Boja sie prawdy

Publiczny kanał dyskusyjny do zgłaszania możliwych naruszeń najważniejszej zasady i dla publicznego badania podejrzanych spraw. Zwracamy uwagę, że w wielu przypadkach może być preferowane zgłaszanie tych spraw prywatnie na adres players @ cantr.net zamiast na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Tue Jan 24, 2006 4:19 pm

Mnie zżera ciekawość :D

Uważam że każdemu graczowi powinno się ujawniać zawartość jego teczki starsza niż np. 3 miesiące :-) Mnie interesuje na przyklad co zdecydowalo ze kiedys musialem tlumaczyc sie przed PD ( przed tym jak Keves wszedl do PD ). Wiem ze nie mam czystego konta... ale wtedy gdy mnie zapytano o kariery mich postaci bylem juz jakis czas po rozwiklaniu najgorszych zapetlen :oops:

Bardzo mnie interesuje czy to byl donosik anty-zygurdowy, czy rzeczywiscie tak jak sugerowal Keves, efekt dzialania skryptow kontrolujacych.

EDITED:

Wracajac do ujawniania teczek. Niejednemu graczowi zrobiloby sie pewnie glupio jakby przeczytal o swoich niezwykle przebieglych dzialaniach :wink:
User avatar
Zimt
Posts: 325
Joined: Thu Jul 14, 2005 8:48 am
Location: Wielkopolska (Poland)
Contact:

Postby Zimt » Tue Jan 24, 2006 5:00 pm

Oczywiscie pod warunkiem, ze ma cos na sumieniu, Skarbniq ;)
A mysle, ze kazdy z nas doskonale wie, czy popelnil jakies wykroczenie przeciwko NZ, a jesli popelnil, to pewnie zdaje sobie sprawe, ze jest to wykrywalne.
"I'm just living in my head..."
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Tue Jan 24, 2006 6:35 pm

A ja mysle ze taka tablica ogloszen "teczkowych" by mogla duzo dobrego zrobic. Moze nie dokladnie logi z gry ale texty typu :"Gracz xxx zlamal zasade yyy robiac zzz".
Teraz ludzie mysla ze im sie uda a tak, majac przyklady wielu bardzoej by sie pilnowalo.
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Tue Jan 24, 2006 6:45 pm

Obawiam się, że to by było baaaardzo złe.

Co innego, gdy kilka zobowiązanych do zachowania tajemnicy - i mocno z tego rozliczanyh osób - może sprawdzić, porozmawiać i dowiedzieć się dlaczego gracz tak postąpił i czy rozumie na czym polega naruszenie...

Taka "Lista Łukasza" ;) narobiłaby w Cantr równie wiele zła, jak ta osławiona "..Wildsteina". Wyobraź sobie, że ktoś zbłądził, po prostu zrobił coś, czego nie powinien - i ma trafić na 'tablicę hańby'? Albo - ze swojego punktu widzenia i dla dobra gry zrobił coś, co jest naruszeniem ale ma istotne znaczenie dla fabuły - i tez ląduje jako przestępca...

Nie, to nie jest dobry pomysł. Kazdy ma prawo się dyskretnie wytłumaczyć i poprawić.
==============
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Tue Jan 24, 2006 10:16 pm

Czytam te posty i oczom nie wierzę!!

Wynika z nich bezpośrednio lub pośrednio, że:
1) wszyscy oszukują łamiąc NZ
2) wszyscy o wszystkich wszystko wiedzą
3) tworzą się kółka wzajemnej adoracji
4) kółka uzgadniają ze sobą na gg cele działania i umawiają się kogo umoczyć jak i za co?
5) szerzy się donosicielstwo
6) każdy ma swoją "teczkę", a niektórzy domagają się lustracji

Ludzie!!! Co z wami?! :evil:
To TYLKO gra!

Uroczyście informuję, aby nie było później żadnych niedomówień:
1) Mam w nosie kto i jak łamie NZ o ile nie ma to znaczącego wpływu na grę!
2) Ma w nosie co kto wie o kim i jak z tej wiedzy korzysta w grze!
3) Nie w chodzę do żadnej kliki!
4) Nie podaję swojego gg, tudzież skype itd.
5) Nie donoszę (o ile ktoś nie przegina z łamaniem NZ) i nie obchodzi mnie czy ktoś donosi na mnie!
6) A już najbardziej w d... mam kto ma jaką "teczkę"

Jednocześnie ostrezgam i informuję, że będę stawał w obronie wszystkich, którzy odczują przesadne czepialstwo (jak biedny Skarbniq swego czasu) i tych którzy bedą w mniejszości (nawet jakby nie mieli racji) :!:

... bo to tylko gra :evil:
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Tue Jan 24, 2006 10:25 pm

:D

A to Polska właśnie...
==============
User avatar
Zimt
Posts: 325
Joined: Thu Jul 14, 2005 8:48 am
Location: Wielkopolska (Poland)
Contact:

Postby Zimt » Wed Jan 25, 2006 2:38 pm

PRUT wrote:Czytam te posty i oczom nie wierzę!! Wynika z nich bezpośrednio lub pośrednio, że: 1) wszyscy oszukują łamiąc NZ


Ja bym nie powiedziala, ze wszyscy oszukuja. Raczej, ze kazdemu zdarzaja sie bledy. Szczegolnie, jesli ktos dopiero zaczyna. Co innego, jesli zostal juz "uswiadomiony" odnosnie NZ i nadal probuje cos kombinowac. :roll:
"I'm just living in my head..."
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Wed Jan 25, 2006 5:11 pm

Nie wiem czy jeden z powodów jest bezpośrednio związany z moją postacią, ale jeśli tak to ku gawoli wyjaśnienia:

CyboRKg wrote:
marol wrote:Bezpośrednią przyczyną drugiej blokady twojego konta była próba wywarcia prywatnej zemsty za morderstwo twojej postaci, co próbowałeś osiągnąć poprzez skoordynowaną współpracę conajmniej czterech innych twoich postaci w celu zabicia sprawców

To jest wlasnie klamstwo! Marol chronil jak mogl kolegow ze swojej kliki, a zadnej wspolpracy postaci nie bylo. Kazda z nich byla zajeta czyms innym i miala wazniejsze sprawy na glowie. Zemsta na lamaczach zasad, ktorzy mi zabili postac nie byla nawet w planach! W spisku ponoc uczestniczyl nawet Krol Robert, ktory o niczym nie mial zielonego pojecia :lol:


1. Zabicie twojej postaci nie było złamaniem zasad. Kreon od początku do końca był moją najuczciwszą postacią. Nigdy nie działa wbrew NZ. Twój zarzut jest po prostu kłamstwem.
2. W Cantr odkryłem, że niestety informacje biegną dosyć powoli. Sam byłem zaskoczony, że po zaledwie kilku dniach już powstał list gończy w LL.
3. Współpraca postaci była patrząc choćby na samą szybkośc powstania tej informacji. Dalej sam w rozmowie z twoją postacią, że posiada ów "szósty zmysł". Jeszcze niedawno na forum były logi tej sytuacji, a sam w ekwipunku Kreona posiadam tenże logi.
4. Sir Robert zrbił swoje patrząc choćby na jakiś czas potem wydany list przez władze miasta Vlo*

CyboRKg wrote:Tak mozna w nieskonczonosc! Dosyc tych bzdur! Wiecej nie bede tu zagladac. To bagno. Przynajmniej ludzie poznali prawde o tym co tu sie dzieje. Polski sejm to przy tym betka :evil:


I zrób to i przy okazji nie rzucaj obelg w poski sejm skoro jak podejżewam nie umiesz zrozumieć niektórych faktów. Kiedyś ktoś powiedział "nic dziwnego, że Kwaśniewski wygrał wybory"

A propos aninimów to właśnie nie ty jeden na ten temat ostatnio napisałeś?

marol wrote:Jeśli nadal będziesz bredził o uwzięciu się przeze mnie, Wojda, KeVesa i kogo tam jeszcze na ciebie, pozwól na ujawnienie jeśli nie całości, to szczegółów choćby np. trzech przypadków naruszeń zasad


Bez komentarza

Naprawdę nie podoba mi się to co znalazłem na forum.
Argumenty CyboRKga nie mają wysokiego poziomu i trochę mnie dziwi ta konfrontacja. Jeśli ktoś uważa, że napisałem tego posta niepotrzebnie to mogę skasować, ale wydaje mi się, że rzucanie oskarżeń w kosmos do czegoś takiego prowadzi:
"Kto sieje wiatr zbiera burzę"
Naprawdę zastanawiam się coraz bardziej nad niektórymi rzeczami...

[offtop]Jeśli ktoś ma coś konstruktywnego do powiedzenia na temat sejmu to zapraszam do offtopowych. Chętnie pogadam[/offtop]

Podoba mi się pomysł z ujawnianiem teczek...
http://www.matix.salon24.pl
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Wed Jan 25, 2006 5:25 pm

:)

kolejny lustrator...

:P

Zakończmy ten wątek. Chyba wystarczająco już napisano.

Jest mi naprawdę przykro, że dobry (w sensie RP ale niestety nie NZ) gracz odszedł. Dajmy jednak temu spokój, bo zaczyna się robić nieprzyjemnie - a nie o to tu chyba chodzi.
==============
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Wed Mar 01, 2006 6:39 pm

ekhm, nie mi sie tu wypowiadać, ale jakoś nie moge sie powstrzymać. Jako że Cantr jest jednak tylko grą nie popadajmy w skrajności, dopiero zacząłem grać, myślałem że będzie przyjemnie i fajno, a tu widze że trafiłem do niezłej matni. Ok, no to jak już tu jestem, i nadal chce tu być, i żeby mnie nikt nie wyrzucał za szybko, to przyznaje sie do łamania NZ , tak na wszelki wypadek, a jakby później ktoś miałby cos na mnie wyciągać, to niech nie szpera tylko zapyta na privie co zmajstrowałem to ja powiem :P a w sprawie CyboRKga, to może jakaś mała szansa na gre w cantr dla niego by sie jeszcze znalazła? np. bez dostępu do forum, no bo jakoś mi sie nie widzi żeby komuś po dłuższym graniu tak po prostu sie znudziło, ja to bym sie wkurzył jakbyście mnie tak po prostu odcieli :x i niech sobie po prostu ma swoje postacie i gra jak każdy inny gracz, nie wnikając w takie pierdoły i spiski...
User avatar
Hal
Posts: 415
Joined: Fri Jul 01, 2005 9:56 pm
Location: Poland

Postby Hal » Wed Mar 01, 2006 6:45 pm

Cyborgowi nikt nie zabronil grac.
Po za tym to juz stary i przebrzmialy temat, po co go znowu wyciagasz?
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Wed Mar 01, 2006 7:07 pm

Ech, Arturze... to nie było tak po prostu odcięcie. CyboRKg był wielokrotnie proszony o zaprzestanie łamiania zasad. Niezwykle rzadko blokujemy konta. A jeśli już nawet, to w momencie, gdy delikwent zadeklaruje, że będzie od tej pory grał dobrze, to jego konto zostaje odblokowane natychmiast.

Tak więc nie masz się co przejmować. I nie musisz nikomu wyznawać win przez PMy - i tak wiemy co i jak, a jak przegniesz, to się sami zgłosimy.

Return to “Naruszenia Najważniejszej Zasady”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest