Obrazliwy Avatar

Prosimy zgłaszać tu prośby o moderację do rozpatrzenia przez Departament Komunikacji (Communications Department). Tak samo jak "Ogólna pomoc", to NIE jest miejsce do prowadzenia pogawędek lub debatowania na temat próśb.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Quijo
Posts: 1376
Joined: Tue Jun 27, 2006 8:10 pm
Location: K A T O W I C E ST Dept
Contact:

Obrazliwy Avatar

Postby Quijo » Sat Jul 18, 2009 6:02 pm

Prosiłbym moderatorów forum o usunięcie użytkownikowi o nicku KEVEZ avatara zawierającego pewien obraźliwy znak.
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Re: Obrazliwy Avatar

Postby KVZ » Sat Jul 18, 2009 6:22 pm

Quijo wrote:Prosiłbym moderatorów forum o usunięcie użytkownikowi o nicku KEVEZ avatara zawierającego pewien obraźliwy znak.


Sam skasowalem I tak juz mi sie on znudzil. Nie wiem o co tyle krzyku Quijo to tylko avatar. Ten avatar juz byl od dawna jak by co. W oryginale zamiast tego byl sierp i mlot, jak rozumie to by cie mniej urazilo niz Crossed SS? co? no i Sieg Heil Maine Friend : )
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Sat Jul 18, 2009 6:43 pm

Nie tyle obraźliwy, co prawnie zakazany. Z tego, co wiem, pokazywanie swastyki jest zabronione w niektórych krajach z Germanią na czele. A zapewne na forum jest trochę Niemców, którzy byliby narażeni na indoktrynację. :P
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sat Jul 18, 2009 6:46 pm

Elm0 wrote:Nie tyle obraźliwy, co prawnie zakazany. Z tego, co wiem, pokazywanie swastyki jest zabronione w niektórych krajach z Germanią na czele. A zapewne na forum jest trochę Niemców, którzy byliby narażeni na indoktrynację. :P


A to ciekawe dlaczego w niektorych kreskowkach polskich smiesznych o niemcach nie jest zakazany ino emitowany w wieczornych porach : D w filmach o szkopach tez go jakos nie cenzuruja, ale i tak nie ma to jak szwabska Gapa ^^
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Sat Jul 18, 2009 7:05 pm

W Polsce można pokazywać do woli, ale to jest raczej forum międzynarodowe... zresztą, wszystko zależy od postawy adminów. :P (jeśli nie wykryłem jakiegoś sarkazmu, to przepraszam).
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sat Jul 18, 2009 7:22 pm

Nie przepraszaj, nie masz za co. Sam nie wiem czy byl sarkazm bo ja co 5 minut co innego mysle. Taka juz choroba, i nie uleczalna pewnie. Dla mnie topic jest over. Bez odbioru : P

Return to “Prośby o moderację”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest