Ideja fix: cantr meetas

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Liepa
Posts: 33
Joined: Wed Aug 15, 2007 2:02 pm
Location: Lietuva

Postby Liepa » Fri Nov 30, 2007 7:26 am

Čia jūs tikriausiai Megą turit omeny?
Reiktu tiksliai susitikimo vietą nusakyti ir apgalvoti kaip po to susirinkti vėluojančius , kad nesiblaškytų po visą teritoriją :lol:.
Arba bent apytiksliai nuspręsti ką veiksim, kad patys galėtu susirasti.
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Fri Nov 30, 2007 7:55 am

Nea, mes turim omenyje Akropolį, kuris yra miesto centre, Karaliaus Mindaugo pr. prie Nemuno salos. Pritariu Shapuko siūlomai vietai: ketvirtas aukštas prie stovėjimo aikštelės tiesiai virš Forum Cinemas.
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Fri Nov 30, 2007 8:02 am

Tai lieka nustatyt tik valanda. As siulyciau apie kokia 12. Vistik is kitu miestu kad atvaziuotu, tai laiko manau uzima.
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Fri Nov 30, 2007 10:12 am

Pakalbėjau su Žaidėjų departamentu dėl masinės žinutės. Man pasakė kad nėra galimybės siųsti masinę žinutę ne visiems žaidėjams. Todėl yra du variantai:
a) siųsti visiems žaidėjams ;)
Manau galima būtų parašyti maždaug "Lithuanian players are organizing meeting for Cantr players who have characters in lithuanian language region. For details see forum http://www.cantr.net/forum/viewforum.php?f=51 Because of meeting specialization all posts are in lithuanian language." Ką manot?
b) kaulyti programerių kad išsiųstų žinutę tik tiems, kas Cantr nustatę yra žaisti lietuvių kalba.
Bet aš nemanau, kad visi kas turi lietuvaičių veikėjų yra tai nustatę, taigi visdėlto dalis lietuvaičių šios informacijos negautų... Tai gal geriau variantas a.
Masinės žinutės yra verčiamos į visas kalbas, kadangi vertėjas aš, tai laukiu siūlymų į ką ją išversti. Ar tiesiog normalų vertimą, tegul į forumą lenda ar parašyt kad Kaune, kad bereikalingų diskusijų nebekiltų?
Labai laukiu atsiliepimų šiuo klausimu.
P.S. Kauno centras? Akropolis? Na žemėlapį turiu o ir gatvėj manau bet kas kelią pasakys... Gal nepaklysiu ;) Mega prie pat greitkelio, net žemėlapio nereiktų. Bet aš ne kaunietis, o ir ne visi gi su mašinom važiuos, o sakot kad netoli stoties, tai aš nieko prieš. Beje, kad jau reikalai greitai vystosi tai gal savaite anksčiau padarom? Labai jau nekantrauju jus visus pamatyt, o ir 15 d dukros gimtadienis mano...
User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Postby jexter » Fri Nov 30, 2007 10:48 am

Gal laikykime 15d. Nevisi gales taip greit viska susiplanuoti (pvz. as 7d. konferencijoje pranesima skaitau). Paliekam 15.
Tai tegu paraso visiems angliskai, juk absoliuti daugunma angliskai moka. Gali pamineti vieta ir laika, maziau visiems tada klausimu kils. Ir zinoma linka i sia tema.
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Fri Nov 30, 2007 11:33 am

Kaip reiks taip lietuviškai ir išversiu. O užsieniečiams nei vietos nei laiko žinot nebūtina. Norės - į forumą įlys. Nors siūlau organizatoriams užkurti naują temą, kurioje pirmiausia parašyti jau kaip nuspręstą dalyką kas kur kada ir kaip vyks. Tipo tema "2007 Cantr Meetas" Turinys: Kada, kur, kas vyks, kas organizuoja. Ir prašymą parašyti kas galės dalyvauti, iš kur važiuoja, kiek dar žmonių paimti gali ;) Ir tada masinį laišką rašytume su nuoroda į būtent tą temą, o ne į šitą fleimą, kur velnias koją nusilaužtų ir tik bereikalingų papildomų diskusijų kiltų. Kiek suprantu organizatorius Jexter, gal padėjėjais Shapuką ar Wejdą ar abu paims? Na išdėstykit viską aiškiai kad nebereiktų diskutuot dėl susitartų dalykų... Aš asmeniškai dar meet`e labai norėčiau dozes, shokuti ir kitus aktyvesnius pamatyt ;)
Priekabusis
Posts: 92
Joined: Mon Jan 15, 2007 2:12 pm
Location: Lithuania, Vilnius

Postby Priekabusis » Fri Nov 30, 2007 3:11 pm

jei leis aplinkybes vaziuot, tai as bevelyciau su ratais vaziuot, o tai reiskia, kad galiu paimti 4 bendrakeleivius, isbarstytus kur nosr pakely i kauna...
norintieji i privata brukstelkit. bet del viso ko turekit atsarginy vaziavimo varianta, jei netycia as negaleciau... nes man kitas renginys svyruoja 15 ar 16 bus
User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Postby jexter » Fri Nov 30, 2007 10:19 pm

Amlin wrote:Kiek suprantu organizatorius Jexter, gal padėjėjais Shapuką ar Wejdą ar abu paims? Na išdėstykit viską aiškiai kad nebereiktų diskutuot dėl susitartų dalykų...


as tik idejos iniciatorius :)

Siaip tegu gal wejdas paraso su savo kontaktais, nes jis is Kauno ir i ji bus galima kreiptis jei kas neras kur. As nekaunietis tai prastai ten orentuojuosi. O kaip nusigauti manau visi atras budu, traukiniai ir autobusai i kauna is bet kur kursuoja.
User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Postby jexter » Tue Mar 18, 2008 8:55 pm

Sveiki. taigi nutekejo nemazai vandens po meeto. Gal manau laikas pradeti tartis del antrojo susitikimo? ka manote? Velgi kas atvyktu? Vel Kaune? Manau geriausia butu kokiam balandzio viduryje ir tiktis :)
Oberleutnant Jexter
Kommandant Panzer Lehr Division
Panzergruppe Dietrich
Deutsche Wermacht
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Wed Mar 19, 2008 7:10 am

Na, jei tik kitokiu planu neatsiras, tai sudalyvauciau.
Liepa
Posts: 33
Joined: Wed Aug 15, 2007 2:02 pm
Location: Lietuva

Postby Liepa » Wed Mar 19, 2008 8:42 am

O gal palaukiam šiltesnio oro ir darom geguže?
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Wed Mar 19, 2008 9:42 am

Tame tiesos yra.
User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Postby jexter » Wed Mar 19, 2008 9:51 am

Na jo šiltesniu oru tikrai smagiau būtų/ Kodėl gi ne - laukiam :)
Oberleutnant Jexter

Kommandant Panzer Lehr Division

Panzergruppe Dietrich

Deutsche Wermacht
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Wed Mar 19, 2008 1:25 pm

Aš dalyvaučiau. Vietą galima parinkti pagal tai, iš kur daugiau žmonių atvažiuotų. O šiltas oras būtų tik privalumas.
User avatar
april
Posts: 46
Joined: Thu Aug 24, 2006 9:58 pm
Location: Lithuania, Kaunas

Postby april » Thu Mar 20, 2008 9:07 pm

Jexter, kaip visada, pilnas idėjų- ir gerų. :wink:

Tikrai norėčiau sudalyvauti ir meet'e Nr.2, esu visomis keturiomis UŽ tokį renginį. :lol: Taip pat sutinku, kad verta palaukti šiltesnio oro, o kol toks ateis, galime pamažu planuoti.
Nebūk toks atviras- dar smegenys iškris!

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest