Taki Maly Problem

Prosimy zgłaszać tu prośby o moderację do rozpatrzenia przez Departament Komunikacji (Communications Department). Tak samo jak "Ogólna pomoc", to NIE jest miejsce do prowadzenia pogawędek lub debatowania na temat próśb.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Mirrage
Posts: 11
Joined: Sat Aug 08, 2009 5:36 pm

Taki Maly Problem

Postby Mirrage » Sat Aug 08, 2009 5:41 pm

Nigdy jeszcze nie grałem w Cantra. Postanowiłem założyć sobie konto. Podałem pewien e-mail, ale z obaw o meila z ID (no cóż były problemy z takimi meilami) zrobiłem zamówienie też na 2 konto na gmailu. Trochę się zdziwiłem, ponieważ na to pierwsze chociaż zrobione wcześniej przyszła tylko wiadomość, że mam czekać, a na to 2 przyszła ta wiadomość i jeszcze, że mam już konto :o.

Jest opcja odzyskiwania ID/hasła? (bo już nie wiem czy robiłem to konto)
Ile mogę czekać na meile? (już półtora dnia, z tym, że wiem, że Cantr to gra wolna - przeczytałem Wprowadzenie/FAQ i polowe polskiego forum ;P)

Z góry dziękuje za pomoc

#Edit
Nie będę grał na 2 kontach

Takie jeszcze małe pytanko, jak zacznę zbierać coś to mam po grze tą postacią? Znaczy się następną rzecz będę mógł wykonać dopiero 3 godziny później (realnego czasu)?
Last edited by Mirrage on Sat Aug 08, 2009 5:58 pm, edited 1 time in total.
Nick z forum jak jest w grze - to nie ja...

GG: 1756129
User avatar
suchy
Posts: 2000
Joined: Mon Aug 28, 2006 10:06 am
Location: Under your bed, waiting for you to turn off the light

Postby suchy » Sat Aug 08, 2009 5:45 pm

Podaj mi na PM maile, na które zakładałeś te konta, a sprawdzę to.
You still stood there screaming
No one caring about these words you tell
My friend, before your voice is gone
One man's fun is another's hell!

Wyjdź z domu. Może pod twoim blokiem napierdalają się magowie.
User avatar
kamil1313
Posts: 456
Joined: Mon Apr 13, 2009 11:41 am

Re: Taki Maly Problem

Postby kamil1313 » Mon Aug 17, 2009 11:41 am

Mirrage wrote:
Takie jeszcze małe pytanko, jak zacznę zbierać coś to mam po grze tą postacią? Znaczy się następną rzecz będę mógł wykonać dopiero 3 godziny później (realnego czasu)?


Projekt możesz przerwać, klikjąc krzyżyk (ale jak będziesz w postaci i będzie nazwa projektu, a obok krzyżyk. Nie ten na samym dole koło uśmiechniętej buźki w ciąży :lol: ) Image

Return to “Prośby o moderację”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest