Dwie postaci, jedno miasto??

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
saguarooo
Posts: 191
Joined: Sun Feb 15, 2009 6:02 pm
Location: Gliwice

Dwie postaci, jedno miasto??

Postby saguarooo » Wed May 16, 2012 8:00 pm

Hej ludziska, pytanie jest :)

Czy od mojej ostatniej bytności w Cantrze coś się zmieniło w prawach i utrzymywanie 2 postaci w jednym mieście jest teraz w dobrym guście?
User avatar
Buka
Posts: 357
Joined: Mon Mar 19, 2012 2:13 pm
Location: Śląsk

Re: Dwie postaci, jedno miasto??

Postby Buka » Wed May 16, 2012 8:28 pm

saguarooo wrote:Hej ludziska, pytanie jest :)

Czy od mojej ostatniej bytności w Cantrze coś się zmieniło w prawach i utrzymywanie 2 postaci w jednym mieście jest teraz w dobrym guście?


Co do gustu to trudno powiedzieć - dopóki się nie pomylą w tym co robią/mówią, nie ma problemu. Jak się ktoś myli, niech nie zostawia dwóch. Bo o współpracy to nie trzeba wspominać.
NDS
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Dwie postaci, jedno miasto??

Postby Greek » Wed May 16, 2012 8:30 pm

Tak ogólnie to wolno. Według zasad jest chyba tak:
Jak się zdarzy, że są dwie postacie w jednej osadzie to nie powinny ze sobą współpracować w żaden sposób. Czyli jak jest to mała wioska to posiadanie dwóch mieszkańców w ogóle nie wchodzi w grę, lepiej w ogóle nie próbować, bo pewnie nie uniknie się kłopotów. Jak jedna postać gdzieś mieszka a druga pływa od portu do portu i tam sobie przypływa na handelek to jest ok.
Przebywanie trzech postaci w jednej osadzie [bez względu na przyczynę] jest już niefajne i należy tego unikać bardziej niż dwóch postaci w jednym miejscu. Gdzieś to kiedyś przeczytałem, ale nie pamiętam gdzie. Ale tak jest. To znaczy tak myślę, chyba, że nie pamiętam że tak nie było.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
User avatar
saguarooo
Posts: 191
Joined: Sun Feb 15, 2009 6:02 pm
Location: Gliwice

Re: Dwie postaci, jedno miasto??

Postby saguarooo » Wed May 16, 2012 8:47 pm

To może doprecyzuję:

-postaci są 2,
-żadna puki co nie wybiera się na wyprawę,
-jedna jest obywatelem, a druga w najbliższym czasie ma być,
-postać nr 1 przywiozła do osady postać nr 2,

-i to co mnie osobiście drażni: gracz już 2 razy popitolił postaci, a potem, że tak powiem, leci w ciula OOC, w ogóle nie wyglądając na zażenowanego tą sytuacją :?

Zastanawiałem się, czy nie upomnieć gracza szeptem w grze, ale nie chcę by moja postać na gbura wyszła...
User avatar
Buka
Posts: 357
Joined: Mon Mar 19, 2012 2:13 pm
Location: Śląsk

Re: Dwie postaci, jedno miasto??

Postby Buka » Wed May 16, 2012 8:53 pm

No tak. To już mam pewność, o kogo chodzi. W tym przypadku powinien zabierać jedną gdziekolwiek, bo to się nie uda... I to tylko dobra rada.
NDS
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Re: Dwie postaci, jedno miasto??

Postby Marcia » Wed May 16, 2012 8:55 pm

-jedna jest obywatelem, a druga w najbliższym czasie ma być,
-postać nr 1 przywiozła do osady postać nr 2,

leci w ciula OOC, w ogóle nie wyglądając na zażenowanego tą sytuacją :?


Mysle, ze w tej sytuacji mozna delikatnie upomniec gracza, ze nie postepuje fair. Mozesz zrobic to szeptem przez ooc, a jesli nie chcesz mieszac w to swojej postaci i robic z niej gbura, napisz do PD wraz z info, o jakie postaci chodzi. Wtedy ktos z gory szepnie graczowi kilka slow.

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest