Usuniecie smieci z tematu

Prosimy zgłaszać tu prośby o moderację do rozpatrzenia przez Departament Komunikacji (Communications Department). Tak samo jak "Ogólna pomoc", to NIE jest miejsce do prowadzenia pogawędek lub debatowania na temat próśb.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

upierdliwiec
Posts: 25
Joined: Thu Sep 29, 2005 8:04 pm

Postby upierdliwiec » Sun Jan 22, 2006 11:46 am

Czytać was już nie można. 2 dni wałkujecie cały czas to samo...

DO EKIPY MODERUJĄCEJ!

Wnoszę o skasowanie tego tematu (no może oprócz pierwszego posta) ponieważ nie spełnia on założenia tego forum:


Prosimy zgłaszać tu prośby o moderację do rozpatrzenia przez Departament Komunikacji (Communications Department). Tak samo jak "Ogólna pomoc", to NIE jest miejsce do prowadzenia pogawędek lub debatowania na temat próśb.
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sun Jan 22, 2006 11:48 am

upierdliwiec... juz wiem skad nick...
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Sun Jan 22, 2006 11:54 am

Gnom wrote:upierdliwiec... juz wiem skad nick...


:lol:
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Sun Jan 22, 2006 11:55 am

wojd wrote:O mamma mia.. Jak ktoś Cie obraża nie mając racji, to domagasz się przeprosin. Jeśli to nie pomaga - zabijasz albo olewasz.
Jeśli ty kogoś obrażasz nie mając racji, to przepraszasz. Jełśi nie chcesz przeprosić zostajesz zabity albo olany. Prosty wybór? ;)

A na serio - najwazniejsze jest by nie prtzenosić animozji z jednej dyskusji na drugą - a przede wsystskim na osoby, z którymi w danej kwestii sie nie zgadzamy. W innych sprawach przecież się zgadzamy - na przykład w tym, ze Cantr to super gra - co nie?

* a teraz już ostatecznie zakłada filtr na oczy *


No niby tak, ale zaczynam tracić wiarę w ludzi, gdy taki internetowy wyjadadcz zaczyna pierwszy.

Więc tak teraz napiszę coś na zielono, kolorem nadziei :D

Może przestaniemy się kłócić nie na 24 godziny, ale na zawsze i zapomnimy o dwóch ostatnich dniach i zapomnimy o tym, kto pierwszy obraził, kto stosował głupie argumenty, kto się chwalił doświadczeniem, kto się kłócił, kto jest zbytnio przekonany o swojej wartości, kto uszczęśliwa na siłę, stosuje argumenty nie, bo nie, sam robi inaczej niż pisze, kto chciałby kogo zniszczyć, kto źle postępuje,kto jest dobrze i kto źle wychowany i proponuję sobie to przypominać, przy każdej nowej dyskusji...
ImageImage<-- Kliknij proszę w oba, z góry dziękuję :)
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Sun Jan 22, 2006 11:59 am

Dodam jeszcze, że przepraszam, jeżeli kogoś uraziłem, zdenerwowałem, obraziłem lub ogólnie zrobiłem coś głupiego :D
ImageImage<-- Kliknij proszę w oba, z góry dziękuję :)
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Mon Jan 23, 2006 2:18 am

gosh... normalnie jak dzieci... :-/ A już Was chwialiłem, że nie ma tu zgłoszeń do moderowania.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Sun Jan 29, 2006 12:04 am

Fajnie się to czytało... :twisted:

Więcej takich... Może rzucę ksiązki i studia dla takich postów... Szkoda że belin, wojd i michał nie są kobietami (jeśli któryś z was jest to przepraszam i zwracam godność) i że nie ma e-kisielu :twisted:

ps. Chuck pije jedynie balsam... i jedynie pomorski... :twisted: :twisted:
Image
Image
Federacja RP
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sun Jan 29, 2006 12:25 am

ushol wrote:Więcej takich... Może rzucę ksiązki i studia dla takich postów... Szkoda że belin, wojd i michał nie są kobietami (jeśli któryś z was jest to przepraszam i zwracam godność) i że nie ma e-kisielu :twisted:


:lol:

Return to “Prośby o moderację”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest