Pytania różne

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Players Department Trainee

Dev235

Re: Pytania różne

Postby Dev235 » Wed Oct 04, 2017 6:11 pm

Uwaga, mam magiczne pytanie, czemu glinę miesza się miotłą?..jak?.nie umiem sobie tego wyobrazić..tak mnie naszło by w końcu o to zapytać
witryna

Postby witryna » Wed Oct 04, 2017 10:26 pm

Dev235 wrote:Uwaga, mam magiczne pytanie, czemu glinę miesza się miotłą?..jak?.nie umiem sobie tego wyobrazić..tak mnie naszło by w końcu o to zapytać

Wiesz, odwraca się i używa trzonka. A lepiej mieć całą miotłę, niż tylko kij. Jak się pobrudzi, to można potem szybko posprzątać.
    Uninstall Cantr, play Tetris.
    YOU NOOB.
Joyous

Postby Joyous » Sun Apr 15, 2018 8:32 pm

Mam pytanie i może ktoś z was zna odpowiedź.

W pewnej świątyni gdzieś na jakieś wyspie leżały sobie spokojnie cztery ciała.
Świątynia jest zamknięta i tylko jedna osoba ma do niej klucz.
Dodam, że trupki nie leżały tam zbyt długo i zbyt stare nie były.
A teraz nie wiadomo jakim magicznym czarem jedno ciało zniknęło. :shock:

Czy ciała złożone w grobowcach/świątyniach znikają? I po jakim czasie :?:
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish

Postby Greek » Sun Apr 15, 2018 8:50 pm

Jeśli ciała nie są trzymane w pojemniku to gniją i znikają po jakichś 50 latach. Innego wytłumaczenia nie widzę.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
Dndr

Postby Dndr » Thu Aug 09, 2018 11:26 am

Czy istnieje możliwość dodania lub edycji opisu mebla, jeżeli ten został już wybudowany?
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish

Postby Greek » Thu Aug 09, 2018 11:33 am

Raczej tak, zwykle wymaga to użycia jednego z narzędzi wymaganych podczas budowy. Jeśli będę wiedzieć o który dokładnie mebel chodzi, to mogę sprawdzić co dokładnie jest potrzebne.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
Dndr

Postby Dndr » Thu Aug 09, 2018 11:48 am

Okej, to bardzo racjonalne rozwiązanie techniczne. :D Dziękuję za wskazówkę, już dotarłem do poszukiwanego narzędzia. ;)

Return to “Ogólna pomoc”