notoryczne lamanie NZ

Publiczny kanał dyskusyjny do zgłaszania możliwych naruszeń najważniejszej zasady i dla publicznego badania podejrzanych spraw. Zwracamy uwagę, że w wielu przypadkach może być preferowane zgłaszanie tych spraw prywatnie na adres players @ cantr.net zamiast na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
€e$y
Posts: 176
Joined: Wed Feb 11, 2009 11:09 pm
Location: Cesarstwo Torunskie

notoryczne lamanie NZ

Postby €e$y » Sat Aug 01, 2009 4:55 pm

Nie chcę, ale muszę zgłosić :? sprawę używania wiedzy OOC przeciwko moim postaciom. W akcie zemsty za śmierć jednej z postaci, wykorzystując wiedzę ooc i notorycznie łamiąc NZ gracz ten próbuje szkodzić pozostałym moim postaciom.

Bardzo proszę kogoś z PD o PILNY kontakt mailowy albo PM w sprawie łamania NZ. Jeśliby PM nie działał, to mój mail: easyboy85 @ wp.pl (bez spacji).
MagdaB
Posts: 115
Joined: Wed Jul 22, 2009 5:38 am

Postby MagdaB » Sat Aug 01, 2009 5:15 pm

Chcialam wlasnie zglosic to samo ;)

Morderca Ampli zabija teraz na pelnym morzu moja inna postac.
Z zimna krwia, z pelna premedytacja, wiedzac, ze to moja postac ;)

Bardzo Ci Panie P z K dziekuje.


Ryzykujac wywalenie moich postaci w kosmos, ryzykujac bana na forum powiem Ci, ze Twoja adrenalina przy grze, ktora wykorzystales wycinajac w pien postacie we Vlo nastepnym razem powinna byc wykorzystana do skakania z samolotu bez spadochronu.
User avatar
€e$y
Posts: 176
Joined: Wed Feb 11, 2009 11:09 pm
Location: Cesarstwo Torunskie

Postby €e$y » Sat Aug 01, 2009 5:32 pm

Nie pozostaje mi nic innego jak poczekać na rozstrzygnięcie sprawy przez PD.

Przykro tylko, że gracz nie potrafi rozróżnić swojej osoby od swoich postaci i atak na jedną z postaci odbiera jako atak na jego osobę.
Dawno się nie spotkałem z taką kampanią oszczerstw i kłamstw na temat mnie i mojej gry w jednym poście i to bez powodu. Jest to bardzo przykre, ale ludzie są różni.

Proszę PD o nieujawnianie adresu mojego zamieszkania MagdzieB, bo obawiam się, że zechce zemścić się na mojej skromnej osobie za to, że jedna z moich postaci zabiła jej postać i będzie czekać pod domem z jakimś toporem albo siekierą :roll:

Proszę również o zamknięcie tego tematu z powodu złamania przez MagdęB zasady 4 dni. Nie dyskutujemy na forum o wydarzeniach, które się dzieją aktualnie.
User avatar
suchy
Posts: 2000
Joined: Mon Aug 28, 2006 10:06 am
Location: Under your bed, waiting for you to turn off the light

Postby suchy » Sat Aug 01, 2009 6:05 pm

Zamykam.
You still stood there screaming
No one caring about these words you tell
My friend, before your voice is gone
One man's fun is another's hell!

Wyjdź z domu. Może pod twoim blokiem napierdalają się magowie.

Return to “Naruszenia Najważniejszej Zasady”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest