Zachowania spoleczne na forum + moja schiza..

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Tue Aug 15, 2006 10:37 am

ja bym go zabil, dobry cantryjski wodz/zbir wie ze wsrod swoich towarzyszy nie moze byc silniejszego od niego...
User avatar
Agent 0007
Posts: 1028
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Tue Aug 15, 2006 11:39 am

Dokladnie tak Artur... :D

Marol, ja nie przebrnalem nie udalo mi sie...
Stwierdzenie o nie skonczeniu 18 lat przez drugiego rozmowce zazwyczaj zadaja Ci, ktorzy 18 lat nie ukonczyli. :lol: Sadzac po tonie i jakosci postow... Coz... anonimowosc internetu.
Milo
Posts: 736
Joined: Fri Feb 03, 2006 11:24 pm

Postby Milo » Tue Aug 15, 2006 11:49 am

Marol
Wczoraj nie zdolalem ale dzis podejde do niego drugi raz :) Jesli sie nie myle to w literaturze takie cos nazywa sie swobodnym strumieniem swiadomosci
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Tue Aug 15, 2006 12:02 pm

Mnie się udało za pierwszym razem... hehe... nawet dobre... kiedyś pisałem listy do koleżanki podobnymi potokami... ale to bardzo dawno temu...

ps. nie cieszcie się zbytnio... jeszcze nie wracam na stałe... :P...
Image
Image
Federacja RP
User avatar
Scorup
Posts: 282
Joined: Mon Nov 07, 2005 10:26 pm
Location: Katowice, Poland

Postby Scorup » Tue Aug 15, 2006 12:02 pm

Ostatnio jak przeglądam forum, to coraz bardziej rośnie we mnie ochota, by wrócić do polityki zamordyzmu... :roll:
Avatar - Louis Royo
Image
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Tue Aug 15, 2006 12:07 pm

ushol wrote:Mnie się udało za pierwszym razem... hehe... nawet dobre... kiedyś pisałem listy do koleżanki podobnymi potokami... ale to bardzo dawno temu...

ps. nie cieszcie się zbytnio... jeszcze nie wracam na stałe... :P...


hehe, wiedzialem, nie da sie uciec od cantr, jak nie wracasz dzisiaj to wrocisz jutro :lol:
User avatar
Rusalka
Posts: 1508
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Postby Rusalka » Tue Aug 15, 2006 12:36 pm

A ja przebrnąłem przez wszystko, w spokoju i bez problemów. I powiem tylko - ta dyskusja do niczego nie prowadzi i to jest mój ostatni post tutaj.
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka
User avatar
Zimt
Posts: 325
Joined: Thu Jul 14, 2005 8:48 am
Location: Wielkopolska (Poland)
Contact:

Postby Zimt » Tue Aug 15, 2006 1:56 pm

Agent 0007 wrote:Stwierdzenie o nie skonczeniu 18 lat przez drugiego rozmowce zazwyczaj zadaja Ci, ktorzy 18 lat nie ukonczyli.

Dodajmy do tego jeszcze oskarżenia o problemy z psychiką i życiem osobistym, jakie padły w tym topiku pod adresem forumowiczów :lol:

Elkarish wrote:nie zarejestrowałem się na forum jako typowy noobek który nic nie wie o Cantr.... więc czasem moge się wkurwić jak widze że wiele osób odrzuca moje pomysły

Odrzucamy je dlatego, że się nam nie podobają, a nie dlatego, że jesteś "nowy" na forum. Czy naprawdę tak trudno to zrozumieć? :roll:
"I'm just living in my head..."
User avatar
Elkarish
Posts: 66
Joined: Fri Aug 11, 2006 2:22 pm

Postby Elkarish » Tue Aug 15, 2006 2:56 pm

eh.. jak tacy ludzie żoncą Polską... to ja rozumiem na czym polega problem.. człowieku.. ja nie pisałem jednego zdania.. żebyś mógł o jego temat wysnóć wniosek ... napisałem klkadziesiąt zdań i wcale nie uważam że odrzucacie bo jestem noobem(zresztą już nie jestem) .. to były różne myśli koło siebie ... ahh.. no trudno.. przeszła mi ochota na myślotok... :lol:
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Postby Snake » Tue Aug 15, 2006 3:38 pm

n00bem się nie przestaje raczej być, za to możesz przestać być newbie :twisted:
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
User avatar
Elkarish
Posts: 66
Joined: Fri Aug 11, 2006 2:22 pm

Postby Elkarish » Tue Aug 15, 2006 5:31 pm

wyjaśnij mi więc swoją domniemaną różnicę pomiędzy oboma określeniami :)
User avatar
Quijo
Posts: 1376
Joined: Tue Jun 27, 2006 8:10 pm
Location: K A T O W I C E ST Dept
Contact:

Postby Quijo » Tue Aug 15, 2006 5:34 pm

Masz tu Elkarish poczytaj sobie to cos do ciebie link
http://www.gks-murcki.com
User avatar
CzerwonyMag
Posts: 508
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:33 pm
Location: Kraków/Cracow

Postby CzerwonyMag » Tue Aug 15, 2006 5:50 pm

*nie może powstrzymać się od głośnego śmiechu* Quijo genialne posuniecie... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Elkarish
Posts: 66
Joined: Fri Aug 11, 2006 2:22 pm

Postby Elkarish » Tue Aug 15, 2006 5:55 pm

wiesz.. ja tam znam netykiete i tego typu rzeczy.. pozatym nie jestem dzieckiem ... skończyłem 18 lat.. ale nie nie tylko na forum tak "atakuje" ludzi i ogólnie wszystko w realu też :lol: :lol: :lol: hmm może za dużo dooma jak byłem mały.. wiesz krew.. potwory zabijanie.... hmm a może to za dużo krwi na ulicy? strzelaniny wojny gangów porachunki dilerów .. wiesz sam nie wiem... hmm ... a może ja mam jakąś spaczoną psychike może coś się stało ? dramatyczne przeżycie? szok? hmmm to podejście psychologi a powiem wam.. że ja poprostu mam takie podejście do życia ludzi i do wszystkiego żadne urazy żadne nic.. tak sam z siebie.. bo mi się tak podoba.. przynajmniej jest ciekawie :) ZABIJE PIERWSZA KOLENJNA OSOBE KTORA POWIE ZE GRY WYWOŁUJA AGRESJE... a za czasów wikingów po świecie chodzili ludzie mówiący:"peace" i palący zioło :D a to wszelkie zło .. jest w komputerach :lol:
Last edited by Elkarish on Tue Aug 15, 2006 6:24 pm, edited 1 time in total.
User avatar
bast
Posts: 342
Joined: Wed Jun 07, 2006 9:03 pm

Postby bast » Tue Aug 15, 2006 6:10 pm

byłam święcie przekonana że nic gorszego od Loca tego forum nie spotka :arrow: mylić się jest rzeczą ludzką :twisted:
zwłaszcza ostatni sprzeciw na "prośbach o modarację" mnie ubawił :lol:
normalnie serial komediowy :D

And the light of a fading star
Is what you were, is what you are
Like the glow that christens the moon
You shone too soon, you shone too soon

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest