Cud?

Publiczny kanał dyskusyjny do zgłaszania możliwych naruszeń najważniejszej zasady i dla publicznego badania podejrzanych spraw. Zwracamy uwagę, że w wielu przypadkach może być preferowane zgłaszanie tych spraw prywatnie na adres players @ cantr.net zamiast na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Tue Jan 10, 2006 6:39 am

Nie powinno sie takich info wrzucac na forum ... Od tego sa PM i maile do PD. Mysle, ze Marol srogo ukarze tych, ktorzy pobiegna po to drewno :)
User avatar
Yossarian
Posts: 625
Joined: Sun Dec 18, 2005 10:42 am
Location: Polska / Szczecin / Poznan

Postby Yossarian » Tue Jan 10, 2006 7:05 am

Ech, życie... ;)
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Tue Jan 10, 2006 9:22 am

ech...z 2 lokacje obok mam postac co po amatorsku drewno na domek zbiera....co za zycie.
ST.George
Posts: 83
Joined: Sun Jul 31, 2005 10:44 am
Location: 00-48 0-22

Postby ST.George » Tue Jan 10, 2006 5:22 pm

Co się dzieje, dlaczego "góra" jeszcze nie interweniowała?
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Tue Jan 10, 2006 6:28 pm

Gdy noc się skończyła i mieszkańcy mogli przyjrzeć się dokładniej tej dziwnej górze drewna, spostrzeli, iż pokryta jest ono dziwnymi, drobnymi robakami. Tylko nieliczni odważyli się zabrać trochę tego dziwnego drzewa. Później niektórzy z nich poczuli się źle, część wymiotowała, część miała dziwne bóle głowy. I co najdziwniejsze, gdy następnego dnia poszli po więcej, nikt nie mógł trafić na to samo miejsce. Miejsce z drewnem okazało się nieosiągalne jak sen. I tylko boląca głowa niektórych przypominała o tym, że to jednak nie był sen....

Drewno usunięte z ziemi, projektów i ekwipunków. Postacie, które dotknęły drzewa mają minus 40% zdrowia.
User avatar
OktawiaN :)
Posts: 827
Joined: Sun Oct 09, 2005 1:29 pm
Location: PL 34-325

Postby OktawiaN :) » Tue Jan 10, 2006 6:44 pm

MAm nadzieje ze nikt nie mial 60% obrazen :) Ludzie sie grzybkow w lesie najedli i tak to jest
[url=http://pajacyk.pl][img]http://www.stoczek.net.pl/gmina/files/baner_pajacyk%5B1%5D.jpg[/img][/url]Pajacyk.pl
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Tue Jan 10, 2006 7:58 pm

No ale chyba informatora nie potraktowałeś tak ostro?
Srogi jest gniew 'sił wyższych' ;)

Może odrobina miłosierdzia i uleczenie jednym grzybkiem?

No - ale jest to wspaniała sprawa. Wasze postaci naprawde to widziały - teraz moga opowiadać i opisywać. To nie jakiś wymysł - tylko fakt. Można na tym oprzeć coś znacznie powazniejszego. Ktoś mógłby się zastanowić, co zriliście lub czego nie zrobiliście - że drewno zostało zabrane...
==============
ST.George
Posts: 83
Joined: Sun Jul 31, 2005 10:44 am
Location: 00-48 0-22

Postby ST.George » Tue Jan 10, 2006 8:08 pm

No ale chyba informatora nie potraktowałeś tak ostro?
Niestety, potraktował :(
W sumie, bardzo dobrze, w końcu dałem się skusić i zasługuję na karę... ale trochę dziwne że ten który zabrał 1kg został potraktowany tak samo jak ci, którzy zagarnęli po kilkadziesiąt kilogramów.

No, ale nie ja tu jestem od osądzania i karania :wink:
User avatar
OktawiaN :)
Posts: 827
Joined: Sun Oct 09, 2005 1:29 pm
Location: PL 34-325

Postby OktawiaN :) » Tue Jan 10, 2006 8:10 pm

wojd wrote:No ale chyba informatora nie potraktowałeś tak ostro?
Może odrobina miłosierdzia i uleczenie jednym grzybkiem?
...


NO tych grzybow zdecydowanie za duzo :wink:
[url=http://pajacyk.pl][img]http://www.stoczek.net.pl/gmina/files/baner_pajacyk%5B1%5D.jpg[/img][/url]Pajacyk.pl
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Tue Jan 10, 2006 8:21 pm

Ech... nie przesadzajmy, prawie wszyscy byli zdrowi (max. kilkanaście procent obrażeń), więc tak bardzo surowe to chyba nie było ;) A po tym jak musiałem poprawiać prawie 50 różnych projektów, w które wpakowane było to drzewo to już nie miałem siły dzielić proporcjonalnie obrażeń. )
User avatar
momorty
Posts: 73
Joined: Thu Jul 14, 2005 3:24 pm

Postby momorty » Tue Jan 10, 2006 9:27 pm

Bede mail koszmary przez rok ze tyle drewna pojawilo sie i znknelo W REALU !!!! postac moja lepiej to przyjela W projektach mozna bylo zostawic
drewno!!!
albo chociaz w ekwipunku na pamiatke ja maielm 1 kg wlasnego drewna
:cry: :cry: :( :( :x :x :evil: :evil: :? :? :o :o
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Tue Jan 10, 2006 10:30 pm

marol - wszystko im usunąłeś? z projektami to masa pracy - ale nie bądź aż tak okrutny - to chociaż ich wylecz... nauczkę już mają, by z bugów nie korzystac oczywistych...
==============
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Tue Jan 10, 2006 10:35 pm

A niby te rany czemu maja sluzyc jak nie nauczce? Gdyby nie rany to korzystanie z tego buga skonczyloby sie jednynie nawalem pracy dla Marola i niczym wiecej. Zastosowane rozwiazanie jest fenomenalne, ciekawe, pouczajace i nawet zabawne :) Dobra robota.
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Tue Jan 10, 2006 10:56 pm

Nie, nie usuwałem wszystkiego. Usunąłem jedynie drewno z lokacji oraz z mnóstwa projektów budynków i statków (ale tylko to trefne). Wojd, przykro mi, ale to nie jest sprawa do negocjacji, tym bardziej na forum.
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Wed Jan 11, 2006 7:10 am

W 100% się zgadzam :) Troche mi ich tylko było szkoda... Taka góra drewna z nieba spadła - postaci nie wiedza siłą rzeczy, że to bug - myślą że cud - a tu bang - piorun ich poraził... Może trzeba było zlozyc kogos w ofierze i na tym stosie spalic? Wtedy 'gora' by zadowolona byla ;)

Marol - miales racje - i niech bedzie to przestroga dla wszystkich - jak coś naprawde dziwnego gdzies sie znajdzie - to moze to byc bug i zanim sie z tym cos zrobi trzeba zglosic...
==============

Return to “Naruszenia Najważniejszej Zasady”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest