Rozne zale

Publiczny kanał dyskusyjny do zgłaszania możliwych naruszeń najważniejszej zasady i dla publicznego badania podejrzanych spraw. Zwracamy uwagę, że w wielu przypadkach może być preferowane zgłaszanie tych spraw prywatnie na adres players @ cantr.net zamiast na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

belin
Posts: 562
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:26 pm
Location: Poland - Warsaw
Contact:

Postby belin » Sun Dec 04, 2005 12:09 am

wojd wrote:Chcecie, to Wam założe prywatne forum, czat, albo kanał na IRCu, żebyscie mogli do woli wysnuwać podejrzenia i zgłaszac zarzuty. Dajcie innym pograć


Dokladnie tak.

Ja sie zastanawiam, czy wszystkim tutaj brakuje buractwa w nasze _realnej_ rzeczywistosci????? Musicie kretynizm "z Polski rodem" przeniesc do gry? Czy za przeproszeniem niektorych tu popiertego w mozg?
Mam 3 postacie w strefie francuskiej... i jest to tak dramatyczna roznica w podejsciu, ze chyba moje polskostrefowe postacie ubije jakos... bo po co je trzymac w klimacie bandy kretynow zamknietych do spolki z Krzysiem S.?

Keves by sie mogl uspokoic - tutaj i w grze ( w grze mu powoli wychodzi i moze wreszcie mu wyjdzie - oby czary i inne czerwone rzeczy pozwolily a tutaj niech po prostu zamknie paszczeke na pare dni bo na podstawowke wychodzi).

Reszta tez by sie mogla zamknac z debilnymi dopierdzieleniami do wszystkich bez zadnego sprawdzenia.

Polscy departamentowcy na forum tez powinni sie zamknac - kurde... sami robia gnoj z NZ bo potwierdzaja pewne kwestie (osoboscie bylbym za wypiertego polskiego skladu z "zarzadu" oby byl ktos kto ta bande "prymitywu znad Wisly" bedzie umial zrozumiec).

Toz to jakas paranoja. Wychodzi, ze niestety socjologiczny eksperyment pokazal pare rzeczy i ze rzeczywiscie niestety, nasz buracki zascianek sie nie nadaje do wspolpracy z zadna normalna rzeczywistoscia. Nawet w symulowanym swiecie musimy "wyruchac" innych, poobmawiac sie nawzajem, znalesc sobie wrogow nawet tam gdzie ich niema... ehhh. Jak banda pierwotniakow. Nawet sobie nie wyobrazam wirtualnego spotkania z anglojezyczna cywilizacja (swoja droga na ich miejscu bym sie zastanawial czy takiec cos przeprowadzic... na szczescie moga nas zamiesc jednym ruchem - moze to chociaz jednostki otrzezwi).
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Sun Dec 04, 2005 12:19 am

Na angielskim forum znalazlem temat, w ktorym sie okazalo ze przeprowadzono ciekawa akcje. Statek z zaloga prawie 40 piratow zadokowal do miasta i powyrzynal jego mieszkancow oraz pozamykal niedobitki. Takie rzeczy sie tam zdarzaja. A u nas wielka tragedia gdy ktos zostanie wbrew swej woli zamkniety w budynku. Akcja byla dobrze przeprowadzona :)

Jeszcze nie jestesmy tak rozwinieci, ale przyszlosc przynosi takie mozliwosci. A szalencow i desperatow nie brakuje :twisted:
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Sun Dec 04, 2005 12:20 am

Laura_ wrote:keves wprowadzil do vlotryan swoja czwarta (!) postac

Skad takie rewelacje? Wg moich danych ma tylko dwie i zadnej wspolpracy miedzy nimi nie zaobserwowalem, wrecz przeciwnie - malo sie nie pozabijali! Stworzylas specjalnie konto, zeby kogos oczerniac na forum, a graczy wprowadzac w blad? :x
wojd wrote:A ja to mam żal do Pana Premiera...

...bardzo duży żal, że nie zrobił Pana Leppera Wicepremierem - wiecie k.... jak by wtedy wesoło było?

:lol: Dobre!
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
belin
Posts: 562
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:26 pm
Location: Poland - Warsaw
Contact:

Postby belin » Sun Dec 04, 2005 12:41 am

Cantryjczyk wrote:Na angielskim forum znalazlem temat, w ktorym sie okazalo ze przeprowadzono ciekawa akcje. Statek z zaloga prawie 40 piratow zadokowal do miasta i powyrzynal jego mieszkancow (...)


I to jest wlasnie normalna akcja piracka - zorganizowana i pod jedym dowodztwem.
Normalna akcja :-)
A u nas co? W wielu miejscach co nawet moznaby sensownie sie rozwijac to jakies buraki siedza i albo nikt nic nie mowi tylko siedzi nad tym sparcialym szpinakiem albo sie rzuca jak kretyn, ze to niby byl tutaj pierwszy (i ze tak powiem ... ch.. mnie to obchodzi bo kto inny nadal prawa i nazwe miejsca - bo buraczynie co w letargu siedzial nawet sie nie chcialo notki wyprodukowac... a taki smiec nagle sie "budzi" i majac "powazne argumenty" w postaci broni i tarczy wywala wszystkich - to jest chamowa do kwadratu - iscie polski klimat)
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Sun Dec 04, 2005 8:48 am

KeVes nie mowie o tym co robia Twoje postacie. Juz ktorys raz za pomoca occ oskarzyles mnie o oszustwa w grze. Na forum robisz to samo. I nie mow mi, ze to ja sie mam bac bo to Ciebie GAC ma pod lupa.
Robert_
Posts: 215
Joined: Thu Aug 11, 2005 5:05 pm

Postby Robert_ » Sun Dec 04, 2005 10:37 am

KeVes to co napisales powinienes czytac za kazdym razem, gdy wchodzisz na cantr. Moze wtedy nam wszystkim bedzie sie gralo przyjemniej.
User avatar
KilDar
Posts: 474
Joined: Wed Jul 20, 2005 10:02 am
Location: Polska, Katowice

Postby KilDar » Sun Dec 04, 2005 2:33 pm

swoją drogą to też bym sie wkurzył jakby znana mi postać któregoś z PD obrzucała moją postać w grze tekstami OOC... do tego służą inne drogi komunikacji
Matix wrote:Nie grałem w Cantra przez najbliższe pięć minut
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Sun Dec 04, 2005 8:42 pm

Oczywiscie byly wpadki i zdawalem sobie z tego sprawe ze czesc osob wie o tym ze to moje postaci. Ale poza tym ze wymyslilem sobie ich pokrewienstwo, wiekszych laman NZ nie bylo. Choc Ty wiesz lepiej, pewnie masz liste moich przekretow. Sam prowadziles wspolprace na szeroka skale wiec nie mow innym o tym jak maja stosowac sie do zasad.

Btw. I nie klam, bo 2 dni temu podczas debaty ooc w grze powiedziales ze znowu wkurza Cie wspolpraca moich postaci. Czemu nie zlozysz donosu? Czyzbys obawial sie ze wyjdziesz na glupca bo Twoje przypuszczenia sa chora imaginacja?
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sun Dec 04, 2005 9:16 pm

Zacytuję Ci raz jeszczę NZ w formie jaką czytasz podczas rejestracji:
Najważniejsza Zasada
Jest jedna zasada która dotyczy współoddziaływania postaci w Cantr II między sobą.

Mimo tego, że każdy gracz może posiadać wiele postaci którymi będzie grać, to te postacie MUSZĄ być rozdzielonymi i odrębnymi indywidualnościami. To prowadzi do pewnych koneskwencji dla gry:

*Twoje postacie nie są automatycznie rodziną

Return to “Naruszenia Najważniejszej Zasady”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest