Duch Poziomka

Publiczny kanał dyskusyjny do zgłaszania możliwych naruszeń najważniejszej zasady i dla publicznego badania podejrzanych spraw. Zwracamy uwagę, że w wielu przypadkach może być preferowane zgłaszanie tych spraw prywatnie na adres players @ cantr.net zamiast na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Duch Poziomka

Postby lacki2000 » Fri Aug 12, 2011 7:00 pm

Uprzejmie donoszę na Poziomka:
(czytać od dołu)
3339-6.28: Słyszysz z radia na częst. 107: `A czy ktoś was kurwa pytał o zdanie? Zabiliście mnie, to teraz cierpcie, buahaha`.

3339-6.18: Słyszysz z radia na częst. 107: `Podjęliśmy decyzje, nie chcemy duchów.`.

3339-6.13: Słyszysz z radia na częst. 107: `Normalnie nie macie o czy przez radio gadać... Proponuje aby rozważyć możliwości pomiędzy wypowiedzią wnoszącą coś do dyskusji, a milczeniem. `.

3339-6.13: Słyszysz z radia na częst. 107: `nie pisze, tylko jest napisane. `.

3339-6.12: Słyszysz z radia na częst. 107: `Nie, nie żyję. Zostałem bestialsko zabity przez wspaniałomyślną straż Vlo, która nie chciała się zgodzić na uczciwy proces. Banda prostaków. Słyszałem tu w zaświatach, że nawet mojego testamentu prostaki nie chcą uznać, bo brakuje w nim podpisu i daty, choć z tytule jasno pisze "Testament Poziomka", ale co poradzisz. Byli, są i będą prostakami... Powiedz mi, piękny głosie, choć na jakie wyspie znajduje się ten twój raj?`.

3339-6.07: Słyszysz z radia na częst. 107: `Albo podaj duchu wersje map jakie posiadasz, jeśli znajdę taką samą, to postaram się na niej odnaleźć Ardę.`.

3339-6.06: Słyszysz z radia na częst. 107: `*głos młodej kobiety* To zależy gdzie jesteś duchu Poziomka. Jeśli mam na mapach miejsce w którym przebywasz, to z chęcią Cię pokieruje. Jednak jeśli żyjesz... *przerwa* to znaczy bytujesz na wyspie, na której mieszkają Vlotryanie, to w stanie Ci pomóc nie będę, bo podróż długa i środków nie posiadam. `.

3339-6.03: Słyszysz z radia na częst. 107: `Gdzie jest Arda? Mówił duch Poziomka, który szuka sprawiedliwości i spokoju...`.

Podpisano: życzliwy
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
koksu
Posts: 165
Joined: Tue Mar 30, 2010 7:40 pm
Location: Polska, Zielonka

Re: Duch Poziomka

Postby koksu » Fri Aug 12, 2011 9:18 pm

O tak, poziomek mści się jak może. Mi też już fabułę rozwalił. Nie tak bezpośrednio i nie wiem nawet czy naruszył NZ ale jednak przez jego ooc wątek który mógł się zacząć prawdopodobnie się nie zacznie :(
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Duch Poziomka

Postby Sasza » Sat Aug 13, 2011 6:38 am

W ciągu ostatnich kilku dni jedna jego postać zginęła, a dwie inne trafiły do aresztów. Mówię o graczu Poziomka, który jest tutaj na forum.
Ciekawe jak sprawa ma się z innymi jego postaciami. :mrgreen:
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
koksu
Posts: 165
Joined: Tue Mar 30, 2010 7:40 pm
Location: Polska, Zielonka

Re: Duch Poziomka

Postby koksu » Sat Aug 13, 2011 6:46 am

Wszystkie nazywały się poziomek/poziomka i miały taki sam opis? :D
wadko
Posts: 544
Joined: Tue Jul 25, 2006 8:51 am

Re: Duch Poziomka

Postby wadko » Sat Aug 13, 2011 7:45 am

No to już jest k***a przesada. Ban dożywotni i niech się nie pokazuje w tej grze ani na forum. Niech idzie grać w Tibię albo Ogame.
User avatar
Aravat
Posts: 415
Joined: Tue Jun 27, 2006 9:26 pm
Location: Ennis, Ireland

Re: Duch Poziomka

Postby Aravat » Sat Aug 13, 2011 8:04 am

Niestety ja już na owego Poziomka też doniosłem gdzie trzeba. Po tym jak zamknąłem jego postać postraszył, że przypłynie tu inną postacią, która jest łowcą piratów i da mi wycisk. Żenada...
Wszystko nalezy robic w sposob tak prosty jak to tylko mozliwe i ani troche prosciej....
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Duch Poziomka

Postby Sasza » Sat Aug 13, 2011 10:30 am

koksu wrote:Wszystkie nazywały się poziomek/poziomka i miały taki sam opis? :D

Co najmniej jeden nazywa się Orzeszek. :)
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Re: Duch Poziomka

Postby Laura_ » Sat Aug 13, 2011 2:59 pm

nazywal 8)
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Re: Duch Poziomka

Postby in vitro... » Mon Aug 15, 2011 2:17 pm

wadko wrote:No to już jest k***a przesada. Ban dożywotni i niech się nie pokazuje w tej grze ani na forum. Niech idzie grać w Tibię albo Ogame.
zgadzam się z tym w 99%. bo zamiast "idzie" użyłbym innego słowa
cantr się posypał
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Re: Duch Poziomka

Postby lacki2000 » Mon Aug 15, 2011 8:03 pm

in vitro... wrote:
wadko wrote:No to już jest k***a przesada. Ban dożywotni i niech się nie pokazuje w tej grze ani na forum. Niech idzie grać w Tibię albo Ogame.
zgadzam się z tym w 99%. bo zamiast "idzie" użyłbym innego słowa
Pasowałoby również "podąża" lub "bieży". Choć z drugiej strony to postać Poziomek była całkiem spoko, trochę buńczuczna no i przez ten zgrzyt ze strażą Vlo wszystko się posypało i graczowi puściły nerwy. Stare przysłowie mówi: "Nie umiesz umierać, nie graj w Cantra".
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
User avatar
Zamia
Posts: 790
Joined: Tue Jan 09, 2007 9:38 pm

Re: Duch Poziomka

Postby Zamia » Mon Aug 15, 2011 8:54 pm

Aravat wrote:Niestety ja już na owego Poziomka też doniosłem gdzie trzeba. Po tym jak zamknąłem jego postać postraszył, że przypłynie tu inną postacią, która jest łowcą piratów i da mi wycisk. Żenada...



I to nawet dwoma szabrownikami :mrgreen:
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Duch Poziomka

Postby Sasza » Sun Aug 21, 2011 7:27 pm

Prawdopodobnie znów duch Poziomka od dwóch dni nadaje przez radio na Vlotryan. Może ktoś mu w końcu zablokuje to konto, jeśli nie chce się przystosować?
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Re: Duch Poziomka

Postby lacki2000 » Sun Aug 21, 2011 10:09 pm

Sasza wrote:Prawdopodobnie znów duch Poziomka od dwóch dni nadaje przez radio na Vlotryan. Może ktoś mu w końcu zablokuje to konto, jeśli nie chce się przystosować?
Dlatego ja jestem za rozwiązaniem w grze typu dodatkowe urządzenie informujące z jakiego kierunku przyleciał do nas sygnał radiowy.

Radiolokator
obudowa odbiornika
2 przewody sygnałowe
8 miedzianych
płytka drukowana
3 anteny (3 x 100 gram aluminium, 3 x 10 gram żelaza)

Byłoby tak w komunikacie: Słyszysz z radia na częst. 100 z kier. 223: `Duch Poziomka nie da wam grać spokojnie!`


Kierunek ten byłby podawany od najodleglejszego radiolokatora. Dlatego działałoby to też przy przekaźnikach.

Inna sugestia to był identyfikator nadajnika wysyłany przez odpowiednie dodatkowe urządzenie. Można te wspaniałe sugestie odszukać w dziale Sugestie.
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
wadko
Posts: 544
Joined: Tue Jul 25, 2006 8:51 am

Re: Duch Poziomka

Postby wadko » Sun Aug 21, 2011 10:45 pm

Cantryjczycy nie potrafią złączyć pompy z silnikiem by mieć (prawie) darmową wodę, a mają się znać na elektronice, robieniu identyfikatorów radiowych i radiolokatorów mówiących im o sygnale z dokładnością co do stopnia?
User avatar
GreenMoon
Posts: 26
Joined: Sat Oct 09, 2010 9:26 pm

Re: Duch Poziomka

Postby GreenMoon » Mon Aug 22, 2011 10:35 am

Cantryjczycy żyją w domach bez okien,w których to poruszają się całkiem sprawnie, choć logicznie rzecz biorąc powinno być tam ciemno jak..wiadomo gdzie,a mimo to doszli do całkiem mocno rozwiniętej motoryzacji - więc co cię tu jeszcze dziwi?

Return to “Naruszenia Najważniejszej Zasady”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest