Humbas

Publiczny kanał dyskusyjny do zgłaszania możliwych naruszeń najważniejszej zasady i dla publicznego badania podejrzanych spraw. Zwracamy uwagę, że w wielu przypadkach może być preferowane zgłaszanie tych spraw prywatnie na adres players @ cantr.net zamiast na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
robin_waw
Posts: 1532
Joined: Tue Jul 25, 2006 12:30 pm

Humbas

Postby robin_waw » Tue Aug 07, 2007 10:22 pm

Powrócił jak bumerang pojawił się w Edenie i wyruszył w drogę, proponował bym mieć go na oku bo juz kolejne nazwanie nowej postaci imieniem Humbasa trąci mi NNZ
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Re: Humbas

Postby Averus Wolfmaster » Tue Aug 07, 2007 10:57 pm

robin_waw wrote:Powrócił jak bumerang pojawił się w Edenie i wyruszył w drogę, proponował bym mieć go na oku bo juz kolejne nazwanie nowej postaci imieniem Humbasa trąci mi NNZ


W tym przypadku NNZ nie tylko zostało potrącone, a nawet trafiło na oddział intensywnej terapii. :lol: A, założe się, ze to jeden z pierwszych z nowej fali.
Image
User avatar
Quijo
Posts: 1376
Joined: Tue Jun 27, 2006 8:10 pm
Location: K A T O W I C E ST Dept
Contact:

Postby Quijo » Wed Aug 08, 2007 2:36 am

Chyba równiez gdzieś widziałem Humbasa ostatnio, ale mam nadzieję, że to tylko zbieg okoliczności
http://www.gks-murcki.com
User avatar
Shaunri
Posts: 55
Joined: Fri Aug 26, 2005 4:25 pm

Postby Shaunri » Wed Aug 08, 2007 7:32 pm

Wczoraj albo przedwczoraj jakiś Humbas prosił żeby go zaciupać w mieście bo "Część postaci mu nie wyszła, a część wyszła i chce się tej pozbyć" : )

No cóż, pewni ludzie po prostu nie powinni tykać takich gier : )
Szopen
Posts: 140
Joined: Sat Sep 09, 2006 1:42 am

Re: Humbas

Postby Szopen » Thu Aug 09, 2007 1:26 pm

robin_waw wrote:Powrócił jak bumerang pojawił się w Edenie i wyruszył w drogę, proponował bym mieć go na oku bo juz kolejne nazwanie nowej postaci imieniem Humbasa trąci mi NNZ

Prosze, powiedz, ze nie ruszyl do Lasu;)
User avatar
Pyroman
Posts: 98
Joined: Mon Feb 12, 2007 5:57 pm

Postby Pyroman » Thu Aug 09, 2007 2:44 pm

się śmiejecie z Humbasów ale popatrzcie na to realnie.. armia złożona z 15 skoordynowanych Humbasów z toporami bojowymi i tarczami mogła by robić za maszynę zagłady i apokalipsy w Cantr .. więc TRZEBA temu coś zaradzić.. bo po prostu może popsuć grę
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Fri Aug 10, 2007 2:02 pm

Świat Cantra widział już wiele klonów,humbasy nie są pierwszymi ani ostatnimi.Dziwi mnie tylko że Humbasy juz dawno odeszły do historii a jakiś gracz postanowił ich wskrzesić.
Kiedyś Humbasy były nieszkodliwymi wariatami,mam nadzieje ze tak pozostanie (przynajmniej do czasu aż ktoś zablokuję konto temu gościowi).
Na szczęście żeby zebrać taką armię trzeba się mocno napocić bo postaci wyrzuca w przypadkowe miejsca.
User avatar
Elf
Posts: 441
Joined: Fri May 25, 2007 4:31 pm
Location: Elfolandia

Postby Elf » Wed Aug 29, 2007 11:47 am

Shaunri wrote:Wczoraj albo przedwczoraj jakiś Humbas prosił żeby go zaciupać w mieście bo "Część postaci mu nie wyszła, a część wyszła i chce się tej pozbyć" : )

No cóż, pewni ludzie po prostu nie powinni tykać takich gier : )



buhahahahaha :D genialne, gdyby któraś z moich postaci coś takiego usłyszała chyba by się przewróciła ;))
taca. wanna. łóżko
User avatar
Shaunri
Posts: 55
Joined: Fri Aug 26, 2005 4:25 pm

Postby Shaunri » Sat Sep 01, 2007 10:11 am

Elf - Fakt, ciężko było z tego wybrnąć, ale jakoś daliśmy radę, nawet bez OOC : )

Return to “Naruszenia Najważniejszej Zasady”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest