Porzadki

Prosimy zgłaszać tu prośby o moderację do rozpatrzenia przez Departament Komunikacji (Communications Department). Tak samo jak "Ogólna pomoc", to NIE jest miejsce do prowadzenia pogawędek lub debatowania na temat próśb.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Rusalka
Posts: 1508
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Porzadki

Postby Rusalka » Tue Aug 15, 2006 3:10 pm

Chodzi mi o forum 'sugestie' nie można by tak łączyć topików, jak sie jakiś pomysł pojawia kolejny raz? Przenieść post z nowego topika do starego, to tyle. Tak, żeby stare dyskusje nie umierały.
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka
User avatar
Elkarish
Posts: 66
Joined: Fri Aug 11, 2006 2:22 pm

Postby Elkarish » Tue Aug 15, 2006 6:04 pm

a ja uważam że jednak niektóre pomysły mimo żw są podobne to się od siebie różnią.... minimalnie ale zawsze.... co innego jak by ktoś założył temat np :
Identyfikacja osób.. wtedy tak.. to można by było ale sam temat który jest bardziej sprecyzowany nie daje pola do manewru .. przykro mi .. zgłaszam sprzeciw....
User avatar
Rusalka
Posts: 1508
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Postby Rusalka » Tue Aug 15, 2006 6:38 pm

W każdym topiku na dany temat, pada wiele wariancji jednego pomysłu bo wile osób rzuca na to swoje spojrzenie. To nie jest jak dla mnie wystarczający powód aby robić stado tematów.
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka
User avatar
Elkarish
Posts: 66
Joined: Fri Aug 11, 2006 2:22 pm

Postby Elkarish » Tue Aug 15, 2006 6:59 pm

a według mnie każde słowo ma znaczenie i skoro topic jest sprecyzowany trzeba się go trzymać.. - nie moja wina że ludzie nie umią wymyślać tematów.. pozatym wiązanie a kajdany.. pokrewne - według mnie inne zupełnie bo może funkcjonować i to i to.. tak samo plakietki pierścienie nieśmiertelniki... skoro jest kilka sprecyzowanych tematów zaczyna się tworzyć nowe.. jeżeli chce się kilka różnych pomysłów na dany temat robi się taki temat który swoim tytułem daje o sobie znać reszcie osób o co biega i tyle...
User avatar
Scorup
Posts: 282
Joined: Mon Nov 07, 2005 10:26 pm
Location: Katowice, Poland

Postby Scorup » Tue Aug 15, 2006 7:16 pm

Niestety skrypt forum nie pozwala na sklejanie ze sobą tematów.





A jeśli pozwala, to jeszcze nie wyczaiłem, jak się to robi. ;)
Avatar - Louis Royo
Image
User avatar
Rusalka
Posts: 1508
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Postby Rusalka » Wed Aug 16, 2006 5:48 am

no tak, ale mozna przenosic posty z jednego do drugiego prawda? Bo w takim razie mozna przeniesc te kilka (im szybciej tym mniej przenoszenia) i ten tam pusty skasowac.
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka
User avatar
Elkarish
Posts: 66
Joined: Fri Aug 11, 2006 2:22 pm

Postby Elkarish » Wed Aug 16, 2006 8:15 am

najlepiej też zmienić nazwę topicu na bardziej ogólną
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Sat Aug 26, 2006 5:51 am

Nie da sie przenosic postow miedzy tematami i dobrze. Bo jak wyobrazasz sobie takie przemieszanie? Segregowalo by je segregowalo po dacie i godzinie - zrobilby sie balagan straszny.
Wariat...
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sat Aug 26, 2006 7:37 pm

Raist wrote:Nie da sie przenosic postow miedzy tematami i dobrze. Bo jak wyobrazasz sobie takie przemieszanie? Segregowalo by je segregowalo po dacie i godzinie - zrobilby sie balagan straszny.


Chyba, że wszystkie przenoszone posty były by nowsze od tamtych starych, to wtedy by to miało sens.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880

Return to “Prośby o moderację”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest