Kai aš mažas buvau... (Mano pradžia Cantr'e)

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Unicorn
Posts: 23
Joined: Sun Oct 09, 2005 4:00 pm

Kai aš mažas buvau... (Mano pradžia Cantr'e)

Postby Unicorn » Wed Feb 22, 2006 10:52 pm

Pasidalinkime prisiminimais :D Ar pamenate, kaip pradėjote žaisti Cantr? Ar pirma perskaitėte, kaip žaisti, ar prašėte pagalbos pačiame žaidime? Ar iškart supratote, kaip reikia elgtis, o gal prikrėtėte kvailysčių (kaip aš...)? :)

Aš, kai prisiregistravau, bandžiau skaityti apie žaidimą, bet pasidarė nuobodu ir nusprendžiau išbandyti praktiškai. Galvojau, gali ir nepatikti, tai kam aš čia skaitysiu tas taisykles... Ir pabandžiau... :D
Atsimenu, viskas buvo labai keista. Susikūriau pirmąją veikėją. Jai labai pasisekė, nes atsirado mažame ir tyliame miestelyje, kitur būtų mažų mažiausiai nutempta į kalėjimą... Pirmiausiai ji paėmė visus daiktus nuo grindų (galvojau, jei jau guli, matyt, galima imti), tarp jų daug smėlio, bet viso paimti nepajėgė :lol: Tada dar tris vokus su užrašu Trash... :roll: Paskui parodė į save, kažkieno dviratį, tada į kelią :lol: Gerai, kad niekas nekreipė į ją dėmesio... :oops: Ji nieko nekalbėjo, nes nemanė, kad reikia. Dar pamenu, kaip išalko ir vis bandė suvalgyti mėsos, bet niekaip nesuprato, kodėl neišeina... Gerai, kad nemirė iš bado, o vėliau jau susigaudė, ką reikia daryti. Dabar ji jau beveik trisdešimties, gyvena dar tame pačiame miestelyje ir yra turtingiausia iš visų mano veikėjų :D

Antroji mano veikėja irgi elgėsi keistai. Gimė miške, bet kažkaip sugebėjo nukeliauti į kalnus. Ten iš statinės paėmė maisto (nors tiek), dar kažko, ir daug akmens, kurį sunaudojo namui statyti... O tada išėjo. Jai taip pat labai pasisekė, nes niekas nesivijo :lol:

Kiti veikėjai kuo toliau tuo labiau elgėsi normaliai... :D
1417-7: You efficiently kill Pirate 2 (a man in his fourties) using a steel sabre.
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Thu Feb 23, 2006 7:10 am

Kadangi tai buvo jau senokai tai tiksliai neprisimenu...
Bet mano pirmas veikėjas atsirado miške. Irgi prisirinko daiktų (tame tarpe ir voką Trash ;)) ), pamedžiojo ir pradėjo rinkt medieną (tame miške nieko daugiau nėra). Paskaitė visus besimėtančius dokumentus, sužinojo įdomių istorijų... Bet šiaip nieko labai stebuklingo. Kadangi ten griežtų taisyklių nebuvo, o ir jų prižiūrėtojų nelabai tai ir gyvas liko... iki šiol ten sėdi, savo priestatą pasistatė, ginkluojasi šarvuojasi ir laukia atsuktuvo kad galėtų spyną priestatui pagamint (spynai geležies jau turi, vat ;) ) Po to susikraus atsargas į priestatą ir keliaus pasaulio tyrinėt. Visai niekam neįdomi istorija. Bet žymiai linksmiau buvo su antra veikėja: Atsirado dideliame mieste, pamedžiojo, pradėjo morkas rinkt, ir labai greit sužinojo kad jau pažeidė visą krūvą vietinių taisyklių, nes kažkaip atsidūrė kalėjime ;) Detales praleisiu, bet galų gale mirė iš bado.
Moralas: atsiradę pirmiausia prisistatykite ir paskaitaliokite žinutes ant žemės ;)
User avatar
Juuustaaas
Posts: 119
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:48 pm
Location: Lietuva

Postby Juuustaaas » Fri Feb 24, 2006 12:29 pm

nesusiprateliai :P

As vat, vos uzsiregistraves, visus ivadus perskaiciau, o miesteliuose visada perskaitydavau istatymus, ir net juos pasiimdavau ir pasidarydavau ju kopijas :D tik po to supratau kad taip labai uzsitersia inventorius, tad viska ismeciau, ir uz siukslinima ant manes eme pykt miestieciai :)

A, dar buvo vienas - taip jau sutapo, kad toj vietoj kur gime mano pirmas personazas, buvo katik mires kitas, mano bendravardis :D jo zmona atliko kelis tokius veiksmus kaip jo plauku paglostymas, pabuciavimas, o as maniau, kad viskas man :D vaje kaip ji supyko, kai as jai ta pati padariau :D
I'll make you scream my name! :o
User avatar
Unicorn
Posts: 23
Joined: Sun Oct 09, 2005 4:00 pm

Postby Unicorn » Fri Feb 24, 2006 1:11 pm

:lol: :lol: :lol: Įvadų neužtenka, dar reikia visą forumą perskaityti, bent pagrindinės diskusijos 28 puslapius :wink: :lol:
1417-7: You efficiently kill Pirate 2 (a man in his fourties) using a steel sabre.
TheSkyReflection
Posts: 48
Joined: Mon Jan 30, 2006 9:03 am
Location: Vilnius, Lithuania

Postby TheSkyReflection » Fri Feb 24, 2006 4:52 pm

as tai kai susikuriau pirma veikeja, labai nedrasus buvau, nes viskas keista buvo. ziuriu morkos guli ant zemes, tai pradejau klausineti ar galiu imti, o kazkas sako, imk tiktai :)

Kazkaip panasiai buvo, manau atsimenat tikriausiai...
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Tue Jul 18, 2006 10:27 am

Na man tai neblogai pasiseke :) Pirmasis atsirado Vilniavoj. Ten labai maloni buvo Jadvyga :) Kol as supratau visa veikejo meniu. Pradziai net nemaciau kad kazkas dr toj vietovej yra. Nuo zemes aisku paemiau visus rastelius, dar lyg ir morku. Perskaiciau juos ir daug maz paaiskejo. :)
Daugiausiai tai nugrybavau su projektais. Pradziai pradejau morkas rinkt. Galvojau, pasijungsiu veliau bus jau baigta. Tai prikuriau dar gal kokius 10 projektu. Ju tarpe akmens rinkima, kazkokiu irankiu gamyba. Gerai, kad kita diena Jadvyga man viska isaiskino ir beveik visus projektus nutraukiau. Bet buvo sioks tok kuriozas. Nezinau kaip kitiems bet pradzioj daugelis mano charu atsirasdavo tik Vilniavoj. O dar pagrindines taisykles nezinojimas :) Teko greituoju budu issiuntinet :)
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Tue Jul 18, 2006 12:13 pm

Jo, pradžioj buvo lengva. Visi tik Vilniavoj atsiradinėjo, sėdėjo ten Jadvyga ir gyvenimo mokino. O dabar kas nors atsiranda vidury kalnų ir sėdi kukuoja... Aplink visi miega, patys badu mirinėja... Vienas neseniai prisijungęs žaidėjas beveik pusę savo veikėjų, tame tarpe ir labai perspektyvių neteko būtent dėl to, kad nebuvo kas pamokina žaisti ir dėl nedėkingos atsiradimo vietos (maisto trūkumo...)
User avatar
marius76
Posts: 25
Joined: Mon Feb 06, 2006 8:51 pm
Location: Kaunas, Lithuania

Postby marius76 » Wed Jul 19, 2006 11:25 pm

Nu mano pirmas Charas atsirado kazkokiam pakrascio anglijos miestely, kur su juo niekas nenorejo bendraut, tai teko is ten iseit ir maut per puse salos (per kalnus, kur yra tik akmenys, hematitas ir deimantai), kol radau padoria vietele isidarbinimui, ir jau 8 metus ten dirba ir kraunasi turtus, ba moka tai uz darba ten labai gerai......

Bet smaguma didziausia buvo kai pasidariau Chara vardu Achilas, jisai vargsas visa gyvenima lakste alkanas po kalnus ir galu gale gailestingu zvilgsniu vienoj prieplaukoj pamate praplaukiant Stase su Lituanica, bei su didele viltim tikejosi, kad ji priplauks ir ji paims...... deja....... tada jis parase toki GRAUDU GRAUDU laiska jureiviams......, parase kur jis isejo, ir kad jei jie issilaipintu kada tai , kad ieskotu jo ta kryptim, nes jis LABAI nori gyventi ir rasti maisto..... Deja....... jis mire..... bet ta rasteli rado kazkoks praeinantis keliautojas ir man labai smagu su kitu charu buvo klausytis tos istorijos, sklindancios is lupu i lupas, apie Achila, mirusi kalnuose.....
visit: http://www.hattrick.org - it's a real fun
paulenas
Posts: 39
Joined: Fri Feb 23, 2007 11:34 am

Postby paulenas » Fri Feb 23, 2007 11:50 am

jo ta tavo achilo laiskelis dar isliko kaip rase butu jis isgyvenes bet zmogus kuris keliavo nespejo pamaitint
User avatar
Gregas
Posts: 89
Joined: Thu Feb 22, 2007 11:51 am
Location: Klaipeda, Lithuania

Gregas

Postby Gregas » Thu Apr 19, 2007 12:41 pm

Pirmas mano zmogeliukas gime Baltu kaimely, netoli Vilniavos. Be manes tuo metu ten buvo tik viena moteriske, berods Birute. Pakalbinau, pasisveikinau, pamaciau kad ji "sunaudojo truputi meslo i drying dung" pamaniau na jau mano veikejai meslo nenesios. Dabar dziovina mesla laivu plaukdami ir vargo nemato :). Paskui pamaciau kad esu neapsirenges, nepatogu buvo pries moteri Adomo kostiumu stoveti tai bandziau kumsciu bizona nudeti kad kaili nudirti ir kanors pasisiuti. Siaip didesniu nesusipratimu pradzioj nepasitaike, buvau mandagus, susipazindavau su vietiniais susiorientuodavau situacijoj o tada tik imdavaus kanors veikti. Pradzioj susikuriau apie 10 veikeju bet pasirode kad visai neidomu tiek daug tureti, sunku isijausti i kiekviena. Man geriausia 4-5. Tai teko kai ka badu numarinti kai kas netinkamu laiku netinkamoj vietoj atsirado ir nukautas buvo. Dabar 5 turiu ir visi patinka.
Gregas

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest