie mogłem wydedukować o co chodzi... Niby coś z impresją, ale jaki to ma związek z tekstem? A w jedynym pytaniu zamkniętym rzecz jasna odpowiedź D. Przynajmniej tak ma większość ludzi, z którymi gadałem...

No a jutro rozszerzony angol według nowego systemu ministra Romka a w piątek podstawowa mata... Później weekend libacji :P

A takie pytanko... Co robicie z postaciami podczas normalnej, majowej matury? Ja nie mam zamiaru ich usuwać... Prędzej ustawię on leave na dwa miesiące niż skasuje moje ciężko tworzone postaci. Czyli jak w maju ktoś spotka postać która śpi od kilku lat to ma szanse że spotkał właśnie moją :P
"ImageCzlonek Federacji RP - odgrywaj z nami"

Image
User avatar
Scorup
Posts: 282
Joined: Mon Nov 07, 2005 10:26 pm
Location: Katowice, Poland

Postby Scorup » Wed Nov 15, 2006 12:54 pm

Funkcja impresywna języka to inaczej funkcja nakłaniająca... najczęściej jest to po prostu tryb rozkazujący. :)
Avatar - Louis Royo
Image
sl0wik
Posts: 36
Joined: Thu Nov 09, 2006 1:49 pm
Location: Bydoszcz

Postby sl0wik » Wed Nov 15, 2006 2:46 pm

Ta nowa matura to jedna wielka sciema, jedynie co trzeba sie nauczyc to na ustny polski chyba :P Reszta to bez nauki przejdzie :D Wypracowanie z polskiego to zamiast jak wczesniej strescic jakis tekst to teraz rozszerzylem ten co daja. Ciesze sie ze pisalem nowa i ze krolikami doswiadczalnymi bylismy to jeszcze bardziej :D
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Postby Snake » Wed Nov 15, 2006 7:18 pm

mature zdalem, w Cantr zaczelem grac dopiero w najdluzsze wakacje zycia :P wiec dylematow nie bylo czy polak czy Cantr :D
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
User avatar
CzerwonyMag
Posts: 508
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:33 pm
Location: Kraków/Cracow

Postby CzerwonyMag » Thu Nov 16, 2006 1:59 pm

sl0wik wrote:Ta nowa matura to jedna wielka sciema, jedynie co trzeba sie nauczyc to na ustny polski chyba :P Reszta to bez nauki przejdzie :D Wypracowanie z polskiego to zamiast jak wczesniej strescic jakis tekst to teraz rozszerzylem ten co daja. Ciesze sie ze pisalem nowa i ze krolikami doswiadczalnymi bylismy to jeszcze bardziej :D


Jeżeli na studia przyjmą Cię z tylko zdaną maturą (nie ważne jak) to faktycznie bez nauki przejdzie... Chociaż podstawowy to faktycznie idzie zdać... Dziś pisałem rozszerzony angol... Nie wiem ki diabeł mi to doradził... Sprawdzę wyniki i zobaczę... Oblać chyba nie oblałem... Chociaż... Who knows?
"ImageCzlonek Federacji RP - odgrywaj z nami"



Image
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Thu Nov 16, 2006 4:12 pm

Ja też pisałem rozszerzony i się nie boję o wyniki, w moim odczuciu test nie należał do specjalnie trudnych. A nawet jeśli dowiem się że byłem zbytnim optymistą - przecież to tylko próbna... :D
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
Rusalka
Posts: 1508
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Postby Rusalka » Thu Nov 16, 2006 5:14 pm

W próbnej zawsze zaniżają wyniki, żeby was zmotywować! To jest dawno stwierdzone. Ja np. nic się nie uczyłem prawie i z próbnej miałem pol. 2, mat 4, a z docelowej pol. 3, mat. 5 :) - mówi samo za siebie
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Postby in vitro... » Thu Nov 16, 2006 9:01 pm

W próbnej zawsze zaniżają wyniki, żeby was zmotywować!
a o tym zaniżaniu się nie mówi, bo wtedy nikt by się nie motywował.
cantr się posypał
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Fri Nov 17, 2006 2:49 pm

sl0wik wrote: jedynie co trzeba sie nauczyc to na ustny polski

I to nie! Puszczasz Rambo Pierwsza Krew nawijasz jakies bzdury i zdajesz! 13/20... Zero przygotowania... :D Smiech na sali...
All my friends are dead.
You got dragged outta bed,
Now they're buried and they're dead.
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Fri Nov 17, 2006 7:38 pm

ActionMutante wrote:
sl0wik wrote: jedynie co trzeba sie nauczyc to na ustny polski

I to nie! Puszczasz Rambo Pierwsza Krew nawijasz jakies bzdury i zdajesz! 13/20... Zero przygotowania... :D Smiech na sali...

Mogłeś to nagrać jako film instruktażowy dla przyszłych pokoleń. Zresztą szacunek :lol:
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Mon Nov 20, 2006 9:18 am

mieliśmy maturę z polaka od 9 chyba... kumpel przyszedł o 8.30 i zaczął się uczyć na maturę... słowo zaczął ma tutaj wielkie znaczenie bo on ogólnie zaczął... Zdawał maturę 1h później... 20/20...

ps.jeszcze tylko razpowtórtzę, że on zaczął... nie kontynuował naukę z domu, lecz ZACZĄŁ... ważne i trudne słowo...
Image
Image
Federacja RP
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Mon Nov 20, 2006 10:52 am

ushol wrote:mieliśmy maturę z polaka od 9 chyba... kumpel przyszedł o 8.30 i zaczął się uczyć na maturę... słowo zaczął ma tutaj wielkie znaczenie bo on ogólnie zaczął... Zdawał maturę 1h później... 20/20...

ps.jeszcze tylko razpowtórtzę, że on zaczął... nie kontynuował naukę z domu, lecz ZACZĄŁ... ważne i trudne słowo...


pewnie mial temat o ktorym mozna nawijac bez przygotowania... ja mialem o Witkacym temat i musialem sie pare godzin przygotowywac... 20/20 :wink: a najlepsze ze bylo o strzelaniu sobie w leb i jeb***u w dupe :twisted: nie ma to jak groteska :P
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

nIGDY NIC TU NIE WPISYWALEM... ALE TO SIE ZMIENI... :p

Postby ushol » Mon Nov 20, 2006 11:10 am

Jam miał "Diabeł jako kreator losu ludzkiego na podstawie Mistrza i Margaret, Fausta i Władcy Much"... t6emat fajny dla mnie, tylko cholera niezbyt wygadany jestem i stres mnie zjadł... only 9/20 :/... ale zdałem... :twisted:
Image

Image

Federacja RP

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest