Bug raport - zglaszanie bledow w grze

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Players Department Trainee

Dndr

Re: Bug raport - zglaszanie bledow w grze

Postby Dndr » Mon Sep 10, 2018 9:52 pm

Widzisz dokowalne miejsca: X, Y.

Mimo to mogę zadokować tylko do X. Y nie widzę zarówno na mapce, jak i w "widoczne w okolicy" w zakładce miejsca.
ukia

Postby ukia » Mon Sep 10, 2018 10:06 pm

Dndr wrote:
Widzisz dokowalne miejsca: X, Y.

Mimo to mogę zadokować tylko do X. Y nie widzę zarówno na mapce, jak i w "widoczne w okolicy" w zakładce miejsca.

A czym dokujesz? Jeżeli widzisz plażę, to szabrownikiem nie zadokujesz. Musisz to zrobić slupem.
Dndr

Postby Dndr » Tue Sep 11, 2018 5:57 am

No właśnie nie — to raczej brak skomunikowania komunikatu z "miejscami". Y jest portem. Podpłynąłem bliżej i możliwość dokowania była.
Kocyk

Postby Kocyk » Tue Sep 11, 2018 4:27 pm

To też może być związane z samym zasięgiem wzroku postaci, komunikat pojawia się dla wszystkich na pokładzie, ktoś kto posiada dajmy na to teleskop jest w stanie rozpocząć dokowanie do widocznego miejsca podczas gdy ktoś bez żadnych pomocy optycznych musi podpłynąć bliżej. Ja bym tutaj bugów żadnych się nie dopatrywał, po prostu postać coś tam zauważyła w oddali, jeśli chce może zbliżyć się bardziej albo ominąć zwyczajnie.
I will try.
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish

Postby Greek » Tue Sep 11, 2018 9:46 pm

Z tego co pamiętam coś z tym komunikatem jest nie tak. Miałem kiedyś naprawić, ale nie miałem czasu i w sumie już nie pamiętam co.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
Dndr

Postby Dndr » Wed Sep 12, 2018 12:30 pm

Jeszcze jeden błąd. Po wstawieniu zamka do niektórych mebli, np. biurka, nie ma możliwości sprawdzenia czy obiekt jest zamknięty/otwarty. Brak jest też informacji o numerze zamka.
Kocyk

Postby Kocyk » Wed Sep 12, 2018 4:33 pm

To możesz sprawdzić odkładając odpowiedni klucz. Wystarczy uznać to za dodatkową trudność w grze i można czerpać satysfakcję z kombinowania przy tym :)
I will try.
gala

Postby gala » Wed Sep 12, 2018 8:59 pm

Kocyk wrote:To możesz sprawdzić odkładając odpowiedni klucz. Wystarczy uznać to za dodatkową trudność w grze i można czerpać satysfakcję z kombinowania przy tym :)

Albo po prostu bug i niedorobiony kawałek interfejsu. -_-
Alutka wrote:Zielony świat jest opanowany przez śpiące Smaugi, które budzą się tylko i wyłącznie wtedy, gdy ktoś chce się zainteresować ich skarbami.

https://www.reddit.com/r/Cantr/

Return to “Ogólna pomoc”