Atsisveikinimas

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Players Department Trainee

User avatar
Gregas
Posts: 88
Joined: Thu Feb 22, 2007 11:51 am
Location: Klaipeda, Lithuania

Atsisveikinimas

Postby Gregas » Sun Sep 20, 2009 7:12 pm

Neradau tinkamos temos todel leidau sau sukurti nauja. Gal kam kitam nusprendusiam pasitraukti is Cantr pasaulelio irgi atsiras noras brukstelti viena kita atsisveikinimo zodeli 8) .
Norejau padekoti visiems kurie 3 metus buvo kartu, su kuriais plaukiojom, gaminom, kurem, prekiavom ir galu gale kariavom. As smagiai praleidau laika, tikiuosi kad mano veikejai irgi nebuvo jums nuobodus :). Visada stengiausi kad butu linksma ir idomu, bet geras zaidimas reikalauja investuoti laiko kurio siuo metu as neturiu. Nenoriu savo veikeju paversti nuolat mieganciais "zombiais" nes tai jau ne zaidimas o labiau jo gadinimas todel ir pasitraukiu.
Visada buvo smagu pasinerti i sukurtu veikeju pasauleli kuriame galima pamirsti realybes rupescius. Buvo idomu plaukti laivais ir atradineti naujas zemes. Buvo smagu plaukiant i neistirtus placius vandenis rasti irodymu kad Cantr pasaulis bent jau rytu-vakaru kryptimis yra apvalus :).
Netgi pries TK kariauti buvo linksma, nepaisant to, kad teko "gauti malku" :). Komplimentas TK pusei - Grego ikalinimas ir derybos del gyvybes buvo graziai atzaistos. Nepaisant ju baigties dedu + uz zaidimo kokybe :).
Dekui Skeltanagio Putliojo atzaidinetojui uz charizmatiska ir nenuspejama veikeja. Puikus humoro jausmo, lyderiavimo ir atsakingumo savybiu derinys. Kogero tai ispudingiausias sutiktas veikejas. Bent jau kito tokio draugo mano veikejai Cantr'e neturejo.
Aciu visiems idomiems esamiems ir buvusiems veikejams kuriuos teko sutikti Cantr pasaulyje - Shapoilai, Cala Lialiai, Laumiui, Zojai, Mulkiui Smulkiui, Edvardui Klevui, Radionui Prutui, Tuckai Jeronimui, Saukstui, Lukosiui, Avietei, Priekabiajam, Jadvygai, Burbului, Dedei Tomui, Lukui Mortonui, Arnoldui Balsiui ir visiems kitiems su kuriais buvo smagu praleisti laika.
Na ka... pabaigai noriu visiems palinketi idomaus zaidimo, smagiu nuotykiu ir nepamirsti (pacituosiu vienos vaikiskos daineles zodzius) kad tikra gelele visai kitaip zydi, visai kitaip zieda kelia. Taigi, nepamirskit kad kai uz lango sviecia saule galima nueiti prie tvenkinio, kad galima su artimu zmogum prasieiti per senamiesti neziurint i laikrodi ir stebint "updeitu" laikus :). Tai tiek... dar karta dekui ir spaudziu visiems desine :).


Su pagarba,
Bronius
Rejus
Gregas
Gordonas
Zaibas
Parazitas
Kukas Starasta
ir kiti...
Gregas
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Sun Sep 20, 2009 9:09 pm

Sekmes realiam gyvenime. Negaila prarast veikejus (nes taip daugiau laiko skirama gyviesiems) , bet labai gaila prarast zaideja, maciusi nemazai cantr lt veikeju istorijos. Linkiu lengvai adaptuotis prie tikrojo gyvenimo ir nelaukt updeitu sekanciam mikriukui, troleibusui ar panasiai transporto priemonei. :)
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Tue Sep 22, 2009 7:14 am

Ačiū už gerą žaidimą ir kompaniją. :)
tirlimpampam
Posts: 13
Joined: Fri Feb 15, 2008 3:09 pm

Postby tirlimpampam » Sun Sep 27, 2009 10:56 pm

Skeltanagis su Zaibu ir anam pasaulyje turbut valsa soka :) Sekmes tau, fantazijos biciuli :) mielai su tavim isgerciau alaus in real...imesk savo kontaktus i PM jei megsti alu :)
User avatar
april
Posts: 46
Joined: Thu Aug 24, 2006 9:58 pm
Location: Lithuania, Kaunas

Postby april » Mon Nov 02, 2009 8:28 am

Ech... Gaila ir kartu nostalgiška atsisveikinti su bičiuliu (nors nebuvom pažįstami realiai, nebijau vartoti šito žodžio), kurį ne tokį jau ir trumpą laiką kasdien sutikdavai Cantr pasaulyje. Sėkmės visame kame, Gregai! Galbūt dar kada sugrįši... :wink:
Nebūk toks atviras- dar smegenys iškris!
zalias
Posts: 76
Joined: Thu Oct 04, 2007 5:44 pm
Location: San Fransisco

Re: Atsisveikinimas

Postby zalias » Fri Mar 20, 2015 3:18 pm

sveiki.oho dar cantr yra.
geriau vėliau atsisveikinti negu niekada ;)
jau daug metų nežaidžiu, bet visgi linkėjimai nuo mirusiųjų buvo įdomu :

Lakštingala TK karo vadė
LamataTartaro valdovė ir ikūrėja
Lamatita Bajeryno viena iš įkūrėjų
Vienuolikta Vienuoliktos karalystės įkūrėja
Dvyliktas Bilo bendražygis
Trylikta Ararato gyventoja
Toris Toriškių ir Talero įkūrėjas
Rebeldė iš kalnų
Domingas Apuolės žuvėdis
cantr geriau uz Amerika
User avatar
Gregas
Posts: 88
Joined: Thu Feb 22, 2007 11:51 am
Location: Klaipeda, Lithuania

Re: Atsisveikinimas

Postby Gregas » Sun Mar 22, 2015 8:17 pm

Dabar bandau prisiminti ar tik ne su Lakštingala mano veikėjas Gregas dėl savo gyvybės derėjosi kai pačiupot į nelaisvę :). Tiksliai nepamenu, bet atrodo kad tai buvo Lakštingala. Faina kad ne iškart puolėt nudėti, o su atžaidimu, su derybomis. Įdomūs laikai buvo, ane? Būdavo faina bandyti perprasti ką jūs - TK mąstote, ko tikitės, o prieš susidūrimus tai tikras jaudulys apimdavo :). Na o žuvėdžiai tai visai unikalus dalykas - ir įdomus atžaidimas, ir ta tarmė, nesuprasi žemaitiška ar dar kokia:). Tikrai faina anais laikais buvo, bet manau, kad ir dabartinius Cantr laikus kada nors bus galima prisiminti su nostalgija.
Aš tai grįžau pažiūrėti kaip dabar žaidimas atrodo, kaip pasikeitė pasaulis per tuos kelis metus kai nežaidžiau :). Kiek pamačiau, tai manau kad neprasti laikai ir dabar. Galimybių veikėjui rinktis ką veikti gyvenime nemažai, gal net daugiau nei anksčiau, civilizacija pažengusi į priekį. Daug veikėjų neprikursiu, bet vienas kitas lai gyvena po Cantr saule :)
Gregas
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Re: Atsisveikinimas

Postby shapukas » Tue Mar 24, 2015 7:08 pm

Aha, nuo tada atsirado nemazai naujoviu. Kad ir skrandzio dydis, arba gyvulininkyste. Tikrai daugiau veiklos galima susigalvot, ne vien tik i kara traukt :-)

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest