link do zewnętrznej strony

Publiczny kanał dyskusyjny do zgłaszania możliwych naruszeń najważniejszej zasady i dla publicznego badania podejrzanych spraw. Zwracamy uwagę, że w wielu przypadkach może być preferowane zgłaszanie tych spraw prywatnie na adres players @ cantr.net zamiast na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Fieger
Posts: 512
Joined: Mon Aug 14, 2006 8:16 am
Location: oo..gdzies tam

link do zewnętrznej strony

Postby Fieger » Sat Jul 19, 2008 1:17 pm

Moja postać natrafiła na następującą wypowiedź

"OOC: Jest to REKLAMA, jeśli może mnie ktoś wesprzeć to wejdźcie na tą stronę:..."

i tu następował link kierujący na zewnętrzną stroną dotyczącą onlinowych ankiet. Po pobieżnym przejrzeniu tej stronki doszedłem do wniosku, że osoba podająca ten link zarabia albo odnosi inne korzyści za każdym razem gdy kliknie się w podany link... (get paid 1,25$ per friend that signs up - to wita nas na stronce)

może to nie podpada pod NNZ, ale jest wyjątkowym...hmm...naciąganiem

proszę kogoś z players department o pm to podam dokładniejsze dane: gdzie, kto itd.

p.s. próbowałem przez formularz kontaktowy ale ciągle wyskakiwały dziwne błędy albo przeglądarka mi się zawieszała...dlatego piszę to tutaj

p.s.2. proszę niech ktoś poprawi nazwę tematu :P
I have a cunning plan...
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Postby lacki2000 » Thu Jan 28, 2010 9:40 am

notatka "Gra strategiczna stworzona przez Rydzka" zawiera link do jakiejś gry na zewnętrznym serwerze
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
User avatar
BZR
Posts: 1483
Joined: Wed Aug 02, 2006 5:44 pm
Location: Poland

Postby BZR » Thu Jan 28, 2010 11:57 am

Jak dla mnie obie te sytuacje są na bana.
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Postby Marcia » Thu Jan 28, 2010 1:40 pm

Ten Rydzek to sie od paru lat po calym Cantrze przewraca... Myslalam, ze juz zostal wytepiony

Return to “Naruszenia Najważniejszej Zasady”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest