Tamsos KAralyste

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

ZeOne
Posts: 39
Joined: Mon Jan 29, 2007 8:57 pm

Postby ZeOne » Fri May 04, 2007 7:36 am

na TK po truputi susipazista su pasauliu:)

nros zadejau daugiau cia neberasyti bet parasysiu, nes vizitas pas viena is bendruomeniu vakar paliko labai malonu ispudi - zaist zaidima kai yra tokiu idomiu zaideju tiesiog nuostabu.

nevardinsiu nei kas ta bendruomene , nei kas tie veikejai - bet respect! manau jei tas zmogus skaito foruma pats susipras:)
Niekas
Posts: 12
Joined: Mon Apr 16, 2007 9:56 am

Postby Niekas » Fri May 04, 2007 7:42 am

Zinot kas mane labiausiai erzina? Kad tokie ish rashto suauge zmones zaidimo forume rashinejat tokias nesamones. Sedit patys sau cia viena grupele ir darot ishvadas, ish tu ishvadu vedziojat paraleles su ekonomika, smukimu, pakilimu, o realiai apie ta TK nieko nezinot. Ar jus zinot kiek joje zmoniu? Kas daroma shiuo metu? Kokie procesai vyksta viduje? Tokie portai kaip "priekabusis" tai atspindi tik zmogaus nicka, o ne suaugusio zmogaus mokejima zaist zaidima. Ka tu zinai apie TK vystymasi? Ishvis tu nors viena TK veikeja buvai sutikes? Kokias tu ishvadas darai zmogau ish informacijos, kuria pateike tik mazu vaiku kruvele? Gal laikas isheit i lauka ir ikvept realaus gyvenimo vejo ir viska ish naujo permastyt? Kodel manai, kad zaidima visi turi zaist taip kaip tau atrodo teisinga? Nors tai ne TK tikslas, bet kas tavo nuomones klaus, kai sugalvos, kad geriausias ir idomiausias kelias jo charams yra regresijos apylinkese sejimas? Ne tavo ir ne mano reikalas kas kaip zaidzia, kol zaidzia pagal taisykles, todel nuo savo postu susilaikyk. Visa shita shirshuli ir nepasitenkinima sukele ne TK sukciavimas, ju grubumas ar neapgalvoti elgiasiai, o shimtai kliedesiu ishsakytu cia ir paciame zaidime. Nebuvo nei tukstantosios dalies viso to ka cia samprotaujat, bet ish kitos buses dziaugiuosi :) nebutu ugnies - nebutu dumu. Man tik dar viena priezastis idomiai praleist laika zaidime.
Priekabusis
Posts: 92
Joined: Mon Jan 15, 2007 2:12 pm
Location: Lithuania, Vilnius

Postby Priekabusis » Fri May 04, 2007 7:53 am

nusisnekejai biski

tk yvaizdis yra toks koky jie sukure, o tiksliau vienas pridurkas pasiule toky absurda, ir dar keli pridurkai sutiko. todel jei tikslas yra seti regresa aplinkinese vietovese, tai tu jau naturalei eini pries paty zaidima, kurio tikslas yra atvirkscias zodis - progresas.

beto matau kad paniojiesi elementariose savokose ir logikoj :)

gal eik geriau pazaisk diablo2, ten aplinkui "regresa seti" galesi :)
Niekas
Posts: 12
Joined: Mon Apr 16, 2007 9:56 am

Postby Niekas » Fri May 04, 2007 10:04 am

Skirtingai nuo taves ash zinau kas TK vyksta. Tuo tarpu tavo logika paremta tavo vaikishku naivumu :) Man juokas ima, kai su kitais savo veikejais girdziu tokias pasakas apie TK ir tokiose vietovese, kur net puse neturetu zinot kas ishvis ta Lietuva :) tokie kaip tu sasyskinaj savo gyvenimely zaide tik stalo zaidimus prie alaus ir pora internetiniu zaidimu ishmoke pelyte naudotis neturetu visiems aishkinti kam skirti zaidimai ir koks ju tikslas :) Nejaugi manai, kad tave dievas ishrinko zaist visus internetinius zaidimus ir skelbt Tikraja Tiesa Apie Zaidimo Ideja? :))))))) Sekmes tau ;)
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Fri May 04, 2007 10:12 am

Žaidimo tikslas tikrai nėra progresas, o vaidmenų ir socialinių branduolių vaidinimas. Tyliai piktinuosi, kai matau, kad žmonės vardan progreso ir maksimalaus produktyvumo aukoja role-playing'ą.

Šaunuoliai TK, pagyvinote žaidimą. Pradžioje buvau susidaręs įspūdį, kad tiesiog chaotiškai sėjate mirtį ir griaunate, bet tikiuosi, kad klystu. Iš jūsų pasisakymų forume matau kūrybiškus žmones su naujomis idėjomis ir savais metodais. Matau koncepciją ir organizaciją. Iki pasimatymo žaidime - mūšyje arba už vieno vaišių stalo. :)
ZeOne
Posts: 39
Joined: Mon Jan 29, 2007 8:57 pm

Postby ZeOne » Fri May 04, 2007 10:30 am

cia pasikapstes po savo rastelius radau va kaip atsirado TK ;)) jei kam idomu galit pasiskaitnet;)



Emanueles dienorastis

Gimiau 1787 metais miestelyje , kuris kaip veliau suzinojau vadinasi Vilniava. Mane
maloniai pasitiko viena vyriausiu jos gyventoju pasivadinus Jadvyga ir dave ginklu
ir skyda, aisku nesvarbu, kad norint juos suremontuot uztruktu daugiau laiko nei
juos pagamint, bet tai visgi buvo grazus geros valios zenklas.
Vietiniai gyventojai draugiski, krapstosi kazka veikia , daugumoje tylus, o jei
pakalbini pradeda zurzt kad per daug triuksmo. Gal del to nusprendziau po truputi
keliaut , bet tam reikejo maisto, tad kibau I darba prie morku lysves.
[hr]
Miestelyje atsirado labai aikstinga moteriska vardu LaMatta is pat pradziu pradejo
rekauti , aiskintis santykius, nemaloni moteriskaite. Teko jai voztelt, tuo paciu ir
pasitikrinau kokie mano musimosi sugebejimai, ogi pasirodo MEISTRISKI! Taip taip
Emanuele meistre.
[hr]
Po dar keliu kivirciu su Lamatta ir prisirinkusi morku nusprendziau keliaut.
Pasirinkau ilgesni kelia I Dumblyne. Banditkiemis labai jau pavojingai skamba.
Iskeliavau.
[hr]
1793 metai po keliu dienu ilgos keliones kuria paivairinau skarabeju gaudymu,
atvykau I Dumblyne. Tik ikelus koja I miesteli mane apeme panika. Miestas skendejo
visiskoje tyloje ir smarveje. Dvokas buvo nepakeliamas. Apsidairiusi supratau is kur
ta smarve -salia uzgesusios lauzo gulejo visiskai pauksciu nulesiotas lavonas. Nago
didumo kirminai grauze vietomis likusius supuvusios mesos gabalus. Is dumblo matesi
pradetas resti pastatas, bet matosi kad darbai skubiai uzmesti. Sitoje vietoveje
nutiko kazkas tikrai siaubingo. Nusprendziau nieko nelaukusi keliaut toliau ta pacia
kryptimi kuria isejau is Vilniavos. Pries iseidama nusprendziau palaidot lavona.
Pajudinau ji… ir.. jis atsimerke ir ikypai isiziurejo man I akis. Is siaubo
sustingau vietoje , po to kas atsitiko nezinau tiesiog isbegau ten kur akys veda…
[hr]
Vis dar apimta baimes einu I nezinia. Kas manes laukia toliau, gal ten bus Dumblynes
katastrofos priezastis? Jei taip tai manes laukia liudnas likimas…
[hr]
Prisisapnavo siaubingas kosmaras, ta lavono akis… ji.. kalbejo su manim!..As jos
kalbos nesupratau.. Zygiuoju toliau, ka tik suzeidziau skrendanti vanaga. Kelias
nusimato tolimas , o morkos baiginejasi…
[hr]
Ir dar viena kosmariska naktis…man rodos ta akis mane uzvaldo.. as matau jos
akimis.. Aplink viskas nudazyta kruvina raudona spalva. Girdziu is siaubo klykianciu
zmoniu balsus ausyse… Matau klaikius baimes perkreiptus zmoniu veidus, ir .. kas
baisiausia man tai patinka.. Akis juokiasi.. as ja pradedu suprast…
[hr]
XEXon BATalia .. Musis, kova , garbe , kraujas, baime ….As zinau ka turiu daryti.
[hr]
Sitos zemes I kurias einu yra TAMSOS Karalyste. As turiu tapti jos valdove, surinkti
JUODUOJU DEMONU armija ir pavergti netikelius ir ju zemes. As esu JUODASIS DEMONAS ir
as esu TU. Mes esame viena. Visi kurie atmes viduje tunanti TROSKIMA NAIKINTI – visi
iki vieno turi buti sunaikinti.
[hr]
Bet turiu but atsargi , ne visi norintys tapti Juodaisias kariais tokie yra is
tikruju….
[hr]
TAIGIIIIS , naujas istorijos puslapis Lietuvos istorijoje – TAMSOS KARALYSTE.
[hr]
Akis pasiziuri ir negailestingai uzsriaumoja…. Ir isnyksta.
ZeOne
Posts: 39
Joined: Mon Jan 29, 2007 8:57 pm

Postby ZeOne » Fri May 04, 2007 10:58 am

Beje nuo paskutnio iraso dienorastyje daug vandens nutekejo daug kas pasikeite ir igavo kitokias spalvas ir reiksmes , todel per daug nereiktu kreipt i tai demesio ;) tiesiog istorijos pradzia cia:)
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Fri May 04, 2007 1:29 pm

Wow. va butent del tokio posto as ir sukuriau sia tema. But mano valia dauguma istrinciau. Greiciausiai liktu tik keli pasisakyma. Emanuele labai graziai suzaistas personazas. Kas liecia per didelia info kieki tai tas tiesa. Kaip kam toks kiekis trukdo zaist. Na isijauskit gi i savo personazus. net jei ir prarasit pacius geriausius, neuzsiciklinkit. Tam ir yra zaidimas, kad naujus kurtumet. Ivairesnius ir pan.
Priekabusis
Posts: 92
Joined: Mon Jan 15, 2007 2:12 pm
Location: Lithuania, Vilnius

Postby Priekabusis » Fri May 04, 2007 5:38 pm

niekas,

jei tau galima sprest apie mane ka as zinau ir ko ne, tai kodel tada negalima man prasimanyt kas ten vyksta dujuvoj 2, dykynej ar uzkampy ? :D
Niekas
Posts: 12
Joined: Mon Apr 16, 2007 9:56 am

Postby Niekas » Sat May 05, 2007 5:56 am

Nu tai taip. Tu dievas :) ish tavo pasisakymu speju, kad tu net zinai kas dedasi mano virtuvej. Jau neskaitant cantr vietoviu. Beje kas tos dujuvos ir uzkampiai? :)
Priekabusis
Posts: 92
Joined: Mon Jan 15, 2007 2:12 pm
Location: Lithuania, Vilnius

Postby Priekabusis » Mon May 07, 2007 7:39 am

nelabai suprantu ka tu norejai pasakyti ? dujuva ir uzkampis, tai vietoves lietuvos zemyne, jei turi elenos piestiny zemelapy tai tikrai turi buti
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Tue May 08, 2007 5:28 am

priekabusis, Niekas turejo minty, kad sie pavadinimai egzistuoja tik tam zemelapy. Realiai itariu, kad pavadinimai pakesti. Na, bet jei kartais TK zlugtu, tai ir tuos pavadinimus manau su reikiamais irankiais galima butu pakeist.
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Thu May 10, 2007 6:25 am

Tiesa, dar vienas pastebejimas TK atzaidinetojams, gal net ir kitiems. Zodziu jei tariates del kokio puolimo ar isplaukimo ar dar kokio laiko, nenaudokit ooc: aisku tai paprasciau, bet pasistenkit ismokt naudotis Cantr laiku a? Beja kazkas pyko del ooc zaidime, tad nustebau, kad ir patys TK nariai ji naudoja. Na gal tai tik sutapimas.


Ne TK zmonems: suprantu, kad kaikurie prarado savo veikejus per juos. As vienas is tokiu, bet savo "pykcio" ar "kersto" nesistengiu isreikst su kitais veikejais. Paimkit portugalus kaip pvz. Pasiskaiciau as ju forumus. Yra ten tokiu kurie niekina mus, kaip zaidejus, bet yra labai daug tokiu, kurie pripazysta jog pyksta del zudymu, taciau su naujais veikejais negali parodyt priesiskumo, nes dar nesusidure su lietuviu veikejais. Tad siulau ir jums taip elgtis. Kaikuriu veikeju pyktis ir kersto troskimas visiskai nepagrystas. Daroma labai daug prielaidu taip sukeliant papildomas problemas kur ju galima butu isvengt.
Niekas
Posts: 12
Joined: Mon Apr 16, 2007 9:56 am

Postby Niekas » Thu May 10, 2007 11:26 am

Geras pastebejimas. Kai kazkas sutaupyt laiko panaudoja occ tiesiog ishmusha mane ish veziu. Labai sunku paskui vel isijaust i savo veikeja. Akivaizdu, kad ir vienoj ir kitoj pusej yra visokiu zmoniu ir cia nei tavo, nei mano pamokslai nieko nepakeis. Tiesiog suzaiskim graziai uz savo veikejus ir tiek. Mazvaikiu ir tu, kurie pykti laiko del realaus gyvenimo priezasciu mes nepakeisim, tai belieka i juos tik nekreipt demesio. Prioeshingu atveju reiktu mest zaidimas, nes tokiu paciam zaidime labai daug.
ZeOne
Posts: 39
Joined: Mon Jan 29, 2007 8:57 pm

Postby ZeOne » Fri May 25, 2007 6:25 pm

Svente atejo i CANTR pasauli, TK karalyste nusluota nuo zemiu galingo nesulaikomo Portugalijos/Vilniavos/Klajokliu armijos diviziono. Sostine Tartaras dega liepsnose, o TK kariu lavonai metosi apmiruisiose gatvese. :))

Sveikinam! Jus buvote nenugalimi ir stipresni. Me lenkia galva:)

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest