Lamanie NZ poza forum gry

Publiczny kanał dyskusyjny do zgłaszania możliwych naruszeń najważniejszej zasady i dla publicznego badania podejrzanych spraw. Zwracamy uwagę, że w wielu przypadkach może być preferowane zgłaszanie tych spraw prywatnie na adres players @ cantr.net zamiast na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Sat Mar 11, 2006 6:30 pm

Hmmm..... Czeka na moją odpowiedź. Niech się chłopak cieszy.

Przy okazji fajny avatar...
http://www.matix.salon24.pl
User avatar
Chatette
Posts: 719
Joined: Fri Feb 10, 2006 9:50 pm

Postby Chatette » Sat Mar 11, 2006 6:39 pm

Ze niby moj?
Dziekuuuuuuuuuuuuje!!!!
Badania opinii publicznej opierają się na fałszywej przesłance, że publiczność posiada opinię.
borkos007
Posts: 16
Joined: Wed Mar 08, 2006 12:08 am

Postby borkos007 » Sat Mar 11, 2006 7:23 pm

a się wam dziwie, że wy już kolejny dzień prowadzicie tą "dyskusje".
Są w Cantr ludzie odpowiedzialni za takie sprawy ,oni powinni się tym zając i zakończyć sprawe.
A to co jest wpisywane tutaj to gadanie do ściany.
Dziwie się ,że dajecie się sprowakować i prowadzicie pyskówkę na ich poziomie.


Jeśli już - to oni zaczęli pyskówke. Więc z łaski swojej - lepiej zamilcz, skoro masz wypisywać takie głupoty.

Czy ja ciebie oceniam? Mówię, że jesteś dresem. Tak oceniam cię po twoim zachowaniu, odzywkach psychice i tym podobnych rzeczach. Jakoś świetnie mi się wpasowujesz w dresa.
Pozatym to była odpowiedź do twojego stwierdzenia, że mam jednego skina przed kompem.


A ty mi pasujesz pod stereotyp netowego napinacza i debila.

Przynajmniej sobie wszystko wyjaśniliśmy. Rzeczywiście określając mnie jako debila masz podstawy do stwierdzenia, że nic do mnie nie masz. *ironicznie*
Gdybyś nie zauważył...lekko edytowałem twoją wypowiedź, to była właśnie ironia której nawet nie zauważyłeś. Debilu.

Określiłem ciebie jako dresiarza. To naprawdę wnerwia jak się trafi w czuły punkt.

Raczej mnie wnerwia twój debilizm. Nie znasz mnie, nic o mnie nie wiesz. O zwirku też. Ale skoro sie interesujemy piłką nożną - to jesteśmy dresami.

Dlatego ja odpowiadam ci w ten sam sposób - jesteś 20to paro letnim facetem, który nie ma dziewczyny/żony, mieszka z rodzicami, skończył gimnazjum, nie ma pracy i żeby sie podnieść na duchu gra w cantr, gdzie może być każdym i osiągnąć wszystko, co wynagrodzi ci to że nic w życiu nie osiągnąłeś.


Oczywiście ja w przeciwieństwie do ciebie nie jestem debilem, aby naprawde myśleć w ten sposób.
User avatar
Acutus
Posts: 28
Joined: Tue Mar 07, 2006 12:32 pm

Postby Acutus » Sat Mar 11, 2006 7:58 pm

borkos... Twoje ostatnie posty są na żenującym poziomie....

Obrażasz, wyzywasz od debili.

Odpuść sobie. To Twoje obrzucanie nas błotem w taki sposób świadczy niezbyt dobrze o Twoim intelekcie.. o kulturze nie wspominając... nazwałbym ją "stadionową"....niestety...

Nie pisz juz nic... idz do swojego Guru Żwirka...
Prawde mowiąć dziwie sie, ze moderatorzy nie zareagowali na Twoje ostatnie posty...

Ja sie wiecej w tym topicu nie odezwe...
We are just a moment in time
A blink of an eye
A dream for the blind
Visions from a dying brain
....
I hope you don't understand
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Sat Mar 11, 2006 8:01 pm

Jakoś przeszła mnie ochota na dalszą dyskujsę.... Jak ma się toczyć na takim poziomie?
http://www.matix.salon24.pl
borkos007
Posts: 16
Joined: Wed Mar 08, 2006 12:08 am

Postby borkos007 » Sat Mar 11, 2006 11:01 pm

borkos... Twoje ostatnie posty są na żenującym poziomie....

Obrażasz, wyzywasz od debili.


Tak się składa, że jest to tylko odpowiedź na wyzwiska ze strony Matixa. Ale tego nie zauważysz, bo przecież on jest szanowanym cantrowcem, prawda?

Odpuść sobie. To Twoje obrzucanie nas błotem w taki sposób świadczy niezbyt dobrze o Twoim intelekcie.. o kulturze nie wspominając... nazwałbym ją "stadionową"....niestety...

Hm..Was? Nie przypominam sobie żebym coś w ogóle na cantrowców pisał.

Prawde mowiąć dziwie sie, ze moderatorzy nie zareagowali na Twoje ostatnie posty...

Skoro na posty Matixa nie zareagowali, to czemu mają na moje reagować?

Prawde mowiąć dziwie sie, ze moderatorzy nie zareagowali na Twoje ostatnie posty...

To nie ja zacząłem wyzywać innych od dresów więc z łaski swojej spójrz najpierw na siebie zanim zaczniesz innych oceniać.
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Sun Mar 12, 2006 9:03 pm

po pierwsze DRES!=DEBIL jeśli wiesz o co chodzi...

po drugie... Tak... Matix jest szanowanym Cantrowcem, jak to określasz...

po trzecie... rzeczywiście twoje ostatnie posty są na bardzo niskim poziomie...
Image
Image
Federacja RP
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Sun Mar 12, 2006 10:26 pm

po czwarte... zakończcie tą żałosną wymianę zdań. Jedna strona coś powie - druga od razu musi się odgryźć. Po prostu poziom przedszkola! :x
borkos007
Posts: 16
Joined: Wed Mar 08, 2006 12:08 am

Postby borkos007 » Mon Mar 13, 2006 5:14 pm

po pierwsze DRES!=DEBIL jeśli wiesz o co chodzi...

Jeśli działa to także w drugą stronę, to jesteś dresem :p

po drugie... Tak... Matix jest szanowanym Cantrowcem, jak to określasz...

I to go usprawiedliwia we wszystkim tak?


po trzecie... rzeczywiście twoje ostatnie posty są na bardzo niskim poziomie...


Za to twoje są pod poziomem morza, bo nawet nie rozumiesz o czym pisze, na co wydatnie wskazuje to co napisałeś w 'punkcie' drugim.
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Mon Mar 13, 2006 5:18 pm

borkos007 wrote:po pierwsze DRES!=DEBIL jeśli wiesz o co chodzi...

Jeśli działa to także w drugą stronę, to jesteś dresem :p


Nie rozumiesz...

borkos007 wrote:po drugie... Tak... Matix jest szanowanym Cantrowcem, jak to określasz...

I to go usprawiedliwia we wszystkim tak?


Napewno bardziej niz ciebie...

brokos007 wrote:
po trzecie... rzeczywiście twoje ostatnie posty są na bardzo niskim poziomie...


Za to twoje są pod poziomem morza, bo nawet nie rozumiesz o czym pisze, na co wydatnie wskazuje to co napisałeś w 'punkcie' drugim.


Przeczytaj to i bedziesz widzial co mam na mysli...
Image

Image

Federacja RP
User avatar
Scorup
Posts: 282
Joined: Mon Nov 07, 2005 10:26 pm
Location: Katowice, Poland

Postby Scorup » Mon Mar 13, 2006 6:09 pm

Naprawde dajcie już spokój, to do niczego nie prowadzi...
Kto napisze posta pod moim, jest dresem ;)
Licze, że to zakończy tą bezsensowną już od jakiegoś czasu kłótnię.
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Mon Mar 13, 2006 6:16 pm

Napisałem do kogoś z CD aby zamkną temat... Chwilę potem dali wiadomość na stronie logowania, że potrzebują kogoś z Polski do CD... :twisted:

EDIT... aha nie jestem dresem... :twisted:
Image

Image

Federacja RP
User avatar
nitefyre
Posts: 3528
Joined: Sat Nov 22, 2003 3:29 am
Location: New York City
Contact:

Postby nitefyre » Mon Mar 13, 2006 9:47 pm

Greetings,

Firstly, I'm sorry about making this post in English, but I do not want a translator to twist my words into what they do not mean.

There have been a series of complaints recently from Polish forumgoers about the nature of the posts on certain topics, including this one. Please keep your posts relevant to the topic. Those that are not relevant can be spoken through via private messaging or instant messaging or email.

In the near future, we will have a Polish-speaking CD member who can make sure that the atmosphere in the forums is kept friendly and polite.

If these topics continue to become unfriendly, please post a complaint here: http://www.cantr.net/forum/viewforum.php?f=30 or if it is urgent, send it to communications@cantr.net . However, I hope my comments today would help keep these disputes from arising further on the forums. ;)

-Jon D (Communications Department (Editor)]

Return to “Naruszenia Najważniejszej Zasady”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest