Bugai -ajajaj - Edu kaip dramblys

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Players Department Trainee

User avatar
marius76
Posts: 25
Joined: Mon Feb 06, 2006 8:51 pm
Location: Kaunas, Lithuania
Contact:

Bugai -ajajaj - Edu kaip dramblys

Postby marius76 » Thu Feb 22, 2007 9:08 pm

Ar niekas nepastebejote, kad jusu charas nei is sio nei is to susirgtu Anoreksija/bulimija ar kuo nors panashaus nei is sio nei is to?

Pvz mano vienas charas pradejo budamas visai sotus est po 110-180 gramu keptos mesos ir po to gaunu toki eventa "you feel a little bit faint" (cia po pusdienio kokio). Tai jau tesiasi antra diena todel pradejau skubiai rinkt darzoves (gal pades) nes mesytes keptos ant dziovinto sh.... po 135 gramus per diena laaabai gaila. vakar pareportinau i FlySpray sita buga (beje, ne as vienas) tai siandien fly spray uzdare ir tipo visi bugai bus repportinami forume. O apie tai ten nei zodeliu neuzsimenama (nei apie apsirijima, nei apie faint kazkokius bairius.

Gal zinot kame cia gali but reikalas, nes i angliska foruma nematau reikalo kreiptis, nes jau pareportinau, tik va statuso deja nepamatysiu......

Gal Amlin ar dar kas is Cant'r galit suadresint sita daikta ar kazkaip panasiai i Prog Dep?
visit: http://www.hattrick.org - it's a real fun
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Fri Feb 23, 2007 10:23 am

Čia ne bugas, o liga. Nei kaip susergama, nei kaip pasveikstama forume rašyti negalima, Pagrindinė Taisyklė neleidžia. Kiekvienas veikėjas turi pats žaidime tai sužinoti. Egzistuoja keletas ligų, vieną iš jų tu ir pasigavai, sveikinu :)
paulenas
Posts: 39
Joined: Fri Feb 23, 2007 11:34 am

Postby paulenas » Fri Feb 23, 2007 11:36 am

neina ja isgydyti?
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Fri Feb 23, 2007 12:27 pm

Kad manismkiai keli irgi taip pasijute buvo. Bet kad pradetu ryt nezmoniskai, tai nepastebejau. Lyg ir normaliai viskas. Nors dauguma vietovese randasi ir valgo darzoves. Mesa retai ryja. Tai gal tai itakoja? Bet su ligom tai irgi geras dalykas. Kad vaistazoles kokias pasidaryt tai resursu jokiu. Taip gali puse cantr zmoniu, tarp kuriu visi lietuviai, ismirt. Kazkaip ne viska apgalvoja su tom ligom manyciau. Ligas sumaste, o zoleliu ar kad ir virvems reikalingu resursu tai neatnaujino. Nerealu tai yra. Dar medvilne, silkas, tai suprantu. Gali but tarkim ir retesni. Na bet kanapes? Jos tai tikrai turetu zemyne bent vienoj vietoj but. O kur linas? Kodel lino niekur ner? Manau reik pasiulyt toki dalyka.
User avatar
april
Posts: 46
Joined: Thu Aug 24, 2006 9:58 pm
Location: Lithuania, Kaunas

Postby april » Fri Feb 23, 2007 10:19 pm

Buvo mano vienam labai mylimam charui taip. Valge daug ir jautesi silpnai kokias 3-4 dienas is eiles, o gal ir ilgiau. Ojoj, kaip panikavau, nenorejau prarast :cry: ir... nepraradau. :roll: Gaila, negaliu parasyti, ka dariau, kad pasibaigtu sita bukle. :P
User avatar
marius76
Posts: 25
Joined: Mon Feb 06, 2006 8:51 pm
Location: Kaunas, Lithuania
Contact:

Postby marius76 » Sat Feb 24, 2007 11:38 pm

Amlin wrote:Čia ne bugas, o liga. Nei kaip susergama, nei kaip pasveikstama forume rašyti negalima, Pagrindinė Taisyklė neleidžia. Kiekvienas veikėjas turi pats žaidime tai sužinoti. Egzistuoja keletas ligų, vieną iš jų tu ir pasigavai, sveikinu :)


kazkaip liga nepavadinciau penkis kart didesnio valgymo kiekio.... be to mano charas tik mesyte ir maitinosi jau pora metu...
visit: http://www.hattrick.org - it's a real fun
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Tue Feb 27, 2007 9:07 am

Yra keletas skirtingų ligų, tame tarpe ir mirtinų, jei nesigydai. Gydomasi nebūtinai žolytėmis, sveiku protu pagalvokit, kaip realiam gyvenime gydotės, daugiau patart negaliu. Dėl užsikrėtimo ligomis tai pagalvokit irgi apie realų gyvenimą, kaip ligos kyla ir plinta... Kas daroma su ligoniais, prisiminkit tokį terminą kaip sanitarinės sąlygos, slaugymas ir t.t.
User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Postby jexter » Sun Oct 14, 2007 10:21 pm

ne, nu kad lavonus pakast reikia visi jau zinome. Kokios kitos priezastys? Persidirbimas? Vienos maisto rusies pastovus vartojimas? Gal kaip tik reikia visaa maista issimesti ir pabadauti? Gal ant gulto pamiegoti? Variantu turiu daug, kelius jau isbandziau ir nepadeda... o toks mielas charas apsirgo...
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Mon Oct 15, 2007 7:24 am

Neturiu žalio supratimo, kokios tos ligos priežastys, bet realizuota ji labai prastai, jei ne kvailai. Visų pirma, nematau jokių fizinių priežasčių, kodėl žmogus turėtų staiga imti daug valgyti. Antra, veikėjui bent jau turėjo būti palikta galimybė normuoti savo maista alkio sąskaita, nepaisant staiga padidėjusio apetito. Reziumuojant, mano nuone, ši liga - vienas idiotiškiausių Cantr "patobulinimų". Gerai nors tiek, kad ji ilgai nesitęsia (bent jau kiek man tekos susidurti).
User avatar
jexter
Posts: 185
Joined: Tue Oct 02, 2007 10:18 am
Location: Lithuania
Contact:

Postby jexter » Mon Oct 15, 2007 8:02 am

Na tikiuosi tu teisus... nesinori prarasti to veikejo :cry:
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Fri Oct 19, 2007 11:52 am

Normuoti maistą alkio sąskaita galimybė yra - pasilieki ant rankų tiek kiek per dieną suvalgai ir tiek. Kitkas ant žemės ar pan, bet čia kitas klausimas jau ;)
Visai normaliai realizuota... Kaip ir realiam gyvenime: kartą paragavęs negali sustot. Paklausk ko žmonės darosi skrandžio mažinimo operacijas ir pan.... Kai valgo daugiau nei reikia. Kiek lenda plius dar truputis jei tik tiek turi. Variantas - turėti mažiau.
User avatar
wejdas
Posts: 172
Joined: Sun Apr 02, 2006 8:45 am
Location: Kaunas, Lithuania

Postby wejdas » Fri Oct 19, 2007 1:08 pm

Amlin wrote:Kaip ir realiam gyvenime: kartą paragavęs negali sustot. Paklausk ko žmonės darosi skrandžio mažinimo operacijas ir pan.... Kai valgo daugiau nei reikia. Kiek lenda plius dar truputis jei tik tiek turi. Variantas - turėti mažiau.


Atleiskite, bet argumentacija itin silpna. Suprasčiau, jei šia "liga" apsirgtų apsirijėliai, bet Cantr pasaulyje apsiryti stačiai neįmanoma: valgoma automatiškai kartą per dieną ir visada nustatytą kiekį, priklausomai nuo maisto. Be to, net turėdamas skirtingų maisto produktų negali rinktis, ką valgysi. Su realiu gyvenimu tai neturi visiškai, o visiškai nieko bendro.
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Tue Oct 23, 2007 7:54 am

Dabar bent jau valgo tą maistą, kurio daugiausia suvalgai ir ne gydomąsias medžiagas... O tai anksčiau būdavo vos ne atsitiktinai parenka ką valgai ;) Maždaug ką pradėjai valgyt tą ir valgai, atrodo pagal paskutinį paimtą maistą parinkdavo ką sekantį valgysi ar pan... Labai seniai tai buvo, bet gal kas nors dar prisimina.

Dėl apsirgimo: kaip gali susirgti nuo ligos pasekmių? Apsirijimas nėra ligos priežastis, tai yra ligos pasekmė. Pasigauni bacilą ir pradedi apsirijinėt, o kol nesergi tol ir valgai normaliai. Man viskas pakankamai normaliai atrodo... Nebent galėtų realizuoti galimybę valgyti pasirinktą maisto rūšį, bet kam to reikia kai žaidimas automatiškai parenka labiausiai naudingą ir vistiek niekam nesimato ką tu valgai...

Apsirgimo priežąstys vis dar neaiškios, bet tame ir įdomumas ;) Ko žmonės sugebės primąstyti kad ligų išvengtų ;) Beje, paspaudus ant veikėjo rodo kad jis serga. Bent jau sužinai kada pasveiko...
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Tue Oct 23, 2007 7:59 am

Na bet su realiu gyvenimu tai nelabai ka bendra turi. paraso, kad pasijunti silpnai (ar kaip ten issivercia) ir del to pradedi ryt nezmoniskais kiekiais. Todel ir nesuprantu nei ligos, nei jos pasekmiu. Jei del ligos nevalgytu ir del to alktu, na dar gal ir suprasciau, bet dabar...

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest