Zastrzeżenia "moderacyjne"

Prosimy zgłaszać tu prośby o moderację do rozpatrzenia przez Departament Komunikacji (Communications Department). Tak samo jak "Ogólna pomoc", to NIE jest miejsce do prowadzenia pogawędek lub debatowania na temat próśb.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Eresan
Posts: 665
Joined: Wed Dec 20, 2006 6:31 pm

Postby Eresan » Sun Nov 04, 2007 9:30 pm

Brawo Ula! Jak łamią zasady Twoi (widocznie) ulubieńcy to wszystko OK jak ktoś je lekko nagina i nie ma to wpływu na grę ale tego kogoś nie lubisz to wycinasz posty? Nigdy nie powinnaś trafić do żadnego departamentu - to smieszne. Mam nadzieję że jesteś z siebie zadowolona...


Pozdrawiam.
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Postby gawi » Sun Nov 04, 2007 9:34 pm

Eresan wrote:Brawo Ula! Jak łamią zasady Twoi (widocznie) ulubieńcy to wszystko OK jak ktoś je lekko nagina i nie ma to wpływu na grę ale tego kogoś nie lubisz to wycinasz posty? Nigdy nie powinnaś trafić do żadnego departamentu - to smieszne. Mam nadzieję że jesteś z siebie zadowolona...


Pozdrawiam.


Przesadzasz Eresan.. jest zasada 4 dni .. i co do postaci zawsze była..Ula robi to co powinna a Ty nie histeryzuj.. pojawia sie postacie za 4 dni ...jestes najwiekszym histerykiem jakiego znam tak wogole..
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
Milo
Posts: 736
Joined: Fri Feb 03, 2006 11:24 pm

Postby Milo » Sun Nov 04, 2007 9:36 pm

Zasada czterech dni chłopcze. Nie kompromituj się bardziej. Zadziwiająco przypominasz w zachowaniu Nemo
User avatar
Ula
Posts: 1042
Joined: Thu Mar 23, 2006 3:17 pm

Postby Ula » Sun Nov 04, 2007 9:38 pm

Dziękuję za słowa uznania, Eresanie. W ramach oczyszczania departamentów z osobników niepowołanych można napisać do GABu. Polecam :)

Post został wyedytowany ze względu na Zasadę 4 Dni. Nie pierwszy raz i nie ostatni na tym forum.
Image
User avatar
Arucard
Posts: 666
Joined: Sat Apr 07, 2007 10:07 pm
Location: Poland

Postby Arucard » Sun Nov 04, 2007 9:40 pm

Aaarrghhhh(brak slow juz poprostu)Pamietaj o zasadzie 4 dni.....
Kto chce stringi w cantr(walić na PM):
Miaua,Arucard,Chimaira,Frogutka,Quijo,Sayuri,Stuff(kto na ircu bywa ten go zna),Sztywna,Isis,Luke,Averus,Jinchuuriki,Miri
Eresan
Posts: 665
Joined: Wed Dec 20, 2006 6:31 pm

Postby Eresan » Sun Nov 04, 2007 9:41 pm

Czyli w instrukcji jest zasada 4 dni a zasady nie używania wulgaryzmów względem innych graczy nie ma? hmm... widocznie muszę jeszcze raz je przeczytać :D

Uleńko jak mnie bawi sprzeczność tego co piszesz na PW a tego co piszesz na forum :D

Swoją drogą życzę Ci i Twoim postaciom jak najbardziej częstego korzystania i z tych urokliwych słow. Także oby Ciebie tak nazywano skoro to jest tak bardzo poprawne i zgodne z zasadami Cantra. Mi się ta zasada po prostu nie podobała i proszę nie miej o to do mnie żalu.

EOT.


Pozdrawiam.
User avatar
Quijo
Posts: 1376
Joined: Tue Jun 27, 2006 8:10 pm
Location: K A T O W I C E ST Dept
Contact:

Postby Quijo » Sun Nov 04, 2007 9:45 pm

Pokaż tylko Ersan, w którym miejscu, były przekleństwa skierowane do graczy, bo ja tam nic takiego nie widziałem. Do postaci owszem, było, ale to była postać, zwykłe kilka literek, nic więcej i nawet troche do człowieka nie podobne
User avatar
Arucard
Posts: 666
Joined: Sat Apr 07, 2007 10:07 pm
Location: Poland

Postby Arucard » Sun Nov 04, 2007 9:47 pm

"Grając w Cantr II z perspektywy każdej pojedynczej postaci, możesz spróbować grać najsłynniejszego polityka, najbardziej przerażającego złoczyńcę, najbardziej przebiegłego dowódcę wojskowego, najbogatszego przedsiębiorcę, a nawet najukochańszego idiotę osady. W tej grze możesz grać każdą rolę jaką możesz wymyślić, a wyzwaniem jest granie jej konsekwentnie i osiąganie celów jakie sobie wyznaczysz dla każdej odgrywanej przez Ciebie postaci z osobna."

To mozesz przeczytac na glownej stronie cantr......i mozesz odegrac i glupka i wesolka ale chama juz nie wedlug Ciebie?
Kto chce stringi w cantr(walić na PM):

Miaua,Arucard,Chimaira,Frogutka,Quijo,Sayuri,Stuff(kto na ircu bywa ten go zna),Sztywna,Isis,Luke,Averus,Jinchuuriki,Miri
User avatar
Ula
Posts: 1042
Joined: Thu Mar 23, 2006 3:17 pm

Postby Ula » Sun Nov 04, 2007 10:12 pm

Eresan wrote:Uleńko jak mnie bawi sprzeczność tego co piszesz na PW a tego co piszesz na forum :D


Naprawdę? Ciekawe... ja nie widzę sprzeczności. Jeśli tak wracasz do tych PMów, to może masz ochotę je opublikować? Nie ma sprawy. Zdaję sobie sprawę z tego, co napisałam. I nie krytykowałam Twoich poglądów czy zasad, lecz postawę wobec graczy. Dzisiejszy dzień mojej opinii nie zmienił. :)
Na temat wulgaryzmów się dzisiaj nie wypowiadałam. A może tylko ja tego nie pamiętam. ;)

Powodzenia w RL.

Temat wyodrębniam i przenoszę do działu moderacyjnego.
Image
Eresan
Posts: 665
Joined: Wed Dec 20, 2006 6:31 pm

Postby Eresan » Sun Nov 04, 2007 10:46 pm

Nie będę się już spierał. Wolisz by Twoje postacie kalały się takim językiem czy by mówiono do Nich w ten sposób... *wzdycha* ..to Twoja sprawa i świadczy o Tobie. Ja tego nie akceptuje i dla tego życzę wszystkim cudownej gry czy z ludźmi używającymi takiego słownictwa czy nie. Ja się nie zgadzam na to nie zależnie czy skierowane do mnie czy nie.

Dziwi mnie tylko, że zrobiony był rejwach o jak ktoś tam chciał wprowadzać narkotyki (sam byłem przeciwny) a tłumaczenie było o młodych ludziach i ich rodzinach a akceptuje się słownictwo najgorsze z możliwych. Dziwi mnie także, iż zostałem zakrzyczany tylko dlatego że nie zgadzam się na łamanie zasad i brak podstaw kultury u gracza a ten który posługuje sie takim słownictwem siedzi i smieje się teraz w kułak... Cóż, de gustibus not disputandum est...

Jako że to mój ostatni post, chciałbym BRADZO podziękować za wiele wzruszających i pięknych chwil i zaapelować do WAS gracze o nietolerowanie dalej takich zachowań które mnie z tond pognały. Mam nadzieję że to się zmieni...

Dziękuję kochani za grę, nawet jeśli uważacie że jestem wrednym nieużywającym wulgaryzmów kretynem. Miłej gry.


Pozdrawiam.
matt_
Posts: 1030
Joined: Mon Oct 16, 2006 9:17 pm

Postby matt_ » Sun Nov 04, 2007 10:52 pm

jeszcze raz dziękuje za grę Eresan, ceniłem sobie Twoją postać.

pozdrawiam.
User avatar
Ula
Posts: 1042
Joined: Thu Mar 23, 2006 3:17 pm

Postby Ula » Sun Nov 04, 2007 11:06 pm

Eresan wrote:Nie będę się już spierał. Wolisz by Twoje postacie kalały się takim językiem czy by mówiono do Nich w ten sposób... *wzdycha* ..to Twoja sprawa i świadczy o Tobie. Ja tego nie akceptuje i dla tego życzę wszystkim cudownej gry czy z ludźmi używającymi takiego słownictwa czy nie. Ja się nie zgadzam na to nie zależnie czy skierowane do mnie czy nie.


No dobrze, rozumiem. Ale dlaczego zaadresowałeś to do mnie?

Ula wrote:Na temat wulgaryzmów się dzisiaj nie wypowiadałam. A może tylko ja tego nie pamiętam.

:)

Szacunek wobec piszących na forum, graczy. O to mi chodziło, jeśli już zacząłeś temat naszych "relacji". Może nie wspomnę o tym, co o mnie napisałeś w poście na samej górze. Bo to niepotrzebne. Przyjęłam do wiadomości. :)
Ale zakładam, że jeśli chce się coś komuś odpisać, odpowiedzieć, to powinno się przeczytać poprzednią wypowiedź i próbować ją jakoś zrozumieć. Nawet jeżeli się z nią nie zgadza.


non, nie not...non... *mamrocze*
Image

Return to “Prośby o moderację”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest