Boja sie prawdy

Publiczny kanał dyskusyjny do zgłaszania możliwych naruszeń najważniejszej zasady i dla publicznego badania podejrzanych spraw. Zwracamy uwagę, że w wielu przypadkach może być preferowane zgłaszanie tych spraw prywatnie na adres players @ cantr.net zamiast na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Boja sie prawdy

Postby CyboRKg » Mon Jan 23, 2006 2:54 am

:lol: Czyzby az tak sie bali prawdy, ze zablokowali tamten temat?
Czyzby WojD az tak bardzo bal sie Marola, ze co innego mi pisze a co innego na forum? Nie dziwie mu sie - Marol potrafi byc wredny. WojD i KeVes maja mi za zle, ze zrezygnowalem i beda pisac przeciwko mnie. To tez rozumiem. Mialem juz tu nie zagladac, WojD ostrzegl mnie ze mi sie to nie spodoba a ja juz zdazylem sie wyleczyc z cantroholizmu - ale ciekawosc zwyciezyla. Pare spraw wymaga sprostowania...
Skarbniq wrote:W sytuacji Cyborgka i jego istotnych postaci, powinno być najpierw ostrzeżenie a potem blokada. Z tego co Cyborgk pisał jakiś czas temu został zablokowany bez wcześniejszego "proszę zaprzestać tego a tego"

Dokladnie tak. Jak juz Ci kiedys pisalem na PM pierwsza blokada przyszla bez zadnego ostrzezenia jak grom z jasnego nieba! Druga probowal mi Marol wykrecic na poczatku grudnia, ale wyjasnilem te bzdury. Wiec poszukal sobie innego czlonka PD nie obeznanego ze sprawa i wydebil zgode na blokade na podst. tych samych bzdur ktore juz wyjasnialem wczesniej! :lol:
PRUT wrote:Nie wiem czy właśnie Cyborkg przegiał, moim zdaniem był pierwszym od tropienia osoób łamiących zasady

Masz racje - nic sie nie zmienilo. Zawsze dbalem o porzadek w polskiej strefie, nawet wtedy gdy PD mialo nas w..... glebokim powazaniu ;) Pozniej PD zaczelo zamiatac i postanowili przy okazji pozbyc sie tych co ich wczesniej wyreczali w "nagrode" za zaslugi dla polskiej strefy.

WojD musial sie niezle zbulwersowac czytajac marolowe wypociny w mojej teczce. Na ich podst. gdybym nie wiedzial jak bylo naprawde pewnie sam siebie skazalbym na 10 lat ciezkich robot :twisted:
Znalazl m.in. dowody lamania NZ przez jego postacie, ktore sie tam przypadkiem zawieruszyly. Znalazl tez przyklad mojego "szeryfowania" w polskiej strefie przeciwko jego postaci, ktora zlamala zasady - po prostu moja postac odmowila jego postaci "przyszlosci" w pewnym miejscu, radzac jej grzecznie zeby poszukala sobie innego. Poradzilem sobie z lamaniem zasad w sposob fabularny (i robilem to dosc czesto) zamiast zakapowac do PD, co oczywiscie Marol skwapliwie wykorzystal preparujac donos.
Nie musialem tego robic w przypadku Raista i jego postaci - bo choc wszyscy wiedzieli ze to postacie jednego gracza - byly dobrze odegrane i nie lamaly zasad. Po "zaostrzeniu" byl pierwszym ktory ucierpial - moim zdaniem nieslusznie.

WojD najwyrazniej nie slucha co sie do niego mowi. Konsultacja ze mna "rewelacji" Marola byla niemal zerowa, a wiec nie dziwie sie ze napisal takie podsumowanie. (Sam pojechalbym jeszcze ostrzej gdybym przeczytal co ma tylko jedna strona do powiedzenia)
WojD wrote:Jednak decyzja podjęta przez CyboRGka - a polegająca na nieodwołalnym skasowaniu konta o północy 31 grudnia - po tym jak nie dostał odpowiedzi z PD na mail wysłany 28 grudnia

Odpowiedz do PD poszla tydzien wczesniej w dniu blokady z konta w grze. 28 poszedl ten sam tekst mailem bezposrednio do GAB. Ani na jedno, ani na drugie nie dostalem odpowiedzi w nieprzekraczalnym terminie 31.12. Po prostu mialem zbyt wiele postaci zaangazowanych ostro w wazne projekty, a blokada byla bezpodstawna. Ten fakt w polaczeniu z brakiem odzewu ulatwil mi decyzje o rezygnacji z dalszej gry.
WojD wrote:Jak przyznaje marol do pewnego stopnia naruszył zasady dotyczące obrazków umieszczanych poza serwerem Cantr. ( ja równiez tak kiedys zrobiłem zly na długie oczekiwanie lub nie wiedzac jeszcze, ze tak nie wolno) - byc moze tez kartografowie w zbyt przemyslany sposob dazyli do spotkan

:lol: :lol: :lol: Wybielanie sie Marola przypomina zeznania Ex-esesmana twierdzacego ze holocaust to zydowska propaganda.

Code: Select all

W tym samym czasie na GG:
22:03:54 WojD
wybacz - nie miałes racji - marol wielokrotnie bronił Cie na forum PD nawet gdy inni chcieli zablokować Twoje konto ostatecznie
22:04:52 cyborkg
Mam racje. Gdyby nie on nie byloby w teczce 90% akt i to dzieki niemu mialem 2 blokady konta.
22:05:08 WojD
moze w tej kwestii tak

Placzesz sie w zezaniach panie WojD - przeciez to oczywista sprzecznosc.
I dalej:

Code: Select all

23:04:02 cyborkg
Mapy powstaly o 9 lat za szybko. Pza tym to wcaaaaaaaaale nie lamaly zasad. Ani tym ze przez pare lat 90% byla umieszczona na 3 polskich adresach.
23:05:03 cyborkg
Dopiero od bardzo niedawna sa "legalne". Napewno juz po przyjeciu Marola do PD
23:05:36 WojD
marol przyznaje, ze złamał tym zasady - ale jest w stanie udowodnic, ze nie powstały OOC
23:06:01 WojD
powiedzmy nagiął trochę postaci do tego by spotkały się w jednym miejscu
23:07:20 WojD
podobno spotkały się w srodku wyspy - nie wiem - to było dawno
23:08:36 cyborkg
Te na fic chyba mialy skrzydla, albo motorki w d...
23:08:50 WojD
a to fakt :)
00:07:01 cyborkg
A mapy Marola mogly powstac w tym tempie gdyby mial 150, a nie 15 postaci. Jest winien oszustwa jak jasna cholera. Wie o tym Prut i kazdy kto robil mapy i gra dluzej niz Marol. Sprawa grafiki na polskich serwach jest sprawa drugorzedna

Oczywiscie WojD w raporcie zwraca uwage na te drugorzedna kwestie, a przemilcza pierwsza zgodnie z tym jak sie tlumaczy Marol.
WojD wrote:'Donosy' do PD pochodziły nie tylko od marola - obserwacja CyboRGka była wynikiem postepowania jego postaci - a nie uwzięcia się na gracza

Ludzie z kliki Marola tez je pisali, pewnie na jego zlecenie. Wiem ktorzy to sa, widzialem w grze niejeden przyklad ich wspolpracy. Wiem ze rozmawiaja ze soba na GG. Nie podam imion, bo nie moge tego ujawnic bez niezbitych dowodow.
Drzyjcie! :lol: Marol juz nie traci czasu na sledzenie moich logow i pisanie na mnie donosow. Zacznie sie pastwic na kims innym :P

Code: Select all

23:10:50 WojD
jestem zły, ze do tego doszło - ale jest w tym bardzo dużo Twojej winy - nie można być aż tak nieelastycznym
23:42:08 cyborkg
Nie chce zagladac na forum. Powinienes ludziom uczciwie powiedziec czy po odblokowaniu konta nagrzeszylem tyle za zasadna byla druga blokada? Nie wydaje mi sie. Tym bardziej ze w miedzyczasie (troche za pozno) zostalem powiadomiony o zaostrzeniu regul.
23:43:14 cyborkg
Nieelastyczny? Ja sie dziwie ze wytrzymalem przesladowania Marola az tak dlugo

Nie dziwie sie postawie KeVesa i WojDa - chca zyc, kiedy mnie nie bedzie. Powodzenia
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Mon Jan 23, 2006 3:46 am

Ja nie boję się prawdy. Niczego i nikogo się nie boję. Nawet siebie ;) Mam też mało obaw z ujawnianiem różnych tajnych informacji na temat tej sprawy, ale na litość. Uparłeś się na to, że Marol jest zły i że działał przeciwko Tobie i jesteś mało obiektywny wobec siebie i go. Gdybym to ja zablokował Tobie konto lub WojD to było by dobrze, ale jak zrobił to Marol to już jest źle, bo to Marol. Na to z tego wychodzi.

EDIT: No i to co piszesz o tej klice Marola to niezłe urojenia. Ja sam bym mógł napisać lepsze teorie spisowe jakbym wierzył bez dystansu w to co mi moje urojenia mówią, ale ja walczę sam ze sobą.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Mon Jan 23, 2006 6:22 am

Code: Select all

23:08:36 cyborkg
Te na fic chyba mialy skrzydla, albo motorki w d...
23:08:50 WojD
a to fakt :)
Gwoli wyjaśnienia: na wyspie fic mam dwie 30-letnie postacie, z których każda robi swoją osobną mapę - Kemala i Szwana Beri. Każda też zostawiała na bieżąco tworzone przez siebie mapy (które ty skrupulatnie zabierałeś) - inni gracze je widzą. Policz sobie: 30 letnie = conajmniej 10 lat gry = min. 200 dni. Przyjmując na przykład średnio 2,5 dnia na podróż z lokacji do lokacji (starały się wędrować nieobciążone, a żywność dostawały w nielicznych osadach w zamian za mapy, choć też często głodowały) daje nam to 200/2,5 = 80 odwiedzonych lokacji. A teraz weź sobie policz paluszkiem lokacje. Co więcej, mimo, że mam dostęp do wszystkich map, to jedna z tych dwóch postaci zapędziła się w jakąś głuszę i zmarła z głodu jakiś czas temu.

To są fakty.

Mimo, że zdecydowałeś się zabić swoje postacie, mogłeś odejść z forum z opinią dobrego gracza - w zasadzie nikt tutaj źle na ciebie nie pisał. Ty jednak wybrałeś inną opcję, może i dobrze. Przynajmniej ludzie dowiedzieli się tego, co ja miałem ochotę już dawno ujawnić, a nie mogłem jako członek PD.

I na koniec może dwa cytaty członków GAC i PD:
Annette Hansford wrote:The rules have been explained to you repeatedly, yet you continue to blame others "trying to ruin your reputation", and "defame and slander" you, thinking this justifies your continued breaches. I am locking your account, as these breaches are causing deaths and significant changes in the game. No player is too important for this game, that they can be allowed to blatantly disregard the rules as you are.
Sarah Collins wrote:marol: Robert K[cenzura]'s account idled out and he posted terrible post on forum...
marol: :/
Sarah Collins: robert is a cheater
Sarah Collins: simple
Sarah Collins: worst I have seen.
Ale oczywiście wbrew temu, co mówią, KeVes, WojD, ja, ci doświadczenie członkowie załogi, świadomi konfliktu między nami, dali się zmanipulować.
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Mon Jan 23, 2006 6:53 am

CyboRGk - miotasz się jak lis w potrzasku, wyrywając wypowiedzi z kontekstu.

Prosiłem Cie o przedstawienie sensownych, opartych o fakty - a nie o 'wredność marola' - dowodów na swoją obronę. Nie potrafiłeś. Uznałem za możliwe, iż podczas tamtej transakcji coś mogło marolowi umknąć - ale rozmawialem tez z innymi osobami i sprawdzalem wlasne logi - a mam dzien po dniu od poczatku - i uwazam, ze krecisz.

Chciałem Ci wierzyć - bo bez tej wiary w ogóle nie zajmowałby się tą sprawą - rozumiem, ze Ci już nie zależy na grze - mnie owszem - zalezy i robię się zły, gdy ktoś próbuje rozwalić to, co lubię.

Rzucasz we mnie cytatami z GG - gratuluję. Nie posunę sie do tego, by zrobic to samo.

W tym samym czasie rozmawiałem z kilkoma innymi osobami powiąznymi ze sprawą. Uzyskalem od marola i innych - w trakcie i po rozmowie z Toba - wyczerpujace wyjasnienie na temat s-map i notek, jak równiez na temat wydarzeń, których dotyczyły zarzuty. Nie moge wszystkiego tu podać - ale dla mnie było to przekonywujace - nawet bardziej, niz to napisalem w raporcie.

Nie przekonam Cię - nie udało się to wielu osobom przede mną. I powtórzę po raz kolejny - grałeś dobrze - ale NIEZGODNIE Z ZASADAMI. To trochę tak, jak gdyby obywatel zabrał się za wymierzanie 'sprawiedliwości' bez sądu czy żmudnych dochodzeń, po prostu odstrzeliwując po kolei wszystkich bandytów... Na scenie pojawia się policjant, który zamiast ścgać przestępców - musi uporać się z niesfornym obywatelem, który w imię sprawiedliwości łamie prawo... Z punktu widzenia społeczeństwa obywatel jest dzielnym rycerzem - ale społeczeństwo nie po to stworzyło prawa, by pozwalać je łamać.

Nie - nie masz racji. Proszę przestań to ciągnąć i rzucać oskarżeniami, jeśli nie chcesz, bym stracił całkiem szacunek dla Twojej gry i Ciebie.

KONIEC Temat uważam za ZAMKNIĘTY
==============
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Mon Jan 23, 2006 12:38 pm

Nie sadze ze nawet najbardziej naiwni uwierza ze bylem najgorszym graczem w polskiej strefie, podczas gdy bylem jednym z lepszych - a juz napewno lepszym niz Marol. (Nie zostaly po moich postaciach zadne nielegalne notki, nie wspolpracowalem z innymi graczami poza gra tak jak on i nie zdradzalem innym postaciom informacji o postaciach Marola, podczas gdy on moim postaciom tej anonimowosci odmawial.
I niewiele zasad zlamalem wg normalnej wykladni NZ - czyli Josa i mojej - takiej jak byla dawniej. Niedawno w chorych glowach zalegla sie zupelnie nowa nadinterpretacja. Dzieki niej marolowym sposobem mozna w krotkim czasie z kazdego zrobic lamacza zasad! Cantr to taka dziwna gra, ze mozna udowodnic komu sie chce - co sie chce. Przypomina mi sie sytuacja jak jak czlonkowie pewnej bandy i sprzeciwiajacy sie ich okupacji uzywali tej samej notki, ale z innym komentarzem na poparcie swoich racji :lol:
Jednym z pieciu zarzutow blokady konta bylo ze sir Robert i inna postac wspolnie pracowaly przy miejskim projekcie budowy Portu. I choc obaj nie mieli z tego zadnej korzysci i postacie roznily sie od siebie znaczaco to wg nowej wykladni obaj zlamali NZ! Dlaczego? Bo mieli wspolny cel: dobro wlasnego miasta. Toz to absurd! Teraz palce w gore: kto nie lamie zasad? Kazdy je lamie.
Dodam tylko ze ten zarzut nie byl najbardziej blahym z tych pieciu... Dotyczyl czegos czego nie zrobilem, nie mialem w planie ale klika Marola obawiala sie ze moge to zrobic! :lol:
Bawcie sie dobrze 8)
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Mon Jan 23, 2006 1:06 pm

O ile dobrze pamiętam to fakt udziału postaci CyboRKga w projekcie budowy portu nie miał żadnego znaczenia; ba, nawet o tym nie wiedziałem. Ciekawe czemu nie wspomniałeś, że na przykład dwie z twoich postaci budowały razem łódź dla jednej z nich... ale to szczegół - takich szczegółów były dosłownie dziesiątki.

Bezpośrednią przyczyną pierwszej blokady twoich kont było zabicie postaci innego gracza z użyciem wiedzy OOC przez dwie postacie na korzyść trzeciej twojej postaci.

Bezpośrednią przyczyną drugiej blokady twojego konta była próba wywarcia prywatnej zemsty za morderstwo twojej postaci, co próbowałeś osiągnąć poprzez skoordynowaną współpracę conajmniej czterech innych twoich postaci w celu zabicia sprawców.

Oczywiście twoje dossier zawiera wiele, wiele innych przypadków. Zdarzenia przeze mnie opisane były jedynie impulsami do zablokowania konta w celu ochrony postaci graczy przed twoimi oszustwami.

Jeśli nadal będziesz bredził o uwzięciu się przeze mnie, Wojda, KeVesa i kogo tam jeszcze na ciebie, pozwól na ujawnienie jeśli nie całości, to szczegółów choćby np. trzech przypadków naruszeń zasad. Będziesz miał okazję jasno wykazać, gdzie "sfabrykowałem" dowody lub "naginałem fakty". Parafrazując topic - to właśnie ty boisz się prawdy.

I nie podpieraj się osobą Josa, gdyż to właśnie on rozpoczął twoją teczkę i był na bieżąco z twoją sprawą.
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Mon Jan 23, 2006 1:09 pm

Żeby nie było, że marol zmyśla - tak - w teczce są dokładnie takie sytuacje podane - nie jako opisy czy interpretacje - ale suche logi z bazy. Nie mogłem ich podać dosłownie ze względu na pewne ograniczenia - ale wnioski są jednoznaczne.

Budowa portu chyba wcale nie była wzmiankowana.
==============
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Mon Jan 23, 2006 11:20 pm

wojd wrote:Budowa portu chyba wcale nie była wzmiankowana

Zdazyl usunac? Przestraszyl sie absurdalnosc zarzutu? Wiem na 100% ze byla o tym mowa w teczce.
marol wrote:Bezpośrednią przyczyną drugiej blokady twojego konta była próba wywarcia prywatnej zemsty za morderstwo twojej postaci, co próbowałeś osiągnąć poprzez skoordynowaną współpracę conajmniej czterech innych twoich postaci w celu zabicia sprawców

To jest wlasnie klamstwo! Marol chronil jak mogl kolegow ze swojej kliki, a zadnej wspolpracy postaci nie bylo. Kazda z nich byla zajeta czyms innym i miala wazniejsze sprawy na glowie. Zemsta na lamaczach zasad, ktorzy mi zabili postac nie byla nawet w planach! W spisku ponoc uczestniczyl nawet Krol Robert, ktory o niczym nie mial zielonego pojecia :lol:
5) That Robert, xxx, yyy, and zzz are all working hard at seeking revenge for qqq`s death

Ten "powazny" wg Marola zarzut jest wlasnie najbardziej absurdalny ze wszystkich. To tak jak w starej bajce o wielbladzie:
Marol wpiera mi: -jestes wielbladem
Ja nie rozumiem o czym on bredzi i odpowiadam: -nie jestem wielbladem.
Tak mozna w nieskonczonosc! Dosyc tych bzdur! Wiecej nie bede tu zagladac. To bagno. Przynajmniej ludzie poznali prawde o tym co tu sie dzieje. Polski sejm to przy tym betka :evil:
marol wrote:Jeśli nadal będziesz bredził o uwzięciu się przeze mnie, Wojda, KeVesa i kogo tam jeszcze na ciebie, pozwól na ujawnienie jeśli nie całości, to szczegółów choćby np. trzech przypadków naruszeń zasad

Mam ciekawszy pomysl. Moze ujawnie Twoje postacie wraz z przypadkami lamania przez nie zasad tylko w ostatnim czasie? Potem inni dopisza to czego oni byli swiadkami - uzbiera sie spora teczka i wylecisz z hukiem - o czym jestem przekonany!
Podoba Ci sie? Nie boj sie, nie znize sie to Twojego poziomu... Wiem ze byles zaskoczony jak dostales sie do PD, ze nie ma w archiwum zadnych donosow ode mnie nt Twoich oszustw. To nie w moim stylu.
KeVes tez mnie oskarzal na forum, ze na niego donioslem jak po szalenstwie jego postaci GAC/GAB. Mnie? :lol: Bylem ostatnia osoba, ktora mogl o cos takiego podejrzewac. Moje postacie tez nie zaczely traktowac jego postaci inaczej, bo byloby to z powodow OOC - podczas gdy wszyscy inni sie od nich odwrocili. Przemyslcie to sobie, bo ja was juz wiecej niczego nie naucze...
Last edited by CyboRKg on Mon Jan 23, 2006 11:45 pm, edited 1 time in total.
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Mon Jan 23, 2006 11:33 pm

Umówcie się na balsam gdzieś w pare osób zamieszanych i od razu spory pójdą na bok... 8)

Nie wiem kto ma rację... rpzeczytałem wszystko na ten tmat co było na forum... i jedno co wiem, to to że za ostro to bierzecie... Moim zdaniem to CyboRKg powinien mieć ograniczone konto do jednej postaci i koniec sprawy... :roll:

I jeszcze raz powtarzam... balsam załagodzi wszystko... od bólu gardłą do wojny atomowej... :twisted:
Image
Image
Federacja RP
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Tue Jan 24, 2006 7:06 am

Cyborkq wiesz co? Wydaje mi sie, ze bredzisz i opowiadasz bajki.
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Tue Jan 24, 2006 7:34 am

Do jasnej cholery...

CyboRGk, posłuchaj:

1) z teczki nie da się niczego usunąć. Tak to jest zrobione, żeby nikt nie mógł manipulować;
2) nie mogę sprawdzić czy było coś o budowie Mauzoleum - teczke skasowałem po przeczytaniu, a jeszcze raz o nią nie będę prosił; pamiętam jednak, że o ile wzmiankowane były inne projekty, o tyle akurat ten - w którym przez krótki czas uczestniczyły 2 moje postaci - nie...
3) czy koniecznie chcesz, żeby czarno na białym zostały pewne rzeczy pokazane? Obrażasz ludzi: mnie, marola, KeVEsa - nie brnij w to dalej, proszę...

W analizie materiału byłem obiektywny, sięgnąłem do własnych logów, o sytuacje stanowiące argumenty do blokady konta zapytałem ich uczestników. Raport napisałem po głebokim zastanowieniu i w zgodzie z własnym sumieniem.

Gdyby do mnie należała decyzja o blokadzie konta, to stałoby się to znacznie wcześniej. Świadomie i z premedytacją łamałeś NZ, nie rozumiałeś ani nie próbowałeś zrozumieć NZ - a może nie chciałeś - a wszystko uzasadniałeś... "obroną NZ".

Wbrew temu co piszesz, starałem się - zachowując obiektywizm - bronić Twojego dobrego imienia. Tak jak bronił Cię KeVes i... marol.

CyboRGk - nie chcesz już grać więc odejdź w pokoju i pozwól zachować dobrą pamięć o Twoich postaciach... Proszę.
==============
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Tue Jan 24, 2006 9:05 am

marol wrote:Jeśli nadal będziesz bredził o uwzięciu się przeze mnie, Wojda, KeVesa i kogo tam jeszcze na ciebie, pozwól na ujawnienie jeśli nie całości, to szczegółów choćby np. trzech przypadków naruszeń zasad.
CyboRKg wrote:Mam ciekawszy pomysl. Moze ujawnie Twoje postacie wraz z przypadkami lamania przez nie zasad tylko w ostatnim czasie? Potem inni dopisza to czego oni byli swiadkami - uzbiera sie spora teczka i wylecisz z hukiem - o czym jestem przekonany!
Podoba Ci sie? Nie boj sie, nie znize sie to Twojego poziomu... Wiem ze byles zaskoczony jak dostales sie do PD, ze nie ma w archiwum zadnych donosow ode mnie nt Twoich oszustw. To nie w moim stylu.
Bardzo chętnie! Choć ty zdaje się obrzuciłeś mnie oszczerstwami bez pokrycia, ale proszę bardzo. Ja ujawnię szczegóły twoich spraw, a Ty możesz ujawnić co masz na mnie. Zgadzasz się na taki układ?

Zgódź się i udowodnij, kto się boi prawdy.

PS: Owszem, pisałeś donosy - jako anonim na forum. I to niejeden - tyle, że wtedy nie potrafiłeś się podpisać pod takimi postami. Więc nie pisz mi, że brzydzisz się donoszeniem. Twoje donosy są gorsze, bo anonimowe.
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Tue Jan 24, 2006 2:41 pm

marol wrote:Owszem, pisałeś donosy - jako anonim na forum. I to niejeden - tyle, że wtedy nie potrafiłeś się podpisać pod takimi postami. Więc nie pisz mi, że brzydzisz się donoszeniem. Twoje donosy są gorsze, bo anonimowe.

Co za debil! :evil: (a mialem juz nie pisac) Jakie donosy?! Sam tlumaczyl sie przed PD w sprawie map, ze nie bylo afery - bo ja siedzialem cicho i napisalem jeden raz w tej sprawie anonimowo na forum! Anonimowo dla graczy - bo nie chcialem zeby ktos konflikty graczy przenosil na postacie, a byla to czesc mojej walki z lamaczami zasad. Nie anonimowo dla Marola, bo w PM powiedzialem mu otwarcie co o nim mysle. Wowczas byl najwiekszym oszustem w polskiej strefie. Do dzis juz paru innych zdazylo go wyprzedzic. Niektorzy maja nawet jego pelne poparcie, bo twierdzi ze nie da sie tej pracy wykonywac samemu i musi miec wsrod graczy zaufanych ludzi. Rozmawia z nimi na GG. Tylko jedno slowo przychodzi na mysl: klika!
Nie byl to donos. W tym czasie nie bylo polskiego czlonka PD, a polskiego forum nikt z PD nie czytal. Dopiero 3 miesiace pozniej wrocilem do sprawy w odpowiedzi wyjasniajac PD, dlaczego Marol sie na mnie uwzial.
Nie martw sie Marol. Teraz sam jestes pod lupa. :lol: Dobrym graczem nigdy nie bedziesz, bo to wykracza poza Twoje skromne mozliwosci; moze przynajmniej bedziesz uczciwym. A najlepiej gdybys w ogole przestal grac 8)
WojD wrote:Świadomie i z premedytacją łamałeś NZ, nie rozumiałeś ani nie próbowałeś zrozumieć NZ - a może nie chciałeś - a wszystko uzasadniałeś... "obroną NZ"

Gralem zgodnie z NZ. Kazda moja postac byla samodzielnym bytem. Nowa interpretacja NZ, ze postacie maja udawac ze nie widza, ani nie wiedza o istnieniu innych moich postaci - jest dla mnie calkowicie niegrywalna. Choc probowalem. Zdarzyl mi sie tylko jeden przypadek handlu przez ostatnie 2 miesiace a i tak zostal rozdmuchany do niebotycznych rozmiarow; a podanie lekow do rangi zbrodni :lol:
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Tue Jan 24, 2006 4:08 pm

Edit: Podwójny post.
Last edited by marol on Tue Jan 24, 2006 4:11 pm, edited 1 time in total.
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Tue Jan 24, 2006 4:09 pm

Hmm... handelek... mordowanie postaci innych graczy przy współpracy wielu twoich postaci już się nie liczy... ani kilkadziesiąt innych oszustw. Innych bzdur o GaduGadu, donosach, mapach itp. komentować nie będę. Pokaż mi choć jednego takiego "zaufanego" gracza, a odejdę z gry.

Powtórzę:
marol wrote:Ja ujawnię szczegóły twoich spraw, a Ty możesz ujawnić co masz na mnie. Zgadzasz się na taki układ?

Zgódź się i udowodnij, kto się boi prawdy.
Boisz się prawdy.

Return to “Naruszenia Najważniejszej Zasady”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest