Aš...

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Unicorn
Posts: 23
Joined: Sun Oct 09, 2005 4:00 pm

Aš...

Postby Unicorn » Sun Feb 12, 2006 7:28 pm

Nusižiūrėjau temą nuo anglų :D Rašykite apie savo veikėjus. Taigi (dauguma bus anglai, tai tarkim, kad kas nors išvertė jų žodžius :D ):

Aš... laukiu nesulaukiu, kol pagaliau baigsiu statyti eilinį įrengimą savo namuke. Ir kodėl aš tokia nemokša... O jau paskui... :D Svajoju apie dviratį ar ką nors panašaus, su juo galėsiu pakeliauti ir pasirinkti retų produktų. Labai trokštu gaminti maistą :) Kada nors turėsiu restoraną arba maisto parduotuvę...

Aš... esu linksma siuvėja, gyvenu gražiam miškelyje su nuostabiais žmonėmis. Kartais nubėgam pasimaudyti, nors jūra ir toli. :D Dabar rūkau mėsą, tada keliausim rinkti šilkverpių :) Nekantrauju pradėti siūti iš šilko. Na o namą palieku prižiūrėti draugui :D

Aš... esu ramaus būdo vaikinas, renku akmenis negyvenamoj saloj. Čia atplaukiau su dviem žmonėm, su jais apiplaukėm beveik visą salą, bet nieko ypatingo neradom. O čia visai nebloga vieta, netgi labai senas pastatas stovi.

Aš... pagaliau keliauju namo, bet tai užtruks labai ilgai... Tempiuosi visą krūvą hematito :D

Aš... mažam miestelyje statausi namą. Man čia labai patinka, labai ramu ir tylu. Nors anksčiau buvo ir kitaip... :evil: Kada nors pasigaminsiu motociklą, susirasiu Jį ir keliausim po pasaulį, kaip kažkada svajojom :)

Aš... labai laiminga, kad esu gyva... ir nelaiminga, kad gyvi ne visi... Renku medieną. Paskui grįšiu į savo gimtąjį miestelį, pasistatysiu laivą ir išplauksiu. Būsiu prekiautoja, tieksiu savo miesteliui įvairių resursų. Jam dabar tikrai to reikia... O jei jūroj sutiksiu tuos piratus... :twisted: Na taip, žinau, kad viena nieko jiems nepadarysiu...

Aš... gyvenu dideliam mieste, bet man čia patinka, visi draugiški ir geri. Renku bulves. Vėliau gaminsiu savo mėgstamas bulvių salotas :D Net nežinau, kaip viską spėti, tiek reikia padaryti... Pasigaminti maisto, užsidirbti geležies, dar plieno, pasistatyti laivą, atsiplukdyti šio bei to... O dar savo brangiajam noriu ką nors pasiūti, ir pagaminti, ir padaryti, ir mūsų namelyje visko pristatyti, ir... :D

Aš... tikiuosi, kad pagaliau gausim geležies :wink: Tiek tempėm...

Aš... na va atkeliavau į naują vietą :) Bet čia nieko nėra... Teks keliauti toliau :wink:

Uf... na ir prirašiau :) Ir tai ne apie visus, jau nebeturiu jėgų :D
1417-7: You efficiently kill Pirate 2 (a man in his fourties) using a steel sabre.
User avatar
Juuustaaas
Posts: 119
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:48 pm
Location: Lietuva

Postby Juuustaaas » Mon Feb 13, 2006 12:53 pm

hm, nu aš tik kelis ryškesnius turiu :)

Aš - piktas ir įžeidus, miestelyje kuriame gimiau, iškart susiradau priešų, ir nors nei mušuosi, nei vagiu - visus įžeidinėju ir elgiuosi nepagarbiai. Planuoju padaryt kokį nusikaltimą, ar net įstot/įkurt gaują, tad nenoriu būt sugautas per anksti. Tiesa, laikau užvedęs asmeninius užrašus, ir aprašau kiekvieną ginčą, tik nušviečiu jį savom spalvom, ir pateikiu viską taip, kad aš pats ginčo nemačiusiam žmogui atrodyčiau teisus.

Aš - gana paprastas ir mielas žmogus, šneku kvaila maniera, tačiau kartais mano žodžiuose juntamas gudrumas ir didelė logika. Nemėgstu apžioti per didelio kąsnio, ir šiuo metu tik dirbu paprastą darbą automobilius gaminančioj kompanijoj.

Aš - smarki panelė, mėgstu viską rėžti į akis ir atvirai rodyti nepasitenkinimą jei tik man nurodinėjama, ar jei jaučiu, kad kas nors nori mane priglausti, padėti. Viską darau pati, ir žadu ateityje pasistatyti laivą ir užsiimti prekyba, noriu praturtėti.

Aš - keliautojas, noriu pažinti pasaulį, pabuvoti daugelyje vietų. Žadu aprašinėti kiekvieną aplankytą vietą ir jos žmones, ir gal ateityje įkurti laikraštį.
I'll make you scream my name! :o
User avatar
Juuustaaas
Posts: 119
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:48 pm
Location: Lietuva

Postby Juuustaaas » Tue Feb 14, 2006 2:30 pm

Ką, visi tingi apie personažus savo parašyt? :p
I'll make you scream my name! :o
Negailestingas
Posts: 5
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:59 pm

Postby Negailestingas » Tue Feb 14, 2006 2:35 pm

As... keliauju po Lietuvos platybes nesdamas zinia is auksciau esu pasventintas ar prakeiktas keliaut su sia zinia amzinai ... arba beveik amzinai.

As... kepu 10 kilogramu mesytes isalkusiems miestieciams ... apsirupinsiu mesyte pats ir keliausiu ieskoti jureiviu.

As...bandau priversti klesteti viena bendruomene, jauciu pasaukima organizuoti tvarka ir linksmybes , be to isimylejau i viena miestelio gyventoja ir rezgu planus kaip cia jau suvilioti...

As...esu baiiiiisiai blogas zmogelis ( :))) ), ir dabar visokiais gudrumais bandau pabegt nuo mane persekiojanciu zmogeliu , panasu kad issigelbeti liko vienas vienintelis sansas... jei pavyks, jei pavyks dabegti iki artimiausio miestelio...

As...grauziu medi ir nezinau ka veikt prigrauziau belekiek medzio...
User avatar
karamadas
Posts: 1
Joined: Wed Feb 22, 2006 8:32 pm

Postby karamadas » Wed Feb 22, 2006 8:43 pm

Aš...keliauninkas, ka tik atkeliavau i nauja miesteli, kadangi maisto reikia tai apsistojau jame, bet kelioniu troskimas dar neuzgeses...

Aš...keliauninkas, ieskau palaptingosios gelezies, apie kuria sklinda legendos, bet jos nieks nemate...

Aš...moteris-karys, gerai but stipriai, nieks neskriaudzia...

Aš...noriu nuotykiu, tikiuos kada nors pasistatysiu laiva ir isplauksiu i jura...
User avatar
Juuustaaas
Posts: 119
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:48 pm
Location: Lietuva

Postby Juuustaaas » Fri Jun 23, 2006 2:34 pm

hehe, vienas įdomus mano išsirutuliavo :)

Aš - nepriklausomas, kupinas puikių idėjų, ir jau suradęs man padėsiančių žmonių. Tačiau taip pat esu labai išdidus: nors nieko tikrai didelio kol kas nepasiekiau, elgiuosi kaip gaidys ant mėšlo krūvos - net paskelbiau savo, kaip oficialaus lyderio, statusą. Esu labai įtarus, mane nuolat kankina dvejonės kad grynai dėl mano būdo prieš mane gali atsisukti bendražygiai - nesu bukas, matau kaip elgiuosi. Todėl nervuojuosi, kartais į nieko nereiškiančius dalykus reaugoju gana aršiai ir perdėtai griežtai. Niekaip nesileidžiu patariamas, smerkiu kitų iniciatyvą (jei ne aš nurodžiau jos imtis). Iš prigimties aš - gana blogas ir negailestingas, nors man nebūdinga atvirai reikšti agresiją. Tačiau stengiuosi tokį savo būdą derinti su pastangomis tapti kone tėviška figūra - griežtas, bet teisingas. Taip pat man padeda mano tikslų konkretumas ir originalumas. Mano tikslas apskritai - savo bendražygių rato išplėtimas ir tapimas tėvu/diktatoriumi.
I'll make you scream my name! :o
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Tue Jul 18, 2006 10:00 am

As- klaidziojau po vietoves ieskodamas gelezies gamybai reikalingu resursu, deja neradau. Isvaiksciojau nemenkai ir vos ne kiekviena diena kovojau su alkiu. Kadangi kiekviena diena morku suvalgydavau vis daugiau ir daugiau, greit ju pristigau. Teko naudotis vietovese esanciom lauzavietem (gaila medienos neturejau). Dabar isikuriau pakankamai neblogoj vietoj ir statau nameli :)

As- stengiuosi skleisti mintis, kad lietuviams reik susivienyti. Vietovej kur gyvenu, bandau palaikyti bendruomene ir siokia tokia tvarka. Mane palaiko nemazai zmoniu. Gaila kad ju mazai geram vystymuisi. Nesistengiu prisiskirt sau lyderio vardo, bet...
User avatar
marius76
Posts: 25
Joined: Mon Feb 06, 2006 8:51 pm
Location: Kaunas, Lithuania

Postby marius76 » Wed Jul 19, 2006 11:39 pm

As - Greziu hematita, skaldau hematita, zodziu dirbu kalveje..... Atlyginimas mane tenkina, kai staupysiu ant transporto priemones - mausiu pakeliaut po pasauli.... Laisvalaikiu megstu pasaudyti vezliukus su Recurve Bow ir is ju drozineti skydus......

as- Ekspedicijos, kurios daugiau kaip puse nariu ismire vedlys... Mes radom nauja kontinenta ir ji tyrinejam... gal pavyks pranesti sia gera zinia saviems... o gal ju grize neberasim....

as - radau hematito, vezu ji i savo kaima...

as - su kazkokiu laivu is gimtosios salos papuoliau i kita, mane nuveze jureiviai ismete ir paliko, dabar bandau susiorganizuot laiva ir grizt atgal, nes sitoj saloj nyku ir tuscia.... zodziu reik surast Penktadieni ir busiu Robinzonas Kruzas....


as- labai ilgai keliauju i vakarus su kalnu rukytos mesos, kuria vos pavelku...., civilizacija - saulelydyje.... visko pilna, bet zmoniu mazai, gal koks maras prauze, neseniai radau miesteli su keturiais zmonem, pasisveciavau - ir iskeliavau ieskot anglies, apie kuria penkiu - sesiu dienu keliones spinduliu niekas nera girdejes.....anglies man reikia kad galeciau pasigaminti lauztuva ir bandyt paziuret kas tuose apleistuose nameliuose guli......

as - gyvenu kaimely palei ezera, pavyko i bendruomene suburt keturis zmones, per visus sesis metus daugiau zmoniu beveik nemaciau, tiesa, uzvakar uzsuko moteriske, bet ji isejo ieskot anglies ir manau nebegris.....

as- bendrauju su portugalais ir rukau svieziai suzvejotus upetakius, gyventi cia linksma ir lengva.......

as - gimiau plikas basas, bet kazkokiam tusciam miestelyje radau labai daug dumblo ir medzio, nunesiau ji i viena civilizuota vietove, pastaciau laiva, ir dabar esu gerbiamas tos vietoves pilietis.... bandom tyrinet laivais zemyno pakrantes
visit: http://www.hattrick.org - it's a real fun
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Mon Aug 28, 2006 8:15 am

Aš gimiau dideliame mieste. Gaudydamas nusikaltėlius apkeliavau daug pasaulio. Bandžiau apsistoti vienoje kitoje mažoje bendruomenėje, susirasti mylimą moterį, tačiau kol kas man tai, matyt, nelemta. Jaučiuosi pavargęs, aptalžytas kelionių ir laiko. Visur jaučiuosi svetimas, ir nors žmonės man malonūs, niekur negaliu pritapti. Jau kuris laikas tūnau kalnuose. Užsibuvau, nebeturiu tikslo, nei noro eiti į priekį, nei stovėti vietoje. Laukiu kažkokio ženklo, ko nors, kas suteiktų man prasmę gyventi.

Aš gyvenu taikioje nedidelėje darbščioje ir draugiškoje bendruomenėje. Esu siuvėjas. Beveik visi kaimelio gyventojai nešioja mano pasiūtus drabužius. Esu gerbiamas ir vertinamas bendruomenės narys. Mėgstu savo darbą ir darau jį gerai.
User avatar
marius76
Posts: 25
Joined: Mon Feb 06, 2006 8:51 pm
Location: Kaunas, Lithuania

Postby marius76 » Mon Aug 28, 2006 9:48 am

As - turbut nesioju wejdo charo pasiutaus batus :)))))
visit: http://www.hattrick.org - it's a real fun
User avatar
april
Posts: 46
Joined: Thu Aug 24, 2006 9:58 pm
Location: Lithuania, Kaunas

Postby april » Wed Aug 30, 2006 10:09 pm

Klausimelis: o ar galima butu sitoj temoj pabandyti paspelioti, kuo vardu yra aprasytieji veikejai? :roll: Butu taip idomu! (bent jau man :P )
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Thu Sep 14, 2006 2:06 pm

Paspėlioti tai gal ir nedraudžiama, bet šita tema labiau apie pačius veikėjus... Geriau atskirą temą sukurk ;)

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest