Pytanie do PD - Gwałty/Spam

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Pytanie do PD - Gwałty/Spam

Postby Leinades » Sun Jun 10, 2012 5:28 pm

To skoro tak cicho dzisiaj na forum to chciałbym zadać dla Player Dep. dwa małe pytania...

Kiedyś czytałem na forum notkę nt. gwałtów w cantrze. Chciałbym się spytać czy konieczność pytania wiadomością OOC (typu "Mogę Cię zgwałcić?") jest konieczna? I czy jeśli taka osoba bez zapytania wiadomością OOC odegra coś w stylu *gwałci X analnie* albo *wsadza w du.. X duży drewniany kij* to jest to naruszeniem zasad?

No i druga rzecz... Czy spam (ok. 15-20 wiadomości) o treści identycznej (i do tego wulgarnej) nie zalicza się już do łamania zasad? (i to na pewno nie było przypadkowe przytrzymanie entera)

Tyle.
ImageImageImageImage
ImageImage
User avatar
suchy
Posts: 2000
Joined: Mon Aug 28, 2006 10:06 am
Location: Under your bed, waiting for you to turn off the light

Re: Pytanie do PD - Gwałty/Spam

Postby suchy » Sun Jun 10, 2012 5:37 pm

Leinades wrote:Kiedyś czytałem na forum notkę nt. gwałtów w cantrze. Chciałbym się spytać czy konieczność pytania wiadomością OOC (typu "Mogę Cię zgwałcić?") jest konieczna? I czy jeśli taka osoba bez zapytania wiadomością OOC odegra coś w stylu *gwałci X analnie* albo *wsadza w du.. X duży drewniany kij* to jest to naruszeniem NZ?


Skoro czytałeś tę notatkę, to skąd te pytanie? ;) Wszystko jest w niej BARDZO jasno wytłumaczone.
Tak, zawsze przed dokonaniem gwałtu trzeba spytać poprzez ooc, czy gracz się na to zgadza. I tak, byłoby to złamaniem zasad.

Leinades wrote:No i druga rzecz... Czy spam (ok. 15-20 wiadomości) o treści identycznej (i do tego wulgarnej) nie zalicza się już do łamania zasad? (i to na pewno nie było przypadkowe przytrzymanie entera)


Tak, zalicza się to już do łamania zasad. Polecam zgłosić sprawę do supportu.
You still stood there screaming
No one caring about these words you tell
My friend, before your voice is gone
One man's fun is another's hell!

Wyjdź z domu. Może pod twoim blokiem napierdalają się magowie.

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest