Bug raport - zglaszanie bledow w grze

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Thu Aug 04, 2005 1:44 am

To były polskie postacie, bo jedna z moich postaci je spotkała ;) I teraz są sławne na cały świat Cantr. Zobaczcie temat http://www.cantr.net/forum/viewtopic.php?t=5737 ;)

ps. nie nazywajcie lepiej tych postaci w żaden sposób, by nie łamać czasem CR gdybyście je spotkali.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Fri Aug 05, 2005 5:50 am

A ja mialem dzis inny blad.
wczoraj mialem projekt na 100% ukonczony (lekko dziwne)
no a ze bylo to w nocy to mowie zmienie projekt zeby mi robil co innego a dzis skoncze robic ten projekt.
no i wlaczylem sobie inny projekt na noc, skonczyl sie rano, odpalam ten co wczoraj byl na 100% a on na 99%.
brunetka

Postby brunetka » Fri Aug 05, 2005 12:42 pm

Ludzie, o ktorej wy wstajecie? hihihi :lol:
lukaasz niezalogowany

Postby lukaasz niezalogowany » Fri Aug 05, 2005 12:49 pm

ide spac od 00.00 a wstaje o 5.30,
bo pracuje od 7.00...a w cantr gram do 23.50 :D
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Mon Aug 08, 2005 8:12 pm

co jest z tymi projektami???
znow mam Projekt Ukonczony na 100%.
jak moze byc na 100%?? albo jest uykonczony czyli ma 100% albo niejest ukonczony czyli niejest 100%!!!
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Mon Aug 08, 2005 9:39 pm

Tez to kilka razy zauwazylem... Widac w grze jest tak, ze projekt musi przekroczyc 100% zeby zostal uznany za zakonczony :?
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Mon Aug 08, 2005 10:04 pm

To jest np. 99,7% zaokrąglone, co daje 100%. Proszę sobie kliknąć na projekcie, tam jest podana dokładniejsza wartość.
(SRVPRC)
Image
lukaasz`

Postby lukaasz` » Tue Aug 16, 2005 12:02 pm

Niejest tak, projekt pisze ze jest na 100% klikam na szczegoly projektu i pisze ze ze jest na 100.0% ukonczone.
czyli jest na 100% a nie na 99.7%....wkurzajace.
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Tue Aug 16, 2005 9:02 pm

Juz dawno gra nie chodzila tak fatalnie jak dzis :( Kilka razy dostalem komunikat, ze jest zbyt duzo graczy w grze. Jakis czas ok.g.21 polskie forum nie dzialalo - podczas gdy dostep do ogolnego forum caly czas byl. Wielu spraw nie udalo mi sie zrobic, bo czas zezarlo ladowanie stron gry :x
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
User avatar
Bahamas
Posts: 37
Joined: Fri Jul 15, 2005 2:52 pm
Location: Poland

Postby Bahamas » Wed Aug 17, 2005 10:51 pm

Jak zapewne niektórzy zauwazyli, w jednej z lokacji po wybudowaniu kamiennego budynku (Building/room) nic takiego nie pojawilo się.
Moglby ktos sie tym zająć ?
IN THE KINGDOM OF THE BLIND THE ONE-EYED ARE KINGS
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Wed Aug 17, 2005 11:07 pm

Wyczytalem w grze:
occ: jest temat o znikajacych bo wybudowaniu budynkach http://www.cantr.net/forum/viewtopic.php?t=5756 to chyba to samo, to sie zglasza podobno na bugs@cantr.net ale mozna dlugo czekac i chyba musi to zrobic osoba ktora ukonczyla projekt, zeby mogli sprawdzic w logach.
Moze wypowie sie ktos, kto takie bugi juz zglaszal?

EDIT: widze, ze KeVes zglaszal... Nie wiedzialem, ze maszynownia we Vlyryan byla budowana dwukrotnie :o
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
Bananek

Postby Bananek » Thu Aug 18, 2005 8:55 am

Moj przyjaciel w swiecie Cantr ruszyl pewna droga. Ja skierowalem sie tam dopiero na nastepny dzien. Na pewno jest jeszcze w drodze, a ja go na niej nie spotkalem. Czy jest mozliwe, ze przy wiekszej roznicy przebytej drogi postacie sie nie widza?
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Thu Aug 18, 2005 8:57 am

Tak właśnie jest. Ale to chyba nie ten wątek?
(SRVPRC)

Image
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Thu Aug 18, 2005 5:14 pm

CyboRKg wrote:EDIT: widze, ze KeVes zglaszal... Nie wiedzialem, ze maszynownia we Vlyryan byla budowana dwukrotnie :o


No właśnie, że wtedy nikt nie zgłosił. Postacie uznały, że budynek się rozpadł zaraz po wybudowaniu i postanowiły z jeszcze większym uporem wybudować go od nowa :evil:

Proponuję by osoba której postać ukończyła budowe tego projektu zgłosiła to niezwłocznie (póki jest to w logach) na ten adres bugs@cantr.net (można napisać po polsku jak ktoś ma problemy z językiem, najwyżej LD to szybko przetłumaczy)

To jest budynek z kamienia a nie jakaś cottage więc nie można tego tak poprostu podarować.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Sat Aug 20, 2005 7:08 am

Blad czy tylko mi sie wydaje?
otoz, zlecam kopanie czegostam i projekt sie nie rozpoczyna- ("limit wydobycia" - mysle)
ale, od razu wchodze w projekty i ten sam projekt zaczynam z listy projektów i on normalnie zaczyna sie robic.

ciezko mi poweidziec czy to blad czy tylko mi sie wydaje, bo trafiulem na to moze z 3 raz, wiec niewiem, czy niejest to uzaleznione od rodzaju co wydobywam.

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest