Przeklenstwa

Publiczny kanał dyskusyjny do zgłaszania możliwych naruszeń najważniejszej zasady i dla publicznego badania podejrzanych spraw. Zwracamy uwagę, że w wielu przypadkach może być preferowane zgłaszanie tych spraw prywatnie na adres players @ cantr.net zamiast na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Wed Jul 12, 2006 9:50 am

A oto kwieciste wypowiedzi jakiegos malolata w grze:

"Zawsze wiedzialem, ze te Twoje bajki o milczeniu zalosny dupku to byl pic na wode. Twoj [cenzura] to tez ciota jakich malo. *smieje sie* Powiedzialbym Ci wypierdalaj, ale ty i tak pewnie nie zrozumiesz tych slow kretynie."

"W walce to ja nie jestem mistrzem *usmiecha sie* ale zlodziejstwem sie tez nie splamilem. Za to moge Ci przysiac, ze zginiesz [cenzura], bedziesz gryzl glebe smieciu. Zlodziejski pomiocie."

Niestety nie mam wczesniejszyh logow, a bylo znacznie wiecej i rownie wulgarnych i obrazliwych wypowiedzi. Zwykle szczeniactwo.
Wariat...
User avatar
Loc
Posts: 519
Joined: Tue Jul 11, 2006 5:10 pm
Location: Polonia

Postby Loc » Wed Jul 12, 2006 10:06 am

Sprawa jest taka sama jak z sexem. Dziecko i tak sie o tym dowie przed 18- tym rokiem zycia... W cantrze, czasami sa watki erotyczne... Jezeli gramy w cantra, musimy zaakceptowac to, co sie tam dzieje. Zaczynamy postacia w wieku 20 lat, taka postac w rzeczywistosci wie duzo o sexie i przeklina. Moze lepiej ograniczyc wiek graczy, albo powiadamiac przy rejestracji, ze moga wystapic przeklenstwa, lub watki erotyczne... Czasami zdarza sie ze ktos przez przypadek powie cos co mialo byc szeptem, i takie "10-cio letnie" dziecko jest urazone... Przeciez w normalnym swiecie, takie dziecko spotyka sie z tym jeszcze czesciej...
Jak komus nie odpowiada moze nie grac...
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Postby Snake » Wed Jul 12, 2006 10:53 am

*śmieje się* Raist Ciebie zasada 4 dni nie obowiązuje? Jak chcesz to mogę Ci powklejać więcej logów :D
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Wed Jul 12, 2006 10:57 am

jak dla mnie to jest to calkiem niezle odgrywanie postaci, co to za swiat bez wulgarnosci i brutalnosci... jak was to uraza to po prostu zabijcie go za to, ale nie nazwal bym tego naruszeniem zasad...

edit: chyba ze chodzi o ten tekst:"Twoj [cenzura] to tez ciota jakich malo" jezeli odnosi sie do innej postaci tego samego gracza to jest to naruszenie zasad chyba, ale jezeli do postaci znanej przez postac obrazana to jest to tylko niesmaczne, ale bez naruszenia zasad...
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Wed Jul 12, 2006 11:53 am

Artur wrote:jak dla mnie to jest to calkiem niezle odgrywanie postaci, co to za swiat bez wulgarnosci i brutalnosci... jak was to uraza to po prostu zabijcie go za to, ale nie nazwal bym tego naruszeniem zasad...
.


Mam nadzieje, ze to nie bylo komentarz do tego co wkleilem ... Co innego odgrywac wulgarna postac (a ta postac taka nigdy nie byla), a co innego wyzywac sie jako gracz w grze i to w tak zalosny sposob. Pozatym jest to naruszenie zasad i mam andzieje, ze PD upomni tego szczeniaka.
Wariat...
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Wed Jul 12, 2006 12:02 pm

To nie jest dobrze odegrane. To jest wulgarne, nieczemu nie służące i po prostu gówniarskie... Szczeniackie jak to określił Raist...

Co innego wulgrana postać (wulgrana nie znaczy, że musi rzucać k*ami), co innego gdy postać w chwili wzburzenia sobie przeklnie, a co innego taki niczemu nie służący bezsens. Jak ktoś chce się tak zachowywać to zapraszam na chat onetu, Cantr to jednak trochę co innego...
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Postby Snake » Wed Jul 12, 2006 12:28 pm

Postac ta obraza inne postaci, a nie graczy :D nie pierwszy raz i pewnie nie ostatni :D Chat Onetu to mój drugi dom :twisted: Jasiu12 to mój stały nick, chetnie porozmawiam na privie :D
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Wed Jul 12, 2006 12:36 pm

KeVes wrote:Cantr ma być z założenia "family friendly" (przyjazny dla rodziny). Więc prosił bym wszystkich by ograniczyć wulgraryzmy w grze, a na forum całkowicie wystrzegać się ich



Snake - przeczytaj to i przyjmij do wiadomości.
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Wed Jul 12, 2006 1:09 pm

Gnom, twój avatar jest wulgarny, lepiej go zmien :wink:

no dobra, moze i macie racje, a w sumie to moim postaciom nawet sie nie zdarzylo jeszcze uzyc mocniejszych slow... ale nie razilo by mnie to jakos za bardzo jakby ktos tak powiedzial do mojej postaci... po prostu urwal bym my ryja... :twisted:
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Postby Snake » Wed Jul 12, 2006 1:26 pm

Gnom wrote:
KeVes wrote:Cantr ma być z założenia "family friendly" (przyjazny dla rodziny). Więc prosił bym wszystkich by ograniczyć wulgraryzmy w grze, a na forum całkowicie wystrzegać się ich



Snake - przeczytaj to i przyjmij do wiadomości.


Taka postać, to nie moja wina, że w obliczu bezsilności może tylko powyzywać od najgorszych :D
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
User avatar
Zimt
Posts: 325
Joined: Thu Jul 14, 2005 8:48 am
Location: Wielkopolska (Poland)
Contact:

Postby Zimt » Wed Jul 12, 2006 5:33 pm

Ja powiem szczerze, ze dotad nie spotkalam sie z przeklinaniem w grze wprost; co najwyzej przeklenstwa mialy charakter opisowy (*klnie szpetnie*; *klnie pod nosem* itp.). Moim zdaniem mogloby tak pozostac, choc nie przecze, ze uzyte umiejetnie przeklenstwo potrafi dodac smaczku danej scenie.
"I'm just living in my head..."
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Wed Jul 12, 2006 5:59 pm

Zimt wrote:Moim zdaniem mogloby tak pozostac, choc nie przecze, ze uzyte umiejetnie przeklenstwo potrafi dodac smaczku danej scenie.


Właśnie problem w tym, że większości ludzi tego wyczucia brakuje...
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Wed Jul 12, 2006 6:06 pm

Nieraz spotkałem się z fulgaryzmami, których sam w realu nawet nieużywam.
Postaciami nie klne, ale podoba mi się jeżeli ktoś czasem sobie użyje klawiatury. Po prostu jest ciekawiej i odrazu jest o czym rozmawiać :wink:
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
Wilk
Posts: 58
Joined: Sat Apr 29, 2006 9:59 am

Postby Wilk » Wed Jul 12, 2006 7:09 pm

Nie mam nic przeciwko przekleństwami w uzasadnionych sytuacja. Nie wyobrazam sobie wojny czy potyczki bez wyzwisk walczacych.
Ale to co tu czytam to naprawde jest przesada. Za takie teksty powinno sie dostawac ostrzezenie.
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Wed Jul 12, 2006 8:17 pm

Te wyzwiska na pewno nie pochodziły od postaci tylko od sfrustrowanego i jak sądzę dosyć młodego gracza...
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!

Return to “Naruszenia Najważniejszej Zasady”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest