Prosby o moderacje

Prosimy zgłaszać tu prośby o moderację do rozpatrzenia przez Departament Komunikacji (Communications Department). Tak samo jak "Ogólna pomoc", to NIE jest miejsce do prowadzenia pogawędek lub debatowania na temat próśb.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Thu Sep 04, 2008 11:55 am

Milo wrote:Wyjaśniając mój post: zgodnie z informacją na forum (nie mówię o rzeczywistości) moderowaniem forum zajmują się członkowie Departamentu Komunikacji. Odszedł jakiś? Szczególnie z powodów wymienionych przez Quijo? A z osób naprawdę mogących moderować odeszli wszyscy?
Klik i oglądamy Departament Komunikacji. Kogo z Polaków tam mamy? Miri - ostatnia aktywność miesiąc temu. Scorup - ostatnio aktywny pół roku temu. I... to by było na tyle. Więcej nie stwierdzono. Ja nie widzę aktywnych, a Ty? Wymień nicka, jeśli tak.

Nie wiem, z czego wynika bezpodstawne zarzucanie mijania się z prawdą Quijo, może dlatego, że celowo od pewnego czasu siejesz zamęt i podkopujesz Cantr, czy może dlatego, że jesteś głupi i nie potrafisz dotrzeć do podstawowych informacji. Odpowiedz sobie sam i nie dziel się odpowiedzią ze mną.

Zarzucanie spamowania innym w poście, który sam jest spamem, świadczy, że coś Ci się pomieszało albo powinieneś odpocząć.

W mojej opinii należałeś do grupy graczy częściowo pożytecznych ze względu na roleplay, a częściowo szkodliwych ze względu na zasady gry. A po wciśnięciu krzyżyka uważam Cię za wyłącznie szkodliwego dla gry. Ot, taka moja prywatna opinia.
(SRVPRC)
Image
Milo
Posts: 736
Joined: Fri Feb 03, 2006 11:24 pm

Postby Milo » Thu Sep 04, 2008 1:30 pm

Dobrze, przekonałeś mnie że forum nie jest moderowane.

Należałem do grupy graczy? Po co tak na około. UKŁAD to jest słowo którego szukasz :D Przerażające, nie dość że jestem nieuczciwy to jeszcze byłem szkodliwy ze względu na zasady. Tylko czemu nikt mi o tym nie powiedział?! Jedyną wiadomością jaką przez cały czas gry dostałem od PD było... zaproszenie do wstąpienia do PD :lol: Oficjalne, od ówczesnej szefowej, Cantr Lady. Cóż, ona pewnie tez należała do UKŁADU, jak wszyscy poza Tobą, mój Ty Lustratorze.

Marol, marnujesz się na forum. Powinieneś zająć się polityką. Rzucanie nieudokumentowanych, tajemniczych oskarżeń, epitety - toż to wszystko w sam raz na ekrany wiadomości sie jak znalazł nadaje. Szanuję cię za Twój olbrzymi wkład w techniczną stronę cantra ale reszta jest po prostu żałosna.

Nie pozdrawiam

PS. Dzięki za pochlebstwo ale akurat od strony RP moje postacie nie były najwyższych lotów.
User avatar
Quijo
Posts: 1376
Joined: Tue Jun 27, 2006 8:10 pm
Location: K A T O W I C E ST Dept
Contact:

Postby Quijo » Thu Sep 04, 2008 1:58 pm

Co do osób, które przestały zajmować się moderowaniem forum z wymienionego przeze mnie powodu wymienię Ule. Nie miała ona dostępu do wszystkich działów, ale w miarę możliwości i czasu sprzątała tam gdzie mogła się dostać. Wielu osobom nie podobało się, ze czasem ich posty znikają, bądź są edytowana, więc Ulcia przestała to robić.
Mało graczy potrafiło zawsze docenić prace wszystkich ludzi w departamentach, większość zawsze tylko narzekała, a później się dziwiła, ze o forum i grę nikt nie dba.
Nie jestem pewien, ale chyba więcej osób, które są w PD ma dostęp do niektórych działów na forum, by tam moderować. Zapewne gdybym był w PD, to również bym nie zajmował się sprawami forum, bo nie chciało by mi się co chwile słuchać marudzenia i obelg od graczy, którym by się nie podobała moja praca.
Tyle mam do powiedzenia i więcej się w tej rozmowie nie pojawię.
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Thu Sep 04, 2008 2:17 pm

To forum ożywia się wyłącznie przy flejmach. :D
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
Arucard
Posts: 666
Joined: Sat Apr 07, 2007 10:07 pm
Location: Poland

Postby Arucard » Mon Sep 08, 2008 5:48 am

Tak..niestety taką głupią tendencję to forum ma :roll:
Kto chce stringi w cantr(walić na PM):
Miaua,Arucard,Chimaira,Frogutka,Quijo,Sayuri,Stuff(kto na ircu bywa ten go zna),Sztywna,Isis,Luke,Averus,Jinchuuriki,Miri
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Postby Marcia » Mon Sep 08, 2008 7:19 am

Jak patrze na to, co sie ostatnio tu dzieje... i slucham tego, co czytam... to mi sie autentycznie przykro robi...
nemo49
Posts: 566
Joined: Fri Aug 05, 2005 5:49 pm

Postby nemo49 » Mon Sep 08, 2008 6:10 pm

Faktycznie interesujące i stresujące - dla mnie już nie na szczęście :)

Zaglądam z sentymentu od czasu do czasu na forum. I co widzę ? Po każdym kolejnym odstrzeleniu gracza "szkodliwego ze względu na zasady gry " miał zapanować ogólny błogostan i nastrój pt. "kochajmy się ". A tu dupa zimna. Byłem podobno jednym z ostatnich szkodników i buntowników, wszyscy jeździli po mnie jak po burej suce żebym nie rozrabiał i sobie poszedł w cholerę. Mija już rok jak mnie PD wywaliło a nie widzę , żeby atmosfera się oczyściła :) . Może to jednak ja miałem rację i nie gracze rozwalają grę tylko PD przez taką a nie inna politykę ?

pzdr
nemo49
Posts: 566
Joined: Fri Aug 05, 2005 5:49 pm

Postby nemo49 » Mon Sep 08, 2008 6:12 pm

Post mi sie zdublował więc jeden wykasowałem
User avatar
Mattan
Posts: 1081
Joined: Wed Jul 26, 2006 9:09 am
Location: Poznan

Postby Mattan » Fri Sep 12, 2008 9:56 pm

Proszę o odcięcie dyskusji która zaczęła się 9 września w topicu Wiesci z frontu (ProgD & RD) i przeniesienie jej gdziekolwiek. Najlepiej do kosza. :evil: :twisted: :evil: :twisted:
Echo
Posts: 724
Joined: Fri Jan 26, 2007 12:36 pm
Location: poland

Postby Echo » Fri Oct 24, 2008 11:39 pm

Proszę o odcięcie czegokolwiek, bo echo opętało licho :D:D
User avatar
Miri
Posts: 1272
Joined: Wed May 16, 2007 3:32 pm

Postby Miri » Sat Oct 25, 2008 5:30 am

Odetnę, a jakże. Echo od netu :twisted:
User avatar
Mattan
Posts: 1081
Joined: Wed Jul 26, 2006 9:09 am
Location: Poznan

Postby Mattan » Thu Nov 13, 2008 9:49 am

Do wywalenia z polskiego forum.
BUY SIDEKICK LX===========150 w Ogólne dyskusje i BUY SONY ERICSON XPERIA X1=========180 POUNDS w Naruszenia Najważniejszej Zasady.
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Postby Marcia » Thu Nov 13, 2008 10:11 am

i taki sam temat z "ogólne dyskusje"
User avatar
Mars
Posts: 852
Joined: Sat Apr 28, 2007 2:44 pm
Location: Poland

Postby Mars » Thu Nov 13, 2008 10:57 am

Po calym Cantrze siedem tematow takich zalozyl. Tam gdzie moglem, posprzatalem.
grzybi
Posts: 326
Joined: Tue Aug 05, 2008 5:31 pm
Location: Lodz / Poland

Postby grzybi » Fri Nov 21, 2008 1:43 pm

http://www.cantr.net/forum/viewtopic.php?t=16164

Znowu jakieś reklamy. Ten user ma 4 posty, wiec pewnie jest tego wiecej.

Return to “Prośby o moderację”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest