angielska nazwa lodzi w polskiej lokacji

Publiczny kanał dyskusyjny do zgłaszania możliwych naruszeń najważniejszej zasady i dla publicznego badania podejrzanych spraw. Zwracamy uwagę, że w wielu przypadkach może być preferowane zgłaszanie tych spraw prywatnie na adres players @ cantr.net zamiast na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Guest

angielska nazwa lodzi w polskiej lokacji

Postby Guest » Fri Oct 14, 2005 5:09 pm

Pewna osoba buduje na wyspie D. sloopa o nazwie "Barque Picton Castle" w polskiej strefie. Czy to jest zgodnie z zasadami? Slowo castle to ewidentnie slowo angielskie i ta postac nie ma prawa go znac jezeli nie spotkala postaci anglojezycznych. Co wiecej ta postac tak otpowiedziala na moje komentarze w grze, ze nazwa jest niezrozumiala:

"musisz uczyć się języków obcych kiedy¶ spotkamy tubylców na innej wyspie i co wtedy im powiesz?"

moja odpowiedz:

"yyy? jakich tubylcow.. narazie jeszcze nikogo nie spotkalismy.. i skad znasz jezyk zekomych tubylcow ktorych jeszcze nie spotkalismy?? ee?"

Po mojej odpowiedzi, ta postac calkowicie zamilkla.

Czyli najwyrazniej ten gracz nie ma pojecia o zasadach tej gry, albo je ignoruje. Obawiam sie nawet, ze zamierza poplynac do angielskiej strefy i tam udawac postac mowiaca po angielsku, a angielska nazwa statku ma mu w tym pomoc. To nie moze byc tolerowane. Zwracam sie o to by administracja gry zmienila tej postac nazwe tego projektu na nazwe polska przetlumaczajac nazwe tego sloopa nawet na sile bez konsultowania sie z tym graczem. Niech ma nauczke, ze tak robic nie wolno.

Jezeli zostanie wprowadzona amnezja nazw lodzi tak jak to jest planowane z nazwami lokacji to tacy gracze lamiacy zasady gry beda mieli wtedy jeszcze bardziej ulatwione zadanie by oszukiwac :evil:
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Fri Oct 14, 2005 5:42 pm

a jak wynika z info od Josa to na razie tylko nazwy krain zostana wymazane i kazdy kto sobie wlasnorecznie nazwie cos to juz mu tak zostanie tylko ze dany gracz moze poplynac na inna wyspe i zaczac zycie od nowa tylko ze jak komus sie zachce miec angielska postac co wtedy?
to juz jest ewidentnie niebezpieczne dla gry
pozatym nazwy statkow nie powinny byc objete amnezja tak samo nazwy budynkow chodzi mi o nazwy wlasne a nie nazwy danego rodzaju np. statku

Return to “Naruszenia Najważniejszej Zasady”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest