Zamieszanie z radiem

Publiczny kanał dyskusyjny do zgłaszania możliwych naruszeń najważniejszej zasady i dla publicznego badania podejrzanych spraw. Zwracamy uwagę, że w wielu przypadkach może być preferowane zgłaszanie tych spraw prywatnie na adres players @ cantr.net zamiast na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
robin_waw
Posts: 1532
Joined: Tue Jul 25, 2006 12:30 pm

Zamieszanie z radiem

Postby robin_waw » Tue May 05, 2009 12:45 pm

Wygląda to na bardzo dziwny zbieg okoliczności. Nagle różne postacie zaczynają bawić się radiem i to w różnych miejscach. Zbieg okoliczności.
Postać pojawia się w Niklobrzegu i robi zamieszanie przez radio. Inna postać w Edenie próbuje bawić się radiem. Na Fic ktoś podszywa się pod Bojvingów i robi zamieszanie i jest tego więcej. Zastanawiam się czy nie są to różne postacie jednego gracza ? A może to przypadek :shock:
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Wed May 06, 2009 12:15 pm

Przypadek 8) Zgadnij skąd to wiem :lol:
ImageImage<-- Kliknij proszę w oba, z góry dziękuję :)
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Postby Marcia » Wed May 06, 2009 5:52 pm

przypadek. wiem z tego samego zrodla :D
User avatar
Sopel_1
Posts: 770
Joined: Thu Nov 13, 2008 5:12 pm
Location: Kostrzyn nad Odrą / Kraków - Poland

Postby Sopel_1 » Wed May 06, 2009 8:19 pm

przypadek, i ja wiem :wink:
User avatar
natene
Posts: 234
Joined: Sat May 17, 2008 11:42 pm
Location: GW/ Landsberg

Postby natene » Sun May 10, 2009 12:23 pm

To teraz pewnie tez przypadek - w ciagu dwóch dni 5 moich, podróżujących akurat w 7 lokacjach natknęło sie na świerzynki, każda po obudzeniu pytała o radio..i o Vlo..No jak to nie jest umawianie się poza gra, to ja ruda nie jestem...No przeciez to cholery za przeproszeniem mozna dostać...A...delikwenci mieli pecha, byli dalko od Vlo..Tyle ich słyszeli :twisted:
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Postby cald dashew » Sun May 10, 2009 2:29 pm

natene wrote:To teraz pewnie tez przypadek - w ciagu dwóch dni 5 moich, podróżujących akurat w 7 lokacjach natknęło sie na świerzynki, każda po obudzeniu pytała o radio..i o Vlo..No jak to nie jest umawianie się poza gra, to ja ruda nie jestem...No przeciez to cholery za przeproszeniem mozna dostać...A...delikwenci mieli pecha, byli dalko od Vlo..Tyle ich słyszeli :twisted:


Potwierdzam w osadzie gdzie jest moja postac nowoprzebudzony zapytal jak sie dostac do Vlo, jeszcze inny niedawno obudzil sie i powiedzial ze jezeli chcemy 15 kilo magnezu (czy cynku?) to musimy pojechac tam i tam on nam pokaze :lol:
Image
Image
Image
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Sun May 10, 2009 3:04 pm

Potwierdzam, sprawa sie zajeto.
Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi.
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Sun May 10, 2009 7:58 pm

Cantryjczyk wrote:Potwierdzam, sprawa sie zajeto.


Ale akurat nie mną :D
ImageImage<-- Kliknij proszę w oba, z góry dziękuję :)
User avatar
Mars
Posts: 852
Joined: Sat Apr 28, 2007 2:44 pm
Location: Poland

Postby Mars » Sun May 10, 2009 8:03 pm

Sierak wrote:
Cantryjczyk wrote:Potwierdzam, sprawa sie zajeto.


Ale akurat nie mną :D




Na kazdego z Was łotry przyjdzie pora :twisted:
User avatar
Sopel_1
Posts: 770
Joined: Thu Nov 13, 2008 5:12 pm
Location: Kostrzyn nad Odrą / Kraków - Poland

Postby Sopel_1 » Sun May 10, 2009 8:31 pm

natene wrote:To teraz pewnie tez przypadek - w ciagu dwóch dni 5 moich, podróżujących akurat w 7 lokacjach natknęło sie na świerzynki, każda po obudzeniu pytała o radio..i o Vlo..No jak to nie jest umawianie się poza gra, to ja ruda nie jestem...No przeciez to cholery za przeproszeniem mozna dostać...A...delikwenci mieli pecha, byli dalko od Vlo..Tyle ich słyszeli :twisted:


Tak ... widziałem jedną z twoich odpowiedzi :) trochę dziwnie to wyszło tymi dużymi literami ... :)

Return to “Naruszenia Najważniejszej Zasady”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest