Usuniecie smieci z tematu

Prosimy zgłaszać tu prośby o moderację do rozpatrzenia przez Departament Komunikacji (Communications Department). Tak samo jak "Ogólna pomoc", to NIE jest miejsce do prowadzenia pogawędek lub debatowania na temat próśb.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Usuniecie smieci z tematu

Postby Sierak » Sun Jan 22, 2006 1:17 am

http://www.cantr.net/forum/viewtopic.ph ... 677#137677


Proszę o usunięcie posta nemo49,belina i mojego posta, który cytuje post belina oraz wszystkich poniższych nie na temat. Posty nie są związane z tematem, poza tym mają prowadzić do coraz większego zaśmiecenia i prowokują kłótnie.
Last edited by Sierak on Sun Jan 22, 2006 1:50 am, edited 1 time in total.
ImageImage<-- Kliknij proszę w oba, z góry dziękuję :)
belin
Posts: 562
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:26 pm
Location: Poland - Warsaw
Contact:

Postby belin » Sun Jan 22, 2006 1:24 am

Michal... no tutaj to zdrowo przesadziles.
W ten sposob sie bronisz przed wskazywaniem Twoich bledow?
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Sun Jan 22, 2006 1:38 am

belin wrote:Michal... no tutaj to zdrowo przesadziles.
W ten sposob sie bronisz przed wskazywaniem Twoich bledow?


Nie, w ten sposób oczyszczam konkretny temat z twoich chamskich zaczepek...temat jest tylko i wyłącznie o ujawnianiu postaci i inne tematy w nim są śmeiciami!
ImageImage<-- Kliknij proszę w oba, z góry dziękuję :)
belin
Posts: 562
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:26 pm
Location: Poland - Warsaw
Contact:

Postby belin » Sun Jan 22, 2006 1:44 am

No to naprawde zacznij od siebie.
Na razie wszystkie posty w tamtym watku sa na temat... albo w jego okolicach.
Zaczynasz byc przewrazliwony na swoim punkcie :-) a ja nie rozumiem po prostu takich ludzi co to sami sie boja (nie sa gotowi ;-) ) a innych podpuszczaja. Akurat w Cantr to wyglada tak jakbys sam chcial dostac na talerzu wszelkie informacje OOC.
Zacznij od siebie - jak na razie Ci sie to nie udaje.
belin
Posts: 562
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:26 pm
Location: Poland - Warsaw
Contact:

Postby belin » Sun Jan 22, 2006 1:49 am

Ja tez rozumiem powstanie takiego watku na forum. Ale wlasnie ze strony Michala, ktory gardluje tu o pelnej informacji (uhh.... za chwile zaproponuje jakas lustracje ;-D ) wymagalbym, zeby jesli taki watek zaklada to zeby sam sie w nim udzielil (przeciez to taka sama sytuacja jak z sonda o systemach wladzy - tez nie umial zajac stanowiska na poczatku). Inaczej niech nie gada po proznicy.
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sun Jan 22, 2006 1:52 am

No cos w tym jest. Ale chyba sam jeszcze nie chce sie ujawnic z roznych wzgledow (rozumiem je czesciowo), a chce kuc zelazo poki gorace (czyli wykorzystac chwilowa tendencje po ujawnieniu swoich postaci przez Wojda).

EDIT: ja na przyklad jestem cholernie ciekaw czyja jest jedna postac: bo jest po prostu swietnie prowadzona i to w imponujacy sposob. Wiele bym za te wiedze dal. A sam postaci swoich tez nie chce ujawniac z dwoch wzgledow:
- psuje innym i mnie zabawe
- nie wierze w uczciwosc ludzi i traktowanie tych postaci bez korzustania z wiedzy OOC
Last edited by Gnom on Sun Jan 22, 2006 1:58 am, edited 2 times in total.
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Sun Jan 22, 2006 1:54 am

belin wrote:wymagalbym, zeby jesli taki watek zaklada to zeby sam sie w nim udzielil (przeciez to taka sama sytuacja jak z sonda o systemach wladzy - tez nie umial zajac stanowiska na poczatku). Inaczej niech nie gada po proznicy.


Chamska interpretacja, chciałem też napisać o systemach władzy, ale nie w poście z ankietą, który każdy czyta, by nie zmieniać czyjegoś zdania i chciałem się włączyć już do gotowej dyskusji, by przy okazji odpowiedzieć na czyjś post. Więc suma sumarum i tak bym się tam wpisał...twoje prowokacje są coraz bardziej żałosne...co jeszcze mi wytkniesz, gdzie jeszcze pociągniesz nagonkę na mnie, gdzie jeszcze dopiszesz coś nie na temat? Co jeszcze się nie podoba?
ImageImage<-- Kliknij proszę w oba, z góry dziękuję :)
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sun Jan 22, 2006 1:57 am

Jak to dzis ujal Wojd:

MILOSC, PRZYJAZN, POKOJ i takie tam.

Nie kloccie sie juz moze, co? Zakonczcie te dyskusje, bo naprawde do niczego nie prowadzi, tylko rodzi kolejne podzialy.

EDIT: *patrzy na posta ponizej i ciezko wzdycha*
Last edited by Gnom on Sun Jan 22, 2006 2:08 am, edited 1 time in total.
belin
Posts: 562
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:26 pm
Location: Poland - Warsaw
Contact:

Postby belin » Sun Jan 22, 2006 2:06 am

Michal wrote:chciałem też napisać o systemach władzy, ale nie w poście z ankietą, który każdy czyta, by nie zmieniać czyjegoś zdania


Teraz bede chamski :-) - naprawde myslisz, ze Twoje zdanie zmieni czyjes? Czy to nie zbytnia megalomania?
Ale spoko - tez bede sie od dzisiaj tlumaczyl, ze cos chcialem ale gdzie indziej :-D
A z nagonka jestes smieszny naprawde :-). O 3 w nocy jest milo sie ucieszyc :-). Ja po prostu naprawde nie cierpie ludzi co wyskakuja z czyms, nie umiejac samemu temu sprostac. I takich co chca bog wie co zrobic... ale tak jakos obok (czyli zamiast w Cantr dzialac, dzialasz tutaj - w dosyc absurdalny dla mnie sposob).
Naprawde nie masz potrzeby tej odrobiny tajemnicy, ktora otacza Cantr? Musisz wszystko wiedziec - co, gdzie, kto, kogo, za ile? Moze zmien Cantr na TVN24? :-)
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Sun Jan 22, 2006 7:28 am

Cichajta pierony!

Panowie (panie sie niestety jakoś w tych dyskusjach nie udzielają, a szkoda :() zastanówcie się trochę - przede wszystkim Ty Michale - ale pozostałym tez się przyda.

To miejsce nazywa się Forum Dyskusyjne Cantr II

słownik wyrazów obcych pwn wrote:DYSKUSJA - ustna lub pisemna wymiana zdań na jakiś temat, wspólne rozpatrywanie jakiegoś zagadnienia; rozmowa, dysputa
<fr. discussion, z łac. discussio, od dis-cutio roztrząsam, rozbijam na drobne kawałki>


My tu mamy dyskutować, analizować, rozmawiać - a nie roztrząsać (sic!) gnój.

Powściągnijcie emocje - to do niczego nie prowadzi.

Michal - Belin ma rację, przesadzasz z mniemaniem o sobie. Wiek tu nie ma większego znaczenia - ale doświadczenie życiowe ma. Kłócisz się ze starymi wyjadaczymi, którzy gdyby nie dobre wychowanie zniszczylibny Cie już dawno. Nie przeciągaj struny. Szanuję Twoje poglądy - masz do nich prawo. Doceniam inicjatywę - nie jest zła - ale jełśi będziesz w ten sposób postępował, popsujesz efekt i ludzie znielubią ją nie ze względu na Ciebie.

Cantryjczyku - to w nawiązaniu do postów z innego watku - ale związanego z tym - oczekiwałbym po Tobie więcej umiaru.

Belin, Gnom: dajmy Michalowi dzień luzu. Niech się pozbiera i zastanowi - OK?

PEACE MAAAAN? Image
==============
belin
Posts: 562
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:26 pm
Location: Poland - Warsaw
Contact:

Postby belin » Sun Jan 22, 2006 10:43 am

Jak juz wspomnialem, juz sie nie udzielam :-)
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Sun Jan 22, 2006 11:12 am

wojd wrote:Belin ma rację


Bo to twój kolega.

wojd wrote:przesadzasz z mniemaniem o sobie. Wiek tu nie ma większego znaczenia - ale doświadczenie życiowe ma.


Nie przesadzam, nie robię nic co by na to wskazywało. Nie mam wcale prowadzić dyskusji, bo są tu tacy co muszą mieć rację bo są starsi i mają doświadczenie życiowe?
wojd wrote:Kłócisz się ze starymi wyjadaczymi, którzy gdyby nie dobre wychowanie zniszczylibny Cie już dawno. Nie przeciągaj struny.


To stary wyjadacz belin zaczął kłócić się ze mną, co do reszty to tylko dyskusje. Kłótnią nazwałbym to raczej wtedy, kiedy bym kogoś obraził i starał się na siłę przekonać do czegoś. Ja jedynie komentuję wasze argumenty, czyli je odpieram. W ten sposób przezentuję swoje poglądy.



wojd wrote:Szanuję Twoje poglądy - masz do nich prawo.


Za to belin ich nie szanuje, pod ich wpływem wysnuwa złośliwe wnioski. Belin nie posiadając argumentów w dyskusji schodzi na wycieczki osobiste. Poza tym wymyśla sobie teorie, że nie wypowiadam się w temacie, w którym mam najwięcej postów.

wojd wrote:Doceniam inicjatywę - nie jest zła - ale jełśi będziesz w ten sposób postępował, popsujesz efekt i ludzie znielubią ją nie ze względu na Ciebie.


Inicjatywa w 99% przypadków jest dobra. Tak samo jest z dyskusją. Ja nie postępuję źle. Nie potrafisz tego zrozumieć, jesteś zaślepiony koleżeństwem belina. To belin w dyskusje wprowadza od razu wątki osobiste typu: ty masz takie poglądy, bo jesteś gupi! Nie dyskutuj tu ze mną ty mały!
ImageImage<-- Kliknij proszę w oba, z góry dziękuję :)
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Sun Jan 22, 2006 11:25 am

OK Michal, posłuchaj...

Belin jest moim kolegą - ale to fakt, który nie ma nic do rzeczy, ponieważ zdarza się nam mieć diametralnie różne zdanie na wiele tematów, co jakoś dziwnie nam nie przeszkadza :)

Znam siedemdziesięcioletnich kretynów i osiemnastolatków, którym zazdroszczę inetligencji i wiedzy. Mówiąc o wyjadaczach miałem na myśli ludzi, którzy zęby zjedli na dyskusjach w Internecie a wcześniej jeszcze w BBSach oraz takich, którzy lata spedzili przy stołach jako gracze i mistrzowie gry.

Nie mam nic do Ciebie - a jedynie do sposobu, w jaki reagujesz na argumenty innych. Dyskusja polega na wymianie poglądów a nie na stwierdzaniu 'nie bo nie'. Zacznij prowadzić normalną dyskusję i nie obrażaj innych. Tylko o to Cię proszę :)

* zamraża postrzeganie niektórych osób na forum na 24h *
==============
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Sun Jan 22, 2006 11:30 am

wojd wrote:Dyskusja polega na wymianie poglądów a nie na stwierdzaniu 'nie bo nie'.


Ja tak nie stwierdzam, zawsze tłumaczę...Podajesz argumenty, które nie do końca są słuszne, więc je komentuję, to zła rekacja? Ten komentarz rzadko wygląda w ten sposób:nie, bo nie, nieprawda.

wojd wrote:Zacznij prowadzić normalną dyskusję i nie obrażaj innych. Tylko o to Cię proszę :)


Jeżeli belin zaczyna mnie obrażać, to czemu ja nie mam obrazić belina? On może, bo jest starszy i robi to, bo musi, albo ma w tym swój głębszy cel, jako osoba starsza, a ja już nie?
ImageImage<-- Kliknij proszę w oba, z góry dziękuję :)
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Sun Jan 22, 2006 11:37 am

O mamma mia.. Jak ktoś Cie obraża nie mając racji, to domagasz się przeprosin. Jeśli to nie pomaga - zabijasz albo olewasz.
Jeśli ty kogoś obrażasz nie mając racji, to przepraszasz. Jełśi nie chcesz przeprosić zostajesz zabity albo olany. Prosty wybór? ;)

A na serio - najwazniejsze jest by nie prtzenosić animozji z jednej dyskusji na drugą - a przede wsystskim na osoby, z którymi w danej kwestii sie nie zgadzamy. W innych sprawach przecież się zgadzamy - na przykład w tym, ze Cantr to super gra - co nie?

* a teraz już ostatecznie zakłada filtr na oczy *
==============

Return to “Prośby o moderację”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest