Zemelapiai

OOC pokalbių forumas žaidėjams lietuviams.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Zemelapiai

Postby shapukas » Fri Dec 22, 2006 11:59 am

Kad jau tenka susidurt su kelionem ir vietoviu resursu susirasinejimu, tai gal galit pasidalint info kaip zemelapius daryt? :) Ta prasme vaizdinius. Keliaujant pastoviai issaugot tuos vaizdus, o toliau kaip ir ka su jais daryt? Kokia programa gal naudojat. Zodziu noretusi, kad kuo smulkiau nupasakotumet kaip tai atlikt.
User avatar
Amlin
Posts: 245
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:16 am
Location: Druskininkai, Lithuania

Postby Amlin » Fri Dec 22, 2006 1:57 pm

Photoshop geriausias tavo draugas... Imi jį ir pasigaminęs didelį tuščią lapą su skaidriu pagrindu dėlioji tuos paveiksliukus po vieną... Po to rankute subraižai kelius tarp vietovių. Bet man asmeniškai toks žemėlapių gamybos būdas nevisai patinka... nelabai realus. Man žymiai labiau patinka ranka piešti žemėlapiai, pavyzdžiui kaip tas kurį tu nupiešei. Realistiškesnis, žymiai maloniau žiūrėti ir lengviau į žaidimą įsijausti tada. Jei pats turėčiau nors kokių gabumų dailei ir pats stengčiausi piešti...

Mano trigrašis :)
shapukas
Posts: 535
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:31 am
Location: Kaunas

Postby shapukas » Wed Dec 27, 2006 7:38 am

Na taip, tokie ir man labiau patinka, bet, kad toki nupiest, man prireike viso zemyno konturo. Siaurine puse jau buvo, paskiau Elena dar pietine nupaise. As atsispausdinau, suklijavau ir apipiesiau kontura su vietovem. Paskiau tik kalnus, miskus pripiesiau ir sio :) Kadangi turiu keliauninku keleta tai norisi su fotosopu papaisyt, o paskiau jau ir visa zemelapi nupiest.
Dozess
Posts: 55
Joined: Tue Oct 03, 2006 1:30 pm

Postby Dozess » Wed Dec 27, 2006 8:41 am

Na mano keli charai irgi daro zemelapiukus. Tai kaip sake, su photoshopu delioju. Jeigu kelias ilgesnis dar keleta tarpiniu paveiksliuku pasidarau. Siaip jau nobodokas procesas.
skype: dozess
User avatar
Juuustaaas
Posts: 119
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:48 pm
Location: Lietuva

Postby Juuustaaas » Wed Dec 27, 2006 2:33 pm

As su paint darydavau, irgi visai padoriai gavosi :)
I'll make you scream my name! :o

Return to “Žaidėjai lietuviai (Lithuanian)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest